folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Ne İse Yaradığını Unuttuğum Kamerayi Satıyorum

Ne İse Yaradığını Unuttuğum Kamerayi Satıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ari41
    ari41's avatar
    Homo
    serhat8102 bunu yazdı
    ari41 bunu yazdı

Hocam bu let go daki arkadas ne rakam koymus ben goremedimde :) simdi calisip calismadigina bakacam

175 yazmış

Teşekkür ederim kardeşim. 

Bu arada ben denedim urun çalışıyormus. Tabi denememde buraya link koyan ve ne ise yaradigini soyleyen arkadasa teşekkür ederim.  Guzel bi alet aslinda

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    ari41 bunu yazdı

Hocam bu let go daki arkadas ne rakam koymus ben goremedimde :) simdi calisip calismadigina bakacam

175 demiş. Diğer linkteki 150 ama stok durumu yok, eski dolar kuru üzerinden hesaplanmış fiyattır, şimdi olsa 200+ ederdi büyük ihtimalle.

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ari41
    ari41's avatar
    Homo

Bende isteyene 175 e satarim. Urunu denedim calisiyor ama cook ince ayar yapmak lazim:) goruntu aktarimini yapti . Aslinda kullanirim ama nerede kullanacamki

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elmor
    elmor's avatar
    Erkek

Mustakil evde kapi girisine takmistim fena degil ses ve goruntu tatmin edici tv e bagliyorsun av dan izliyorsun kapi onunu

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

vhf desteklı kamera bu 

standart kurup o adaptore baglamazsan tvden vhfden aratırsan eskı tv de yenıde karasal yayıından aratırsan goruntuyu gorursun 

zamanında 2009 2010 arasında satmıslıgım var bunlarda ozamanlarda 15 usd ıdı smdı ne fıyatları bılmyrm 

o adaptorude baglarsan cctv oluyor kapalı devre yanı 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
Toplam Hit: 2495 Toplam Mesaj: 16
cam