folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ne Kadar Dönersen Dön Göt Yine Arkadadır

Ne Kadar Dönersen Dön Göt Yine Arkadadır

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balik_
    balik_'s avatar
    Erkek
    bazı tipler var gıcık olurum bu tiplere. Bu tipler ya vatan hainidirler ya korkaktırlar yada zır cahildirler. Bu üç özelliğin tümünü aynı bünyede taşıyan pisliklerde vardır. Bunların kullandıkları temel cümleler vardır. bu cümleleri kuran birisinde bu özelliklerden en az birisi var demektir. Bu cümleler genellikle "aslında" ile başlar. "miş" ile biter. Aslında kanuni oğlancı imiş. Aslında atatürk dinsizmiş. Aslında tarihimiz ile yüzleşmek gerekirmiş. Meğerse türkler ermenileri katletmiş bizim özür dilememiz gerekirmiş. kullandıkları ikinci anahtar kelimeler "okudun mu abi adamlar ne yapmışlar" ile başlayan soru cümleleridir. Okudunmu abi adamlar yine darbe yapacaklarmış. Ne darbesi ya okumadım hayırdır ? Balyoz darbesi diyor abi baksana !... Akşam haberlere baktınmı abi felanca adamı içeri almışlar ? Yok abi ben bakamadım yine ne yapmış o şerefsiz ? Abi kafes eylem planı hazırlamışlar, darbe yapacaklarmış. krokiler felan bulmuşlar adamın evinde. Vay namussuz vay... Üçüncü anahtar kelimeleri muhalif olarak gördükleri kimselere can alıcı kelimelerden oluşan soru cümleleridir. Dinledinmi felancayı şöyle diyor... Yav bu ne yani şimdi ? Sen ne düşünüyorsun bu konuda ? Dediğim tipler o kadar militanca davranırlar ki, paranoyak bir şekilde hareket ederler, üstelik olmamış bir olayı olmuş gibi düşünürler. Buna inanırlar. Oysaki bilmedikleri birşey vardır. Ne kadar dönersen dön göt yine arkadadır. Doğru tektir değişmez. Sen o küçük beynin ile ne kadar yorum yaparsan yap. Gerçek değişmez, sen öyle kurgulayıp inanıyorsun diye gerçektede durum öyle değildir. Git tedavi ol paranoyak olmuşsun. Üstelik olmamış birşeyi olmuş gibi gösteriyorsun. Bu yazı siyasi yazı değildir. Toplumdaki ruh hastalarının durumunu anlatan bir yazıdır.

Ben yüzmeyi ördeklerden öğrendim.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

1 başlık fena

2 enter tuşu icad olundu

3 bişiler yiyim okucam :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

Döndüm durdum vala arkamda halen :S

İmiş ile hiç işim olmadı bu güne kadar, imiş ile işi olanlada işim olmadı. İmişleri bırakıp kendi fikirleri öne sürmek en doğrusudur kanımca

"bea"
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balik_
    balik_'s avatar
    Erkek
    iLLuMiNaTi bunu yazdı:
    -----------------------------

1 başlık fena

2 enter tuşu icad olundu

3 bişiler yiyim okucam :)

Bu sözün bir atasözü olduğu söyleniyor. Muhtemelen yabancı bir milletin sözü. Atasözünü değiştiremeyiz orjinalini bozmamak gerek diye düşündüm. Göt yerine g... Yazsam başlıktan birşey anlaşılmayabilir. 2. Enter tuşu vardı da biz mi basmadık :) cepten yazıyorum özür dilerim. 3. Afiyet olsun :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek

abartmışsın sende hee insanlar muhabbet etmek isterler ve konuya bi yerden girmek gerekir agızdan şöyle bir kelime çıkar sen yukardaki örneklere bunun neden eklemedin neyse "hacı yarın kar yagacakmış" "X geçen şuraya gitmiş çok fena biyermiş" v.s bence böyle basit şeyleri takma bunlar toplumda laf olsun torba dolsun durumlarıdır geyik çevirmeye başlamak için kullanılır

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

yani: oyotokitoyokimonyaki

saygılar

Cigu bigule :(
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gokayortaburun
    gokayortaburun's avatar
    Erkek
    Gözleri mahfetmek için birebir bi konu.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balik_
    balik_'s avatar
    Erkek
    Cia bunu yazdı:

abartmışsın sende hee insanlar muhabbet etmek isterler ve konuya bi yerden girmek gerekir agızdan şöyle bir kelime çıkar sen yukardaki örneklere bunun neden eklemedin neyse "hacı yarın kar yagacakmış" "X geçen şuraya gitmiş çok fena biyermiş" v.s bence böyle basit şeyleri takma bunlar toplumda laf olsun torba dolsun durumlarıdır geyik çevirmeye başlamak için kullanılır

Iyide adamlar hergün aynı muhabetle afedersiniz kulağımı seviyorlar. Artık midem bulamıyor böyle muhabbetlerden. Adamlar kafalarına bişey koymuşlar paranoyak gibi hergün ondan bahsediyorlar. Birgün doktora görünün siz hastasınız diyecem az kaldı :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balik_
    balik_'s avatar
    Erkek
    gokayortaburun bunu yazdı:
    Gözleri mahfetmek için birebir bi konu.
    Cepten yazdım enter tuşu yok :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dreamth
    dreamth's avatar
    Erkek

Bazı tipler var gıcık olurum bu tiplere. Bu tipler ya vatan hainidirler ya korkaktırlar yada zır cahildirler.

Bu üç özelliğin tümünü aynı bünyede taşıyan pisliklerde vardır. Bunların kullandıkları temel cümleler vardır. bu cümleleri kuran birisinde bu özelliklerden en az birisi var demektir. Bu cümleler genellikle "aslında" ile başlar. "miş" ile biter. Aslında kanuni oğlancı imiş. Aslında atatürk dinsizmiş. Aslında tarihimiz ile yüzleşmek gerekirmiş. Meğerse türkler ermenileri katletmiş bizim özür dilememiz gerekirmiş. 

Kullandıkları ikinci anahtar kelimeler "okudun mu abi adamlar ne yapmışlar" ile başlayan soru cümleleridir. Okudunmu abi adamlar yine darbe yapacaklarmış. Ne darbesi ya okumadım hayırdır ? Balyoz darbesi diyor abi baksana !... Akşam haberlere baktınmı abi felanca adamı içeri almışlar ? Yok abi ben bakamadım yine ne yapmış o şerefsiz ? Abi kafes eylem planı hazırlamışlar, darbe yapacaklarmış. krokiler felan bulmuşlar adamın evinde. Vay namussuz vay... 

Üçüncü anahtar kelimeleri muhalif olarak gördükleri kimselere can alıcı kelimelerden oluşan soru cümleleridir. Dinledinmi felancayı şöyle diyor... Yav bu ne yani şimdi ? Sen ne düşünüyorsun bu konuda ?

Dediğim tipler o kadar militanca davranırlar ki, paranoyak bir şekilde hareket ederler, üstelik olmamış bir olayı olmuş gibi düşünürler. Buna inanırlar.

Oysaki bilmedikleri birşey vardır. Ne kadar dönersen dön göt yine arkadadır. Doğru tektir değişmez. Sen o küçük beynin ile ne kadar yorum yaparsan yap. Gerçek değişmez, sen öyle kurgulayıp inanıyorsun diye gerçektede durum öyle değildir. Git tedavi ol paranoyak olmuşsun. Üstelik olmamış birşeyi olmuş gibi gösteriyorsun. Bu yazı siyasi yazı değildir. Toplumdaki ruh hastalarının durumunu anlatan bir yazıdır.

Ahanda entera basılmış hali :) okyun bakiyim.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek

dreamth bunu yazdı:

Ahanda entera basılmış hali :) okuyun bakiyim.

okuyun bakiyim kısmı çok manidar olmuş (:

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
Toplam Hit: 2020 Toplam Mesaj: 13