Ne Önerirsiniz???

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zep_lin
    Zep_lin's avatar
    Erkek
    Ben max 1500 USD lik bir sistem toplayacam söle bir Amd 64 3000+ 1 gb ram geforce 6800 GT veya ultra, 19" monitor Yabancı sitelerde böle bir sistem için 1400 USD bile yetiyo ama türkiyede sistem toplayacak dogru düzgün bir site bile yok onlar da ya eski ya da cok dandik gigatek iyi dediler o da b.k gibi cıktı ayrıntı namına bişey yok isteyenler bir gigatekin sitesine bir de http://www.cyberpowersystem.com/custom/cfga64.asp?v=d
     a bir baksın.. nereden toplayabilirim sistemi :?

Gökler Yerler Bir Olmuş, Sonsuz Sıfırdan Fazlaymış.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LiL_CaT
    LiL_CaT's avatar
    Erkek
    Kadıköye Git 1000Dolara Suanki En iyi Sistemi toplarsın.Evdeki Hesap carsıya uyar hatta cebinde bile kalır...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zemin
    zemin's avatar
    Erkek
    aynen
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zep_lin
    Zep_lin's avatar
    Erkek
    tamam da ben ankaradayım internet üzerinden alış yapmak istiyom ayrıca kadikoyde nasıl 2.el falan mı yani nasıl 1000 dolara oluyo amerikada refurbished mallarla yapsan bile daha pahalı olur :

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Powerslave
    Powerslave's avatar
    Erkek
    LiL_CaT bunu yazdı:

Kadıköye Git 1000Dolara Suanki En iyi Sistemi toplarsın.Evdeki Hesap carsıya uyar hatta cebinde bile kalır...

hiç bir zaman en iyi sistemi toplayamaz. parayı basıp en iyi sistemii aldığına sanar ama başka bir model çıkar. aldığı eski model olur.

Dalımızı kesenin, ağacını kökünden sökeriz...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    Bir sene nce toplayabileceğiniz en iyi sistemi topladığmızda 5500$ etmişti.. Dİkkatinize.. Ankaradaysan toplayım sana.

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zep_lin
    Zep_lin's avatar
    Erkek
    tamam renegadealien ben bilkentteyim ha cok zengin sanma bursluyum ben nasıl irtibata gecebiliriz???

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    Pm attım gel..

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Fazla vide kısa devre yapar dimi:)
    2 tane vida atmışsın Anakarta cimri herif:)Anakart düşüyordu:)
    Şaka maka bir yana pis toplar...

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Erkek

Donanımcılıkta ilkedir olum

fazla vida kısa devre yapar :D

siteden aha bu x11 in onun abisinin holyone ın makinasınıda ben toplamış bulunmaktayım.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    tabi bak benim board 1 toplasan 2 yada 3 vida tutuo yoksa kisa devre yapio baba:)
Toplam Hit: 3790 Toplam Mesaj: 18