Ne Sitesi Olsun?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    q0x
    q0x's avatar
    Erkek

arkadaşlar, bir grup kuralım. Bir sektör belirleyelim bütün ayarlamaları yapalım. Kişi başı günlük 3 ya da 4 konu girme limiti olsun. Altına düşmemek üzere. gelen geliri paylaştıralım. Kuralım mı cidden böyle bir grup

Fakirim, Fakirsin, Fakirler, Fakır da olabiliyorum arada ördeğe damacanaya bağlı Fakirler dedim orada çağrışım yaptı kafirler nerede ne yapıyor ?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slanger
    slanger's avatar
    Erkek
    q0x bunu yazdı

arkadaşlar, bir grup kuralım. Bir sektör belirleyelim bütün ayarlamaları yapalım. Kişi başı günlük 3 ya da 4 konu girme limiti olsun. Altına düşmemek üzere. gelen geliri paylaştıralım. Kuralım mı cidden böyle bir grup

lysden sonra bunu söylemek için bi konu açmayı düşünüyordum

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cayan
    Cayan's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    q0x bunu yazdı

Kısa vadede kazandırmaz. Uzun vadede işe yarar.

https://www.youtube.com/watch?v=jQk82bpUy1Y
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    q0x
    q0x's avatar
    Erkek

bir haber sitesi olursa, bir ekibi doyuracak kadar para getirir. Kendime has bir iki yöntemim var. Organik çok yüksek hitlere kısa sürede ulaşabiliriz diye düşünüyorum

Fakirim, Fakirsin, Fakirler, Fakır da olabiliyorum arada ördeğe damacanaya bağlı Fakirler dedim orada çağrışım yaptı kafirler nerede ne yapıyor ?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sancaks
    sancaks's avatar
    Erkek

bende napsam ne etsem diye düşünüyorum bu birkaç gündür

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliosmansert
    aliosmansert's avatar
    Erkek

Hocam bende senin gibi düşünüyordum.  onamola yı açtım bir haftadır. Sosyal içerik sitesi. Belki bir fikir verir.

sert
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alicem
    alicem's avatar
    Erkek
    q0x bunu yazdı

bir haber sitesi olursa, bir ekibi doyuracak kadar para getirir. Kendime has bir iki yöntemim var. Organik çok yüksek hitlere kısa sürede ulaşabiliriz diye düşünüyorum

Google news?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek
    q0x bunu yazdı

Hocam sakıncası yoksa yöntemi paylaşabilir misin :) üniversiteye yönelik haber sitesi kurmayı düşünüyorum Uşak Üni ye. Bütün öğrencileri çekmek için.

Matbaa Baskı ve Promoyon İşleriniz Tbt'ye özel fiyat ile yapılır. Islak Mendil,Baskılı Kürdan, Baskılı Pipet, Baskılı Peçete, Baskılı Stick şeker üretim hanemiz mevcuttur.
Toplam Hit: 1788 Toplam Mesaj: 19
site