Ne Yapacam Bilmiyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acaba80
    acaba80's avatar
    Erkek
    üniveristeden bir arkadaşıma aşık oldum.Bu sene okul bitti.İlişkimizi kuvvetlendirdim.Bu arada bir erkek arkadaşının olduğunu öğrendim?Sonra onu unutmam gerektiğini düşündüm...
    Ama aklımdan çıkaramıyordum.Buluşup bir yerlere gitmeyi teklif ettim.
    ilişkisi hakkında birşeyler öğrenecektim ve böylece daha çabuk unutacaktım.
    sinemaya gittik, bir şeyler yedik falan.Ama sadece iki arkadaş olarak.Akşam oldu ayrıldık.Ama ben ona daha çok bağlanmıştım.Tüm çabalarıma rağmen vazgeçemiyorum.Aşk bu olsa gerek.Ona durumu anlatan bir mektup vermeyi düşünüyorum.Bilmiyorum ne yapayım.Ahlaksızlık mı bu yoksa aşk laftan anlamıyor mu?Mailleşiyoruz,mesajlaşıyoruz,dolaşıyoruz.Erkek arkadaşı olmasa çoktan söylemiştim.Ümit var mı?Ne yapayım
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    4got10
    4got10's avatar
    Erkek
    zaman.insan aşıkken atıp tutuyo.onu da yaparım buna da ederim diye.mantığını kaybediyon aşık olunca.bir ay sonra ne yaptığını düşününce lan ne büyük konuşmuşum amma da saçmalamışım diyo
    bekle yeter
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acaba80
    acaba80's avatar
    Erkek
    asıl öğrenmek istediğim acaba bunu yapmam nasıl olur dışarıdan bakan birinin gözüyle.Yani biraz gaza ihtiyacım var.ya da toslayacak bir duvara,bilmiyorum,dinliyorum
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Wishmaker
    Wishmaker's avatar
    Erkek

Yeni kuşakta galiba kızlarla erkeklerin rolü değişmiş. Aslanım rekabet her zaman insanın hoşuna gider, özellikle birisine ait olan birisini tavlamaya çalışmak en zevklidir. Hadi tavladın, o çocuğun gölgesini her zaman hissedeceksin. En küçük kavgada onun adı ağzıdnan dökülecek. Her koşulda bu kızı kaybedeceksin. En iyimser koşulda bile... AMa kendime acı çektirmek hoşuma gidiyorsan o başka...

Her zman hayatın iyi tarafından bak...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acaba80
    acaba80's avatar
    Erkek
    evet senin de haklı olma ihtimalin var.(Duvara toslatma kısmı tamam).Başka görüşler...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    badboy
    badboy's avatar
    Erkek
    şimdi hojam konuya değişik boyutlardan bakalım duygusal açıdan bakarsan aşk bazen mutlu olmaktan çok acı çekmektir.Sevdiğinin mutlu olduğu görerek mutlu olmaktır...Ama bilirim gönül ferman dinlemez..
    klaSİK yönden bakarsak onu etkileyecek bişeyler yap onun beklemediği,onu şaşırtacak bişeyler.....
    Son olarak ALLAH ne verdiyse git konuş sonuçta kaybedecek bişeyin yok ama ya kazanacakların!!!

Eğer Bir Hackersan Herkes Seni Tanır Ama İyi Bir Hackersan Kimse Seni Tanımaz
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ManiacCoder
    ManiacCoder's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Abi eğer kız başka biriyle çıkarken senle dışarda takılıyorsa, kesinlikle sevgilisiyle arasında sorun var ve seni yedekte tutuyor. Diğer çocuğu bırakıp seninle çıkmayı planlıyor olmalı! Aksi pek mantıklı gözükmüyor! Şunu aklımıza kazıyalım: Bir kız bir erkeği asla arkadaş olarak göremez! Biyolojileri buna müsait değildir. Bence sen bir kez daha bunla sinemaya git, cafeye git falan, sonra da bas çıkma teklifini! Evet, reddedecek! Ama kız senin yedekte durduğundan iyice emin olacak! Seni bir abi gibi görmesine kesinlikle fırsat verme! Ayrıca kız hakkında biraz d aha detay yaz! Ben yardımcı olmaya çalışacam sana!

http://www.simakayne.com Türkiye"nin en geniş kapsamlı gizem portalı
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Powerslave
    Powerslave's avatar
    Erkek
    hayat kıssa değmez bir kıza

Dalımızı kesenin, ağacını kökünden sökeriz...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Majdanizmir
    Majdanizmir's avatar
    Erkek
    şimdi hocam sen bu kıza sırılsıklam aşıksın.Aynı olaya benzer bir olay bende de vardı.Biri asılmaya başladı gittim çocuğu yamulttum ağız burun kaş göz yer değişti.Oldu bitti sana bu yolu öneriyorum.Sen bu kızı deli gibi seviyorsun ve onun da seni sevdiğini hissediyorsun o çocuğu harbi yamult.Olmadı yardım geliriz.Sana mutluluklar..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AyHaNN
    AyHaNN's avatar
    Erkek
    Majdanizmir bunu yazdı:
    -----------------------------
    şimdi hocam sen bu kıza sırılsıklam aşıksın.Aynı olaya benzer bir olay bende de vardı.Biri asılmaya başladı gittim çocuğu yamulttum ağız burun kaş göz yer değişti.Oldu bitti sana bu yolu öneriyorum.Sen bu kızı deli gibi seviyorsun ve onun da seni sevdiğini hissediyorsun o çocuğu harbi yamult.Olmadı yardım geliriz.Sana mutluluklar..
    -----------------------------
    O cocugu yamultmaya ne hakki var yaw?olurmu öyle hem güclü hem suclu..Birak abi o kiz sana yar degilmis baskasini sev sen

.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kabadayi
    Kabadayi's avatar
    Erkek
    acaba80 Ben askin gelip gecici olduguna inanan biri olarak onu sevmeye devam et , sevmeye devam ettikce ondan nefret ettigini de göreceksin.

........gül güzeldir dikeni olmasa sevmek güzeldir AYRILIK........ olmasa.

Ne kadar bilirsen bil, bildiklerin sadece karsindakinin anlayacagi kadardir.
Toplam Hit: 3339 Toplam Mesaj: 20