Ne Yapmalı?(Kızlardan Yardım Bekleniyor)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rbtx
    rbtx's avatar
    Erkek
    Yani böyle bi mesaj yazmak istemezdim ama yazıyorum.Nedense bi kız arkadaşım yok.Nasıl arkadaş olunur tek kelimeyle bi fikrim yok.Yani ne yapmalı nasıl etkileniyosunuz?Tipe önem veriyomusunuz?Nelerden hoşlanıyosunuz?Artık canıma tak ettide.Hani fiziksel bi sorunsa 1.88 boy mavi gözler işi kurtarır diye düşünüyom. :=) bi yardım yani.Saolun şimdiden.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    niashzed
    niashzed's avatar
    Erkek
    Monşer ben kız deilim ama yinede söyleyim. İş tipde başlayıp dille devam ediyor.

Allah"tan hayatlarını fasaryadan bir takım projelerin peşinde heba etmiş sözde hackerların gaz döküp sakallarını yakıp kıskançlık krizlerine girdikleri bir sitede değilim..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kabadayi
    Kabadayi's avatar
    Erkek
    bir kadinin kalbine giden yol, gözlerinden ve kulaklarindan gecer.

Ne kadar bilirsen bil, bildiklerin sadece karsindakinin anlayacagi kadardir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herakritos
    herakritos's avatar
    Erkek
    cok egoistler ya ama aptallar kardesim iki tatli soz et ayaklari yerden kesilir. bayilirlar kendilerine yag calinmasina

Küfür yakismiyor bize !!! son günlerde herkes koro halinde küfür ediyor. sanki para kazandiriyormus gibi --- yazan arkadaşımız gereğinden fazla KÜFÜR içeren konuşmaları ve özllikle tahribat.coma edilen küfürlerden dolayı forumlardan uzaklaştırılmıştır...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    2tatlı söz
    3-5 aptal salak fıkra
    2 dk gözlerine sert bak o karı sana aşık...

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rbtx
    rbtx's avatar
    Erkek
    yaw tamam iyide şimdi medeni cesaret gerek heralde yanlarına gidip konuşmak için öle u zaktan olacak değil dimi :=) heralde kız benim yanıma gelmez konuşma derseniz iyi konuşurum nese işallah bi gün
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    legendary
    legendary's avatar
    Erkek
    ya baba tamam da mesela otobüstesin ve karşında güzel bi hatun bakıyosun gözlerinin içine 1-onun senden hoşlandığını nasıl anlarsın
    2-hadi anladın nasıl konuşmaya başlarsın yani ne diyecen kıza

yaratıcılık uçmak değil konmaktır...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rbtx
    rbtx's avatar
    Erkek
    ha onu diyom işte tam üstüne bastın
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zreul
    Zreul's avatar
    Erkek
    http://www.kiztavlama.cjb.net hoja istediiniz şeylerin hepsi bu sitede war ama zaten bi kızı tavlamak için bi internet sitesine ihtiyaç yok biraz tip olsun iki de güzel söz bil direk ayağına geliyolar zaten bi de sürekli kovalarsan sürekli kaçarlar yani tavlıycam diye kızların köpeği olma...

Başkalarının bilgisiyle bilgin olabiliriz, ama ancak kendi aklımızla akıllı olabiliriz.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lady_of_the_hell
    lady_of_the_hell's avatar
    Dişi

süper süper.....ah ,ah arkiler tamam biz tipe bakarız ama iş karizmada....

güzel görün ,güçlü olmaya çalış, kıroca hareketler yapma ,kızlara çok fazla sulanma bir iki hafta sonra o çewredeki en karizma yakışıklı seçilirsinnn........

the sun goes down ,i feel the light betray me!(we akıl yaşta diil baştadır)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _almond_
    _almond_'s avatar
    Dişi
    ilk başta işi fazla abartmicaksın yane tmm esprili olmak fln önemli ama bi kıza sakın ha yawşama kara listeye alınırsın!hepsinden brz olcak yane bide en ii yöntem wurup kaçmaktır birinden mi hoşlanıosun 3-4 gün onunla ilgilen onunda snden hoşlanmasını sağla sonra 1-2 gün fazla takma...bak bunu dene o kıza en fazla 2 hafta weriorm sonra kendi gelir ztn sana...

FoRGeT Me nEveR oR HaTe mE fOrEvEr!!!
Toplam Hit: 3219 Toplam Mesaj: 16