Ne Yapsam Acaba..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KuPa_KiZi
    KuPa_KiZi's avatar
    Dişi
    Ben erkek arkadaşımla 2 ay çıktım..Sonra bir başkasını tanıdım ve erkek arkadaşımdan doğal olarak ayrıldım. Tam bi sene geçti..Ama öteki peşimi bırakmıyor..BoYNuzladın beni diyor..Sürekli takip ediyor beni..erkek arkadaşımla aramızı bozmaya çalışıyor,beddualar yağdırıyor..kendimi soğutmak istedim ondan,kötü konuştum kovdum onu..o anda kızıyor ama ikinci günü aynı şeyleri yapıyor..1 seneden beni böyle uğraşıyorum..huzurum kaçtı..Şimdide çamur atmaya başladı..Erkek arkadaşıma gidip mutlu günlerdeki fotoğraflarımızı göstermiş..gitmiş onun kardeşlerine göstermiş..bütün arkadaşlarımada..Belki bizi ayırır diye,ama beceremedi tabi..1 senedir aynı kişiyle beraberim..

Yalan Diyen Yalan Olsun Yüzü Gülmesin..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    natsui
    natsui's avatar
    Erkek
    dikkat et sakın ola kı ikisini bir araya getirme kan cıkar valla ya ilk arkadasın seni veya onu hanı benden soylemesı haa bırde yenı arkadasın baya rahatmıs mutluluklar

bu alemde bir sen eksiksin dediler bende geldim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUTINEER
    MUTINEER's avatar
    Erkek
    çocuğun gözünü korkut yada başka birine yamat çocuğu :) seni unutur.

Nush İle Uslanmayana Etmeli Tekdir Tekdirle Uslanmayanın Hakkı HACKTİR.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JerusaLem
    JerusaLem's avatar
    Savaş Madalyası Developer Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    2'sini birden idare et

ey ulu TÜRK öğün, eşin yoktur altında göğün..!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KuPa_KiZi
    KuPa_KiZi's avatar
    Dişi
    şimdiki erkek arkadaşım bir daha karşıma çıkmasın kan çıkar diyor..ikisini bir araya getirmemeye çalışıyorum..beni sakinleştiren o oluyor aslında.korkma ne derse desin bizi ayıramaz diyor ama yinede korkuyorum.
    ikisinide aynı anda idare edemem.ben şimdiki erkek arkadaşımı çok seviyorum..ona ihanet edemem ötekininde duygularıyla oynayamam.günahtır..
    gözünü korkutmaya çalıştım..her defasında kovdum onu,hakaret ettim belki benden nefret eder diye.ama bana diyorki senden nefret ediyorum,seni tanıdığıma pişmanım ama yinede aklımdan çıkmıyorsun..
    Vazgeçmesi için daha ne yapabilirim?..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    delen
    delen's avatar
    Erkek
    bence ikisinide konuştur yoksa arada sen kalırsın
    -----------------------------------------------------

delen_Jr
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KuPa_KiZi
    KuPa_KiZi's avatar
    Dişi
    konuşturmak istemiyorum çünkü eminimki işler daha fazla karışır..kavga ederler..korkuyorum..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    burculi
    burculi's avatar
    Dişi
    bence ikisini bir araya getir.erkek arkadaşın biraz sert tepki versin korkutsun onu.seni seviyosa seni korumalı!!erkeklik görevini yapsın!!

''-Hayatım boyunca senin gibi bir kız aradım.. -Hayatım boyunca senin gibi erkeklerden kaçtım...''
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    iyide sen olanı cidden boynuzlamışsın ya!!!!

bence çocuk haklı

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KuPa_KiZi
    KuPa_KiZi's avatar
    Dişi
    İkisinide aynı anda idare etseydim o zaman boynuzlamış olurdum...ama ben ona dedim ayrılalım,zaten pek iyi anlaşamıyorduk..çok kıskançtı bunaltıyordu beni..ben aşkımdan vazgeçemezdim zaten onuda fazla sevmiyodum..sadece hoşlanıyordum..hem ilk ve son ayrılanlarda biz değiliz..hata yaptığımı düşünmüyorum..

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KuPa_KiZi
    KuPa_KiZi's avatar
    Dişi
    deli oldum..sevmek suç mu?..

Toplam Hit: 18811 Toplam Mesaj: 104