folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Necmettin Erbakan Vefat Etti

Necmettin Erbakan Vefat Etti

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gumusservi
    gumusservi's avatar
    Dişi

o değil de  Kenan Evren öldüğünde neler olucak neler söylencek ben onu çok merak ediyorum.. :))

Çok fotojenik bir "acı" çekiyorum. G ü l ü m s e . . .
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

non_stop bunu yazdı:
    -----------------------------

IRET bunu yazdı:

Selam bunu yazdı:

IRET bunu yazdı:

Selam bunu yazdı:

Andrei bunu yazdı:
    seadog bunu yazdı:

Türkiye halkı gelmiş geçmiş en büyük liderini kaybetti. Başımız sağolsun, Allah bizi onun yolundan yürütsün...

"gelmis gecmis en büyük lider"'i ? tartısma ortamı yaratmak istemem ama bunu yürekten söylememissindir umarım.

bana göre de büyük lider Ecevit veya bir baska eski basbakan olabilir; lakin bizim yolundan gitmemiz gereken tek ve en büyük lider Mustafa Kemal Atatürk'tür, bir baskası degil.

kimi Che yi örnek alır kimisi Erbakanı kimide Atatürk'ü, bırakında insanlar kimi örnek alacaklarına kendileri karar versin.. 

Erbakanı ne kadar tanıyor biliyorsunuzda trilyonlarımızı yedi süpürdü diyorsunuz ? 28 şubatı yorumculardan kaçı yaşadı, kaçınız o zulme maruz kaldınız, kaçınızın babası sakkalı diye gecelerce kodese tıkldı ? hangi yakanınızın siyasi yolu kesmek için kayıp tirilyon davası çıkarıldı.. 

yaş itibariyle ozamanlara ya aklınız ermiyor yada araştırmadan bol keseden sallıyorsunuz.. kulaktan dolma saçma sapan laflar edeceğinize, hayırla yadedin, etmeyeceksenizde alemi islama hizmet edenede salyalarınızı bulaştırmayın.

sizin sevdiğiniz lider hakkında başka biri böyle salyalar savursaydı tepkiniz nasıl olur ?

"siz başkalarının sevdiklerine hakaret etmeyinki, onlarsa sizin sevdiklerinize (mukaddesatınıza küfür etmesin"

şuursuzluğun alemi yok.

28 şubat zulmü afjakfjasfaj :D neremle güleceğimi şaşırdım. Hâla mı madursunuz?

hala mağduruz.. ne o şaşırdınmı.. 2000 de kazandığın okula gidememek ve bunun akabinde dersane üstüne dersaneye gitmeklede o lanet olası kat sayıya takılıp kalmak ve aof ye talim etmek..

askeri okulla girmek istersin baban hacı giremessin, polisliğe baş vurusun annen baş örtülüdür diye kapıdan geri cevrilirsin.  

düz liseden mezun olup senden daha az puaan alan arkadaşın üniversiteye giderken sende bir İHL li olarak ardından baktınmı ?

eskisi kadar zulüm yoktur belki.. amaa o dönemin izlerini taşıyan onbilerce genç var..

insan olan ağzıyla güler,  sen nerenle gülersin bilemem ....

hadi yol al bakimm

bak hoja müslüman adam kendi tasarladığı motor bağlantılı jiroskop sisteminin patentini almanyaya kullandırdığı gibi israile de kullandırıp merkava tanklarının atış kontrol sisteminin tankın hareket kabiliyetini hiç etkilemeden ateş edebilmesini sağlamaz. gelmiş geçmiş; all of them, *.* büyüklükte silah anlaşmasını yahudilerle yapmaz, ayrıca müslüman adam hortum yapmaz anafor kaldırmaz din kardeşinin cebine elini uzatmaz, kanlı mı olacak kansız mı olacak, o kan kimden çıkacak? bir bok yemeye kalktılar berecemediler, üstünüzden geçen abd değil türk ordusuydu, şimdi o orduyu istediğiniz kıvama getirdiniz, istediğiniz gibi at koşturun :) yakında tepenizden geçen ordu postalı değil abraham zırhlılarının paletleri olacak. özgürlük neymiş, zulüm neymiş kanlı kansız nasıl oluyormuş o zaman göreceksiniz.

İmam hatibe yazıl normal üniversiteye gitmeye çalış bunda mantık mı var? madem üniversite okuyacaksın gidersin düz liseye, ha sen dersen ki düz liseden çıkanlar doğrudan imam ve hatip olarak işe başlayabilsin o zaman kalksın tabi katsayı matsayı kalmasın. Geleceğini belirlemek için seçtiğin okula sonradan tu kaka diyemezsin. Ben imam olacaktım ama boşver ya mühendis olayım, o zaman devlet seni imam hatipte neden okutuyor, mantıklı olun biraz.

Zulümmüş, adama kalem verirsin yazı yazsın diye, sokar gözüne zulüm görüyorum diye ağlar, mazoşisttir çünkü, düzeltemezsin tabiyatı bozuktur. Zülme gel...

Niye altında kaldığınla yetinmezsin ki ?  80 darbesine kadar doktorlar avukatlar şunlar bunların büyük bi bölümü imamhatip mezunuydu araştırmadan bakmadan etmeden kıçınızdan argüman çıkarıyorsunuz

altında kaldığım bişey yok, üste çıkma gibi bir derdim de yok, osuruğu parfüm diye yutturmaya çalışmayın, osuruk osuruktur.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    warlife
    warlife's avatar
    Erkek

gumusservi bunu yazdı:

o değil de  Kenan Evren öldüğünde neler olucak neler söylencek ben onu çok merak ediyorum.. :))

-------------------

)))

diyalektik için kesin, mutlak hiç bir şey yoktur..Her şeyin bir geçmişi vardir ve bir geleceği olacaktır. Her şey bir kez bulunduğu yerde her zaman icin kesin olarak bulunmaz, ve o bugünki o,kesin ve son değildir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutikula
    Kutikula's avatar
    Erkek
    gkhn759 bunu yazdı:

seadog bunu yazdı:

Türkiye halkı gelmiş geçmiş en büyük liderini kaybetti. Başımız sağolsun, Allah bizi onun yolundan yürütsün...

Hassiktir ordan, trilyonlarımızı götürdü p*ç kurusu

terbiyesizlik yapmana hiç gerek yok o adam olmasaydı Türk silah sanayisi şu durumunda olamazdı.

insanın en önemli ayırt edici özelliklerinden biri iletişime açık bireyler olmasıdır.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    West
    West's avatar
    Erkek

gumusservi bunu yazdı:

Ben Kenan Evren değil de Fethullah Gülen öldüğünde ne olacak onu daha çok merak ediyorum.

west[at]tahribat.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

West bunu yazdı:

gumusservi bunu yazdı:

Ben Kenan Evren değil de Fethullah Gülen öldüğünde ne olacak onu daha çok merak ediyorum.

Bende Tayyip öldüğünde ne olacak onu düşünüyorum...

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cordelian
    cordelian's avatar
    Banlanmış Üye
    Homo

West bunu yazdı:

gumusservi bunu yazdı:

bir arkadaşın dedigi gibi pamuktan ötesi yok.zaten çoktan onlar yerine gelecek müridini seçmiştir vasiyeti hazırlanmıştır varlıkların gidecegi yerler belirli olmustur.

hakkınızı helal ediyormusunuz dendiğinde orada kopuyor olay bence:|

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    callyourdogoff
    callyourdogoff's avatar
    Erkek

allah rahmet eylesin

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

Allah rahmet eylesin

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByALeX
    ByALeX's avatar
    Erkek

Allah rahmet eylesin...

Alim ile Sohbet Etmek Zümrüt ile incidir, Cahil ile Sohbet Etme Günde Bin Can incitir. Alim ile Sohbet Etmek Mertebe, Cahil ile Sohbet Etme Dönersin Merkebe, Eşek Alim Olmaz Kitap Taşımakla Tekkeye, insan da Hacı Olmaz Gitmekle Mekkeye.
Toplam Hit: 16555 Toplam Mesaj: 119