NEDEN HEP KIZLAR

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeynep_
    zeynep_'s avatar
    Dişi
    YA ARKADAŞLAR NEDEN HEP KIZLAR KONUŞULUYOR BU BÖLÜMDE YA ÇOK MEREK EDİYORUM MESELA YOLDA YÜRÜYORSUNUZ KARŞINIZDA HOŞ BİR ERKEK GEÇİYOR O ANDA BAKIŞIYORSUNUZ BI ELEKTRIK SOZ KONUSU O AN SIZLE TANISMAK İSTEDIGINI SEZERSENIZ NASIL DAVRANIRDINIZ BU SORUMUN CEVABINI ERKEKLERDEN BEKLIYORUM YA COGU KIZ ARKADSIM GIT TANIS FALAN DIYO AMAM BEN OYLE YAPAMAM COK BASIMA GELDI AMA O AN TUTULUYORUM YRDIM BEKLIYORUM
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    kızlarmı ıyy uzuzların teki sadece tek gecelik vbenim içina şk diye bişey yok kusura bakma
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tuncaxxz
    tuncaxxz's avatar
    Erkek
    sokakta gördüğüm bi kız mı??
    hiç şansı yok ;)

punto cero
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rmk
    Rmk's avatar
    Erkek
    Zumsuk kardesim..ilk olarak güzel yaziyosun
    soru icin ..Mürid kardesimize de .sevgi ve saygilarimi sunuyorum
    gelelim konuya..bir erkek ne kadar cok uzak durarsa kizdan ve ne kadar cok terslerse o kadar cok ..seviliyor ve isteniyor..
    bu yanlizca kadinlarda olan bisi deil..
    erkeklerdede ayni ..bir erkegi bi kiz reddediyorsa.. o kiz unutulmuyor yada kolay kolay vazgecilmiyor..ha gel gelelim elde edesiye kadar mükemmel bir kiz (erkek) oldugunu saniyorsunuz..
    ve elde ettikten sonra "gercekler" ortaya cikar.. havadan sebebler.
    slklLmalar .vs ..ha senin soruna geldigimizde ..mürid kardesim..
    eger onun da senden etkilenmesini istiyorsan biraz cilveli ve nazli bir bakis atman yeterli olacaktir. yada laf carptirabilirsin ..genelde
    bu tarz sakalasmalar yada ..bakislardan sonra hoslantilar giderek büyür ve kücük iliskilere baslamis olunur ..
    umarim yazdiklarimi anlamissindir

Koyun gibisin kardesim, gocuklu celep kaldirinca sopasini sürüye katiliverirsin hemen ve adeta magrur, kosarsin salhaneye. Dünyanin en tuhaf mahlukusun yani, hani su derya icre olup deryayi bilmiyen baliktan da tuhaf. Ve bu dünyada, bu zulüm senin sayende. Ve açsak, yorgunsak, alkan içindeysek eger ve hala sarabimizi vermek için üzüm gibi eziliyorsak kabahat senin, -demege de dilim varmiyor ama- kabahatin
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    untouchables
    untouchables's avatar
    Erkek
    burada yeniyim ama bu konuda tecrübeli sayılabilirim.zumsuk çok güzel değinmiş konuya.yıldızların barışması diye bişey vardır.bir erkek yüz tane kızdan etkilenmez,yada bir kız yüz tane erkekten etkilenmez ama bir anda elektirklenme olabilir.bunda gönül ot yemez ..ok yer demişlerdir.bu durumda yapılacak şey bir bahane bulup medeni cesaretle bir kaç kelime konuşmaktır.olacaksa zaten bunu ne kendin nede karşı cins karşı koyamaz.hatta ne de başkası engel olamaz.nasip.

You set up her pickle which you loved
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    zumsuk
    lordstar's avatar
    Erkek
    hakket la neden hep kızlar :s Biraz da hemcinslerimizden bahsedelim. Konuyu açıyom : Türk erkekleri neden bu kadar çekici, seksi, karizmatik, tahrik edici? :D
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    kanımızda var cekicilik
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mit
    mit's avatar
    Erkek
    sen diyorsun ki şimdi ben bir erkekle gidip tanısamam o zaman
    yapılacak şey erkeğin senin yanına gelip seninle tanısmasını sağlamak burda herşey sana bağlı sadece bakışmakla kesmekle bir erkek her erkek gidip kızın yanına tanısmaz ona daha belirgin ve net bir şekilde zumsukun dediği gibi vucut dlini kullanarak tanısmak istediğni ama ilkl adımın senin(erkek) atmanın gerektiğğini erkeğe benimsetmen lazım.

Ama bunun en kötü tarafı şu durki.benim gibi çekingen bir erkek sen gelip bir baahne bulup yanıma yaklaşmadıkça bişiy istemedikçe saati sormadıkça ateş istemedikçe adres sormadıkça vs vs gidip kızla konusmaz? işte burda sen gidip aktif olman gerekiyor eğer gerçekten aşık olmussan.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    persian
    persian's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    zeynep_ bu kadar erkek muridin arasında bayan görünce afalladım falla :)

Benden sana tavsiye kız dediğin cilve yapar,naz yapar.Kızlar erkeklerin ayağına gitmez erkekler kızların ayağına gider.

Çünkü genelde düz beyinli erkek düşüncesidir.Kız kaşar baksana hemen atladı derler.O yüzden şansının yaver gitmesi gerekiyor o erkeğin yanına gelmesini,seninle konuşmasını beklicen.Yoksa onun gözünde değerin düşer.Sizin işinizde zor be :) :(

Bi kız erkeği bıraktımı o. oluyor.
    Bi kız erkeği aldattımı o. oluyor.
    Bi kız mini etek giydimi o. oluyor.
    Bi kız birine baktımı o. oluyor.
    Bi kız güldümü o. oluyor. vs. vs. gidiyor bu böyle.

Erkekler hep pak,temiz hepsi müslüman ya onlar bişi olmuyor.
    Kız olmak gerçekten çok zor.Hele Türkiye gibi bir ülkede.

Erkeklere göre her versiyonda kızlar o. sex aleti gibi bişi. Ama Gel gör ki bi aşık oldularmı kendi kız arkadaşlarına laf kondurtmuyorlar.Biri yan baksın hemen kavga çıkarırlar.Kızın birden namus bekçisi oluyorlar.

Kızların meşhur sözü vardır.Erkekler için,Erkek milleti değilmi onlardan istisna olmaz hepsi aynı diye, bencede haklılar.
    Her erkeğin çoğunlukta ilk düşüncesi bir takımn birliktelikler yaşamak istemesidir..İşi ilerletmek gibi (örnek vermek yanlış olur)
    Neticesinde kimse kızların duygularını,çok çabuk incilmelerini ve hassas olmalarını düşünmez.Kendi egoları için,2dk zevkleri için kızların duygularını hiçe sayarlar.

Ama şunuda belirteyim ne yazık ki.Bir kümeste bir tavuğa virüs bulaşırsa o virüs hangi tavukta diye aramazlar.Kümesi komple yakarlar.Bütün herkes güme gider.Bu bizim içinde geçerlidir aradaki çürük erkekler,virüslü erkekler yüzünden iyi olanlar de yanar güme gider.(Bu güme gitme durumunu zamanla ortadan kaldırmak yine erkeğin elinde o ayrı bi konu)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esrardede
    esrardede's avatar
    Erkek
    Türk erkeği=tahrik kalıbı
    :)

Yakınınızdan geçerken tıslayan kaç şey sayabilirsiniz?
Toplam Hit: 5573 Toplam Mesaj: 43