folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Neden Youtube Twitter Veya Facebook Gibi Bir Site Yapmiyoruz?

Neden Youtube Twitter Veya Facebook Gibi Bir Site Yapmiyoruz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    RDxMaster bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

Neden hükümeti devirmiyoruz ?

@RDxMaster

devletin destek verdiği pardusu gördük. Bu devletin desteklediği herşey tökezlemeye mahkum

2. rusyada yandex ve vk 1. sırada olabilir fakat facebook youtube google hemen arkasından gelmektedir yani adamlar kendi siteleri var diye yabancı siteleri kapatmıyor , bizim gibi engelleyi te yapmıyorlar , adam siteyi yapıyor başarılı oluyor. Sen yap rakiplerini engelle sonra çöp kullanmaya mahkum olalım  ? yok öyle.

+ Olarak twitter hükümetlere bilgi sızdırmamıştır , adamların bir politikası var ırkçı hesapların kapatılması gibi neo nazi hesapları da buna giriyor , ayrıca fransanın uyguladığı olay da belli kullanıcıların engellenmesi idi yani türkiye de olması gereken fakat adamlar yapamadıgı için tüm siteyi kapattı. tabi kapattıgını sanıyor cümle aleme rezil oldugumuz ile kalıyoruz başka birşey değil.

+ olarak ingiltere de de hiç birşey yapılamadı twittera.

Bugunki youtube yasagını Atatürk videoları yüzünden sanan binlerce insan var yayın yasagı yüzünden. 

Devlet hain olmuş biz nelerle uğraşıyoruz.

+ Şu BTK TIP gibi Rtük gibi kurumların başına internet nedir , sosyal medya nedir bilen adamları getirsinler. Bu engellemeler hep cehaletten.

hocam o bu şu önemli değil önemli olan türkiye,ve türkiyede böyle birşey yapmalı pardus başarısız oldu diye budamı başarısız olacak ? ok o zaman gitip intiar edelim hemen.

Yap ama yasaklamadan yap , biz anca kopya yapıyoruz daha iyisini yapmak için uğraşmıyoruz.

Sana dediğim gibi VK veya Yandex kaliteli olduğu için tuttu kimsenin engellemesi üzerinden prim yapmadı.

Pardus ise güzel başladı , hüsranla bitti. Linux zaten sürekli gelişiyor onu durduramazsın ama pardus ivmesini kaybetti. Artık kullanacağımı

sanmıyorum.

Ayrıca Türk malı twitter yada facebook yaparsanız kullanacağımı da sanmıyorum fişlenmeye gerek yok. Daha orjinal projeler olmalı.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emuxa
    emuxa's avatar
    Erkek

düşündüm de aslında iyi olmuş facebook da kapansın bence bak türkiye insanı hareket etmeye başladı belki birşeyler yaparlar :) yeni birşeyler yazarlar güzel birşeyler olur acaba yeni bir arama motoru yazmaya başlasam mı :) bakarsın googleyi de kapatır :D adamın sağı solu belli olmuyo 

01100101 01101101 01110101 01111000 01100001
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    emuxa bunu yazdı

düşündüm de aslında iyi olmuş facebook da kapansın bence bak türkiye insanı hareket etmeye başladı belki birşeyler yaparlar :) yeni birşeyler yazarlar güzel birşeyler olur acaba yeni bir arama motoru yazmaya başlasam mı :) bakarsın googleyi de kapatır :D adamın sağı solu belli olmuyo 

özgür internet için uygun fiyatlı hızlı VPN işine girelim sktr et.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RDxMaster
    RDxMaster's avatar
    Erkek

hocam akp gider php gelir php gider java gelir , hükümetlere çok takılmayalım.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    RDxMaster bunu yazdı

işte oyüzden çakma birşey yapacağına diyorum yaptıgın işi iyi yap herkez kullansın.

Örnek veriyorum yandex veya vk veya mail ru kaliteli adamlar sırf kopya olmak için yapmamış

sende birşey yapacaksan ona göre yapmalısın.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RDxMaster
    RDxMaster's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    RDxMaster bunu yazdı

işte oyüzden çakma birşey yapacağına diyorum yaptıgın işi iyi yap herkez kullansın.

Örnek veriyorum yandex veya vk veya mail ru kaliteli adamlar sırf kopya olmak için yapmamış

neyse hocam benim çapım belli pek çevrem yok az buçuk java php web bilgim var .Ben sadece bir başlangıç olmasını ve geleceği düşünerek yapılmasını isterim,Öğrenmek taklit ederek olur , önce taklit edersin sonra yeni şeyler eklersin-geliştirirsin.anlık düşünmemek gerek belki 10 yıl 15 yıl gerekebilir oturması için ama oturur. Ayrıca çok zoruma gidiyor ya bu google reklamları vs. hiç gram vergi vermiyolar iphone samsung adamlar 1+1 de kirayla zar zor geçiniyor ama gidip ona para veriyor amk , anlayamıyorum bu olayları tüm nakit yurtdışına(amerikaya) akıp gidiyor teknoloji sayesinde .

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    RDxMaster bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı
    RDxMaster bunu yazdı

neyse hocam benim çapım belli pek çevrem yok az buçuk java php web bilgim var .Ben sadece bir başlangıç olmasını ve geleceği düşünerek yapılmasını isterim,Öğrenmek taklit ederek olur , önce taklit edersin sonra yeni şeyler eklersin-geliştirirsin.anlık düşünmemek gerek belki 10 yıl 15 yıl gerekebilir oturması için ama oturur. Ayrıca çok zoruma gidiyor ya bu google reklamları vs. hiç gram vergi vermiyolar iphone samsung adamlar 1+1 de kirayla zar zor geçiniyor ama gidip ona para veriyor amk , anlayamıyorum bu olayları tüm nakit yurtdışına(amerikaya) akıp gidiyor teknoloji sayesinde .

Bilim adamı değil imam ve ara eleman ( meslek liseli ) yetiştiren bir ülkeyiz hocam. Normal değilmi sence.

donanımı çin , yazılımı ABD üretiyor.  Dünya böyle gidiyor. ( teknolojide ) 

Daha iyisini yapmaman için hem bir neden yok hem bir çok neden var.  Nerden başlasam bilemedim.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emuxa
    emuxa's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    RDxMaster bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı
    RDxMaster bunu yazdı

Bilim adamı değil imam ve ara eleman ( meslek liseli ) yetiştiren bir ülkeyiz hocam. Normal değilmi sence.

donanımı çin , yazılımı ABD üretiyor.  Dünya böyle gidiyor. ( teknolojide ) 

Daha iyisini yapmaman için hem bir neden yok hem bir çok neden var.  Nerden başlasam bilemedim.

aynen panxerim vpn işi akar sanırsam :) iyi para var gibi gözüküyor

01100101 01101101 01110101 01111000 01100001
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    endenius
    endenius's avatar
    Erkek
    emuxa bunu yazdı
    endenius bunu yazdı
    h2run bunu yazdı

Beyler sitelere yavas yavas erisim engelleniyor aramizda cok uzman adamlar var guvenilebilir bir kisinin onderliginde bir site yapip hisse sahibi olsak herkes para koysa ortaya nasil olur ? Birisi mutlaka yapicak bu isleri neden biz olmayalim? Akp secimi kazandigi surece bi sitelere erisim olmayacaktir. Bana tam zamani gibi geliyor.Kimse gelip zaten var tutmaz gibisinden laflar etmesin.

adamın tutulması zaten kişisel bilgileri deşifre etmemesinden

bugün ona uyuz olan yarın sitenin yzı fontuna takar vr şu bilgileri der sende vermezsen kaptır verirsen zaten kimse sitene uğramaz

mevzu bu yani

ben bileyim tahribat gelene geçene veriyor benim erişim bilgilerimi ben uğrarmıyım daha buraya dersin

hey türk gençliği sorarım sana nerden bukadar emin degilsin amerika devleti senin bilgilerine sahip olmadıpını belki senin devletine vermiyor olabilir ama kendi devletine karşı toleranslıdır hane boyle düşünürsek biz zaten yanmışız sen inanıyormusun amerika devletinin facebooktan istedigi bilgiyi almadığını ?

hesapla hoca işte merikdan alıyoruz zaten ip adresini kimi kimden saklayacaksın, ama bi kelimeden seni fişleyip hakkında ayet ve hadis uydurulmasın diye millet giriyor oralara

amacı başkasından değil kendini kendi devletinden korumak

durum bu derece vahimleşince söze gerek görmüyorum

Toplam Hit: 3619 Toplam Mesaj: 40