folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Nedir Bu Araba Satışları

Nedir Bu Araba Satışları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Media
    Media's avatar
    Erkek

arkadaş piyasa fena halde  uçmuş 2.el oto alıcaz 5-6 aydır piyasa berbat, arabanın piyasası belli niye 5 6 lira kar etmek istiyorlar.Aklıma bir bilişimci olarak :D internet sitesi açıp tum piyasayı bu siteden belirtip trollemeyi düşünüyorum? piyasadan yukarı alanları trolleyip yorum sayfası koymayı dusunuyorum.oylama,yorum,resim falan olacak :) öyle bi dertleşmek istedim düşmicek mi bu piyasa

....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek
    Media bunu yazdı

arkadaş piyasa fena halde  uçmuş 2.el oto alıcaz 5-6 aydır piyasa berbat, arabanın piyasası belli niye 5 6 lira kar etmek istiyorlar.Aklıma bir bilişimci olarak :D internet sitesi açıp tum piyasayı bu siteden belirtip trollemeyi düşünüyorum? piyasadan yukarı alanları trolleyip yorum sayfası koymayı dusunuyorum.oylama,yorum,resim falan olacak :) öyle bi dertleşmek istedim düşmicek mi bu piyasa

Kimse ziklemez milyonluk ulke ve sehirler herzaman alicisi bulunur bu isler boledir senin yapacagin bir kac yorum zaten dikkat cekmez kafana takma bole seyleri :)

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Media
    Media's avatar
    Erkek
    Absolut bunu yazdı
    Media bunu yazdı

Kimse ziklemez milyonluk ulke ve sehirler herzaman alicisi bulunur bu isler boledir senin yapacagin bir kac yorum zaten dikkat cekmez kafana takma bole seyleri :)

adam gugıla fiyatları ne kadar diye gireceğine arama yerine 94 model doğan slx yazar tak fiyatı çıkar :) tutarsa piyasa senin hocam , herkesin cebinde int var.Altın gibi , borsa gibi düşün.

....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uzengil
    uzengil's avatar
    Erkek
    Media bunu yazdı
    Absolut bunu yazdı
    Media bunu yazdı

adam gugıla fiyatları ne kadar diye gireceğine arama yerine 94 model doğan slx yazar tak fiyatı çıkar :) tutarsa piyasa senin hocam , herkesin cebinde int var.Altın gibi , borsa gibi düşün.

Hocam milletin bakacagını pek sanmıyorum ama araştıran adama yararlı olur

İmza nasıl atılıyor ?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek

Zaten o sahibindende yorum negatif puan sistemi falan olsa ben yazacaklarımı biliomda neyse

matematik24.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piiiranha9242
    piiiranha9242's avatar
    Erkek
    HeYeT bunu yazdı

Zaten o sahibindende yorum negatif puan sistemi falan olsa ben yazacaklarımı biliomda neyse

Olması lazım o olayın 4 5 aydır ne çektim arkadaş sonunda il içinde galeriyle takas yaptık yoksa sitelerden araba bakılmıyo Dediğin gibi yorum yapma puanlama sistemi getirilmeli 23 24 liralık arabayı 33 35 istiyolar pzolar ulan 27 28 istese ona da razıyım

..Morali hep bozuk olan insan..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

bizim burada doğanlara 11 k istiyorlar . peynir ekmek gibide satılıyor. sinirimden kendimi zikecem az kaldı.

11k ya niye tahta gibi ayabaya bineyim abi ne gereği var . hiçmi akıl yok alanlarda.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek
    Media bunu yazdı
    Absolut bunu yazdı
    Media bunu yazdı

hocam kucuk ulkeler ve sehirler icin belki olabilir ama burda turkiyeden bahsedioruz 80 milyon insan 15 milyon istanbulda Istanbulun okuma yazma orani kacki % kaci bu hizmetin farkindaliginda olsun bu sistem anca orta seviyenin bir tik ustu icin tutar yoksa zaten helevala valavala die anlasior adamlar hala pazarlik yaparken :D

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imlegend
    imlegend's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

O sahibinden sitesinde bir sürü kopya ilan var. Adamlar piyasayı yükseltiyorlar. Aynı arabanın 3 farklı kişiden ilan verildiğini tespit ettim. Piyasayı yükselten bir sebepte bu. Yeeni ilan veren veya ilansız satmaya çalışan vatandaşta bunlara bakıyor lan araba piyasası artmış diyor. Arabasına yüksek fiyat çekiyor.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    streetw1se
    streetw1se's avatar
    Erkek

ama gerçekten öyle fiyatlar uçtu gitti. 96 model accent 11 bin den 15 bin olmuş. geçen sene kendim bi abime 2011 toyota aldım 43.500 e bu sene 48.500 e sattı. fiyatlar gercekten ucup gitti. 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

2. elin üç beş üstüne sıfırı var , Türkiye piyasası böyle.

Adamlar avrupada 3-5 bin euro ya bmw mersedes satıyor biz bakarık anca. :) 

arabayı 40 a almış 39 a satmaya çalışanvar.

PanxeR tarafından 11/Şub/15 11:20 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 2119 Toplam Mesaj: 14