folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Nedir Bu Bitmeyen Kartuş Muhabbeti?

Nedir Bu Bitmeyen Kartuş Muhabbeti?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

http://www.kartusnet.com/canon-mp-280-yazici-bitmeyen-kartuslu.html

Bu orjinal kartuş değil sanırım dıştan bağlanıyor ?

1 orjinalse süper bişi

2 orjinal değilse garantisi bozulurmu?

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Oskar
    Oskar's avatar
    Erkek

Olay kısaca şudur sayın mürid: Periskaltik pompa marifetiyle tanklardaki boyanın hortumla kartuş içine havasız olarak gönderilmesi suretiyle kartuyaşun asla bitmemesi sağlanarak kartuş içindeki sünger eriyinceye veya 30-35000 sayfalık kullanım ömrü dolana kadar yazıcının kullanılmasıdır.

neoplanın üstüne otobüs tanımam.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Oskar bunu yazdı:
    -----------------------------

Olay kısaca şudur sayın mürid: Periskaltik pompa marifetiyle tanklardaki boyanın hortumla kartuş içine havasız olarak gönderilmesi suretiyle kartuyaşun asla bitmemesi sağlanarak kartuş içindeki sünger eriyinceye veya 30-35000 sayfalık kullanım ömrü dolana kadar yazıcının kullanılmasıdır.

peki sen olsan bunumu alırsın birtane hp lazer yazıcımı?

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

hocam ben bu işi iyi yapan birini tanıyorum. aq ne bitmemesi. yanında 4tane tank veriyolar (kavanoz kadar) mürekkep azaldıkça otomatik olarak tanklardan çekiyo mürekkebi. ayrıca tankları doldurman içinde çamaşır suyu küpleri kadar mürekkeb veriyolar. yani Küp>tank>kartuş döngüsü var başka bi bok değil. yazıcının kenarına aparat takıp yerleştiriyolar tankları olay bu..

Cigu bigule :(
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FoKMaN
    FoKMaN's avatar
    Erkek

hocam bundan bir şenlikte görmüştüm. adam normal hp yazıcıyı almış ev için üretilenlerrden (küçük kartuşlu) bundanda bağlamış. 1 tl den fotokopi cekiyordu..

kısacası düşük fiyatlı yüksek özellikli olan yazıcılar için ideal :) 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

FoKMaN bunu yazdı:

hocam bundan bir şenlikte görmüştüm. adam normal hp yazıcıyı almış ev için üretilenlerrden (küçük kartuşlu) bundanda bağlamış. 1 tl den fotokopi cekiyordu..

1tlden neyi çekiyor ya çüş

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1-618-GR
    1-618-GR's avatar
    Erkek

KaRaKuLe bunu yazdı:

FoKMaN bunu yazdı:

1tlden neyi çekiyor ya çüş

Hacı öyle fotokopi makinaları varki oda kadar, neyse konuya gelirsek bitmeyen kartuş diye bir şeyin olması o kartuşun canlı olması demektir oda sonunda bir gün ölür tabi, yani sürekli devir daim yapması gerek bir kartuş bunu kendi kendine yapamaz.

Ayrıca kartuşlu yazıcıları pek önermiyorum OKI ve HP En olmadı Xerox, tonerlik 1215 HP'nin iş görür makina OKI biraz aşmış seri ve çok özellikli makina özellikle, çiçekçiler renk uyumuna çok ihtiyacı olan insanlar kullanıyor.

Toner daha sağlam, alırken tonerli makina almaya özen gösterin, kartuşların dolum hariç tıkanma sorunları oluyor. En sorunsuz makinalardan OKI en az o gelirdi bize şirkette, Ama tozun kilosu eroinden pahalı hacı, 200 lira 1 kilosu OKI'nin :))

Doldururken kokluyodum arada  :P

Samsung yazıcı almayında ne alırsanız alın :D

Bir domino taşıyım yıktığına sevinme....
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Oskar
    Oskar's avatar
    Erkek

DJ_Alper bunu yazdı:

Oskar bunu yazdı:

peki sen olsan bunumu alırsın birtane hp lazer yazıcımı?

bundan alırım lazer maliyetli.

neoplanın üstüne otobüs tanımam.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spybreak
    spybreak's avatar
    Erkek

hocam bundan uzun bir süre önce kullandım.. fakat her ortamda her yazıcıda verimli çalışmıyor.. ben epson marka yazıcıda kullanmıştım ama ne hikmetse bende sıfır problem ile çalışıyor tavsiye ettiğim iki arkadaşımda ise sürekli sorun vererek baş ağrıtıyordu. sürekli besleme sistemi yerine bence dolan kartuşlar var onlardan al. tepesindeki tıpayı çıkarıp doldurmak çok daha kolay. diğerinde hava yaptı basmadı çekmedi kıldı tüydü bi sürü şeyi var.. 

edit: sürekli besleme sistemi kullanılan yazıcılar garanti dışı kalıyor bilgin olsun.

REMEMBER! RESPECT IS EVERYTHING
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Lazerlisi ve faks özelliği olsa gözüm kapalı alırım valla,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek
    canon var bende bizim kartuslarda bitti int arastrdim birazda doldursam kendim evde int satilio aparatlar murekkep falan yalniz verimle ilgili sknti yasayan olmus ne onerrsiniz bu sistem nasil daha inceleyemdm gerci.

matematik24.com
Toplam Hit: 7792 Toplam Mesaj: 30