folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Nedir Şu Zamunda Birisi Açıklasın

Nedir Şu Zamunda Birisi Açıklasın

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

Son zamanalrda bir zamundadır gidiyor arkadaş nedir bu ? Torrent sitesi onu biliyoruz ama farkı ne..

Ben mesela torrentten birşey indireceğim zaman  " x torrent" diye googleda aratıp ilk çıkan yerden torrenti indirip sonrada torrent programı ile indiriyorum.

Zamundanın farkı ne ? Siteye girdim ama ruscamı ne :) Nerden üye olunur ? Nasıl olunur ? Farkı nedir ? nedir ne değildir biri anlatsın gözünü seveyim.

Güzel birşeyse bizde faydalanalım nimetlerinden

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Konyali
    Konyali's avatar
    Erkek

bulgar sitesi, heralde üyelik kapali..

dünyanin en iyi torrent sitesimi neydi..

Parmak bassam olurmu?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zoomX
    zoomX's avatar
    Erkek

Diger torrent sitelerine göre ratio sıkıntı olmayan cok hizli büyük arsivi bulunan herkesin elinin altinda olmasi gereken bir bulgar trackeri diyebiliriz kisacasi :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

ratio sıkıntısı olmayan

her paylaşımda seedin sağlam oldugu

üyelik alımı belirli zaman aralıklarında açılan davetiye sistemi olmayan

bulgar torrent sitesi

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

Ben zamanında üyelik almışım :D Şifre hatırlattım.Şimdi girdik indirdik bi torrent.programla indiriyrouz.Yapmamız gereken başka bir ayar filan varmıdır.

siteye login oldugumda aşşağıdaki gibi sıfıra sıfır gözüküyor herşey :D Benim ne kadar up ne kadar down yaptıgımı nerden anlıyor bu site :D

Uploaded: 0.00 kB  Downloaded: 0.00 kB (updated once a day) 

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zoomX
    zoomX's avatar
    Erkek

pc ye indiridigin dosya download bölümüne yazilir

indirme bittikten sonra utorrent programi acik oldugunda dosyan cekilirse de o islemde uploadda yazilir.ama diger saglam trackerlerin varsa onlar ratio durumuna cok dikkat ederler banlanma sebebidir rationun 1 in altinda olmasi genelde.pc acik oldugu sürece utorrent programinda acik kalsin ufaktan o yapar biseyler damlaya damlaya :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

swordfish bunu yazdı:
    -----------------------------

Ben zamanında üyelik almışım :D Şifre hatırlattım.Şimdi girdik indirdik bi torrent.programla indiriyrouz.Yapmamız gereken başka bir ayar filan varmıdır.

siteye login oldugumda aşşağıdaki gibi sıfıra sıfır gözüküyor herşey :D Benim ne kadar up ne kadar down yaptıgımı nerden anlıyor bu site :D

Uploaded: 0.00 kB  Downloaded: 0.00 kB (updated once a day) 

üyeliginle indirdigin torrent larda bir primary key var  o torrent dosyasıyla yapılan download veya uploadları hesaplyıo

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

Yani ne kadar çok upload yaparsam down hızımda o kadar artar mı ?

Öyleyse pc boşken bırakayım paso upload yapsın.Sonrada dosya indirmem gerektiğinde hızlı çekerim. :)

Birde bu sayaç günlükmü değişiyor

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zoomX
    zoomX's avatar
    Erkek

swordfish bunu yazdı:

Öyleyse pc boşken bırakayım paso upload yapsın.Sonrada dosya indirmem gerektiğinde hızlı çekerim. :)

hayir nekadar cok upload yapman senin hizini azaltip yada cogaltmaz hizin senin bellir.yani kaclik internet kullaniyorsan o hizda indirisin.upload yapmandaki sebep yani torrent deki 1.prensip upload yapip paylasimda bulunmak programinda acik kalsin ki nekadar cok seed edilirse okadar sen veya ben veya bir baskasi okadar iyi hizda iyi indirir.dosyasi cekip seedde tutmazsan,hemen silersen dosyayi programda bir baskasi icinde ayni dosyayi cekerken zorluk ceker.oyuzden herzaman seedde tutmak temel kuraldir baska kisileride düsünmek gerekir bencil olmamak gerekir.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

swordfish bunu yazdı:

ne çekersen onu realtime olarak yansıtır hesabına ...

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek

Çok siktiriboktan bir site hiç sevmedim üyeliğim var ama hiç kullanmam bittürk daha ii ondan

devlet istatistik ensititüsüne göre kişi başına düşen tuğla öldürüyormuş
Toplam Hit: 6660 Toplam Mesaj: 37