folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Nerede Cumhuriyet Çocukları?

Nerede Cumhuriyet Çocukları?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zefyhr
    zefyhr's avatar
    Erkek

Call Of Duty oynuyorlar. dur bekle gelcekler birazdan...

hııvfffffffff.... fhüüüüüüüüüüüüü.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tigin59
    tigin59's avatar
    Erkek

Kaligula bunu yazdı:
    -----------------------------

Cumhuriyet çocukları mı Saltanat torunları mı . bir düşün derim.

olm :)

öğle yemeğini yemez o marinada kesti hızı, mühendis değil sanki jigolo.iremde üzdü onca kızı,az saplamadı çuvaldızı,bir nogay vardı bilir o.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

4eye bunu yazdı:

Bazılarının yerini biliyorum. Ergenekon soruşturması yüzünden içerdeler....

----------------------------

Evet haklsıın.Cumhuriyet çocukları klavye başında vatan kurtarmaya çalışyor.Cumhuriyet büyükleride ergenekon'dan içerde.Ve cezaevinde mecburen zaman gazetesi okumak zorunda kalıyorlar.Dünyadan bi haberler.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Fetoya hakaretten mahkeme karsisina cikiyorlar :D Ama mahkemedede kayacam.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thelordmax
    Thelordmax's avatar
    Erkek

Kendi üzerine düşeni yap gerisini boşver. Nerede ? diye sorarsan herkes kendi derdinde...

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

sen gerçektende cumhuriyetcimisin yani sen cumhuriyetçi cucuğumusun. devir mustafa kemalin devri değil ve çok şükür ülkemiz iyi. cumhuriyetçi cocukların yapacağı bir şey yok üstüne görevi düşen gençler TSK da görev başındalar zaten. böyle gençler nerde falan onu bunu karalamakla ele birşey geçmez.

akp hükümetindende ne istiyorsunuz anlamıyorum. ötekileri çok mu iyi sanki. baştayken gördük ne yaptıklarını.

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tigin59
    tigin59's avatar
    Erkek

x-files bunu yazdı:

sen gerçektende cumhuriyetcimisin yani sen cumhuriyetçi cucuğumusun. devir mustafa kemalin devri değil ve çok şükür ülkemiz iyi. cumhuriyetçi cocukların yapacağı bir şey yok üstüne görevi düşen gençler TSK da görev başındalar zaten. böyle gençler nerde falan onu bunu karalamakla ele birşey geçmez.

akp hükümetindende ne istiyorsunuz anlamıyorum. ötekileri çok mu iyi sanki. baştayken gördük ne yaptıklarını.

senin kafadakilerde hemen şu mekanizma oluşuyor.ötekiler çok mu iyi..veyahut kime verelim oy sen söyle.. bak ben akp ye birşey demedim konuda ama sen direk sucluymusun gibi kabul etmiyorsun bişileri sende biliyorsun ne bok odlugunu bunlarn

öğle yemeğini yemez o marinada kesti hızı, mühendis değil sanki jigolo.iremde üzdü onca kızı,az saplamadı çuvaldızı,bir nogay vardı bilir o.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zefyhr
    zefyhr's avatar
    Erkek

ben bu sefer sarıgüle vermeyi düşünüyorum... tdh diyenler :)

hııvfffffffff.... fhüüüüüüüüüüüüü.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllBlack
    AllBlack's avatar
    Erkek

Aç, açın peşinden koşmaz. Hocam, belki farkında değilsin ama ülkede sefillik çeken kimse kalkıp devlete atarlanmaz. Aradığın insanların çoğu belki hala işte ekmeğinin peşine koşturuyorlar. İşte anlaki haklarını savunamayacak kadar açlar.. (benim düşüncem) Durumu iyi olanda zaten tınlamaz 10 kişinin arasından bi sen bi ben çıkarız kalan papel yaratıklarda seni beni bastırmaya yeter diye düşünüyorum.

Elimde bir çok download sitesinin(hotfile,rapidhare..)premiumu,birçok torrent sitesinin hesabı ve davetiyesi(torrentleech,türk torrent sitelerinin hepsi,zamunda...) cüzi rakamla mevcuttur(mks.10euro en az 1euro). Aynı zamanda virüs,trojan ve benzeri dosyalarınız 1euro karşılığında görünmez yapılır.İlgilier pm atarak detaylı bilgi alabilirler.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    griffin
    griffin's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hoca sen kalk ön safı tut elbet arkandan gelen olur

Türkiye, kendisine din olarak Kemalizmi almış, başka hiçbir dine hayat hakkı tanımayarak kitlelere zorla dikte ettirmiştir. Oysa en üst belirleyici İslam'ın ilkeleridir. Her şey ona göre belirlenir." -Recep Tayyip Erdoğan
Toplam Hit: 2291 Toplam Mesaj: 22