Nereden Hosting?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Selamlar, yakın zamanda 3-4 farklı site için kolları sıvayacağım. Hepsini barındırabileceğim tek hosting / reseller daha iyi olur diye düşünüyorum. Bu sitede üstadarın bir lafı vardır, Türklerden hosting almayın diye. 

Nereyi tavsiye edersiniz? Ucuz olsun tabi.

( Şu sınırsız alan trafik verenler aşırı cezbediyor aslında beni )

...said addicted.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek

Geçen bi ufak araştırma yaptım. Uzun süredir bluehost kullanıyorum ara ara down oluyor. Benim de taşımam lazım sitelerimi. Burda swordfish tavsiyte etmiş TMD hosting diye bi firma. Fiyat gayet uygun ve hakkında doğru düzgün şikayet bulamadım. Oraya taşımayı düşünüyorum.

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

aslında tr lokasyon olsun diye çelişkide kalmadım değil

...said addicted.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı

Hocam TR sıkıntılı ya. Bulabiliyorsan avrupa lokasyonlu falan bul. TR'de ya Cpanel olmaz, ya ssh vermezler, ya cron job yoktur, ya backup sistemleri kıytırıktır. Mutlaka patlıyor bi yerden :)

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    NmC bunu yazdı
    noname bunu yazdı

Hocam TR sıkıntılı ya. Bulabiliyorsan avrupa lokasyonlu falan bul. TR'de ya Cpanel olmaz, ya ssh vermezler, ya cron job yoktur, ya backup sistemleri kıytırıktır. Mutlaka patlıyor bi yerden :)

ama hız ve google (seo) açısından da avantajı var işte /:

...said addicted.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

www.aysima.com

Kendileri arkadaşım olur bir sıkıntı yaşamazsın. web hostinglere ssh vermezler ama yedek almada falan sıkıntı yaşamazsın.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ar0fer
    Ar0fer's avatar
    Erkek

http://www.alastyr.com/

Reselleri'ni satın aldım 6-7 aydır kullanıyorum hacı herhangi bir sıkıntı görmedim. Senin memleketinde merkezleri :)

Teknik destekleride çok iyi gerçekten.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosmic
    Cosmic's avatar
    Erkek

türk firma olsun dersen : guzel.net.tr öneririm. yabancı olur dersen hostgatorden al ama lokasyon olarak hollandadan iste

Bittik biz bittik
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

guzel hosting iyidir, onlara bir yazılım yapmıştım, elemanla baya sohbetim oldu. türkiyedeki en büyük 25. hosting firmasıyız demişti şaşrmıştım demek ki daha 24 tane daha büyük yer varmış. ama hizmetleri falan çok methediliyor... ha bana kalırsa tr lokasyonlu hiç bi şey alınmaz ama senin bileceğin iş

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek
    Ar0fer bunu yazdı

http://www.alastyr.com/

Reselleri'ni satın aldım 6-7 aydır kullanıyorum hacı herhangi bir sıkıntı görmedim. Senin memleketinde merkezleri :)

Teknik destekleride çok iyi gerçekten.

gözüm kapalı önerebilecegim firmadır. serkan bey gerçekten işinde iyi biri ve teknik destek konusunda ekibi başarılı + sabaha karşı bile ticket atsam cevap alabiliyordum şu an nasıl bilmiyorum çok kısa bir aktif kullanıcıları değilim. 

Follow me : http://twitter.com/TheFCN
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sahinka
    sahinka's avatar
    Erkek

guzel.net.tr var  güzel  bu ara bayram nedeniyle indirim yapmışlar %60 interneten indirim kodu bulabilrisin 

imza
Toplam Hit: 2075 Toplam Mesaj: 32