Neşet Ertaş`I Kaybettik !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Başımız Sağolsun.
    Allah rahmet eylesin.

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    real_agabey
    real_agabey's avatar
    Erkek

Elim ayağım boşaldı.Dün aklıma gelmişti de yakıştıramamıştım. Zaten ebediyete kadar yaşayacak demiştim.

Allah rahmet eylesin.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Poet
    Poet's avatar
    Erkek

Allah rahmet eylesin be üstad..mekanın cennet olsun

Ben de Özledim http://www.youtube.com/watch?v=ZKuF5ElELgU Dağılmayın lan çok yalnızım
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniperscope
    sniperscope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Allah mekanini cennet etsin.

Turk muzigine cok sey katmis essiz degerde bir sanatciydi.

"Yer yuzunde hic bir pislik yoktur ki; altindan bir yahudi cikmasin" Adolf Hitler... "Turkiye de hicbir pislik yokturki altindan cemaat cikmasin" SniperScope "Nerede yavşak, hırsız varsa hepsi Allahçı" Fazil Say
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SerYolcu
    SerYolcu's avatar
    Erkek

Allah rahmet eylesin..

http://www.youtube.com/embed/_diVJ1PdFhU

SerYolcu tarafından 25/Eyl/12 12:27 tarihinde düzenlenmiştir

Ondan çocuk olmamıştır (Kimsenin babası değildir). Kendisi de doğmamıştır (kimsenin çocuğu değildir). İhlas Suresi 3 üncü ayette bunlar yazar.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kut
    kut's avatar
    Erkek

Allah rahmet eylesin, mekanın cennet olsun üstad...

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    müstakar
    yarasaadam
    yarasaadam's avatar
    Erkek

başımız sağolsun 

Beyninizi işlemci olarak kullanın , harddisk olarak değil :) İnsanlar kitap gibidir azizim , önemli olan cildi değil, içerikleridir Tüm ağı çökertmek , bir insanı hacklemekle başlar
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutikula
    Kutikula's avatar
    Erkek

İnsanın en çok içine oturan ne oluyor biliyormusunuz. leydi gaga castin biber ölse okulları bile tatil ederler amk NEŞET BABA gibi bi üstad vefat ediyor kimsenin sikinde değil. Geçmişine küfür etseler insanların çıldırırlar bu adam ''ölmüş türküleri dirilten'' adam bir türküsünü dahi dinleyen yoktur.Böyle işin ben taa amk.

TOPRAĞIN TÜRKÜYLE DOLSUN NEŞET BABA!

insanın en önemli ayırt edici özelliklerinden biri iletişime açık bireyler olmasıdır.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

güne bu haberle baslamak iyi olmadı iste.

Türkiye gercek bir ozanı, gercek bir beyefendiyi, müthis bir insanı kaybetti.

biz yine de kaybettik demeyelim, neset ertas bize hicbir zaman ölmeyecek eserlerini bıraktı.

bu eserler var oldukca o da var olacak.

bir sanatcının vefatına aglayacagımı dusunmezdim ama su an zor tutuyorum kendimi.

cocuklugunda yıllarca dinledigin insanın bir anda gidisini görmeyi kabullenemiyorum.

mekanın cennet olsun üstad.

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Büyüksün Baba.. Allah rahmet eylesin..

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
Toplam Hit: 3750 Toplam Mesaj: 46