folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Net Çok Yavaş..Yardım..

Net Çok Yavaş..Yardım..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fcuk
    Fcuk's avatar
    Erkek
    mynette uctu bende bi ara şaşırdım anah heralde düzeldi dedim bi girdim :D giriş o giriş.

Hoop.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbbsg.
    agrilion
    agrilion's avatar
    Erkek
    durum aynı kodumunun telekomuna dozer tekeri girsin.
    msn e girilmiyor
    açacağım sayfayı tıklıyorum sonra gidiyom bi geziniyom sokaklarda geliyom anca açılmış oluyo şimdi bu konuya cevap yazmak için bile 15 dakika bekledim

TELEKOMUN GÖTÜNÜ ZİKİM

Ben Kapitalizmim ve bankacılar benim evlatlarım.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    prokto
    prokto's avatar
    Erkek

bende msn açıo.Ama nette inanılmas bi yawaşlama var.Netteki yavaşlamaya karşın mynet herzamankinden dahada hızlı. Heryerde durum bööleyken nie mynette bööle oluo ben onu annamadım.Mynet içimizde başka bi krallıkmı kurdu ne oluo ne bitio kimin eli kimin cebinde.Kim kimi yiyo ne oluo kim koparıo bu kabloları?
    Noooluo lan buırda

Bu imza çok eskidi artık...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    incelik
    incelik's avatar
    Erkek

hayatımda bu kadar yavas net göremedim msn acılmıyo sayfalara girmek icin cok bekliyorum dial up baglantı paketim olsaydı keske diyecegim aklıma gelmezdi allahım cıldıracam ya

telekoma kopan kabloları sokuyum

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek
    dial-up lı günlere döndük a.q
    telekoma sevgilerle...

Amphetamine Logic.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zombieone
    zombieone's avatar
    Erkek

Dün gece Ripe nin IP, Telekomun DNS veritabanını göçerttim ondan böylee oldu kusura bakmayın yaawww... bende giremiyorum msn e...

Ölüler ağlıyor
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mugato
    mugato's avatar
    Erkek

Telekomun taaaa anasının bacısının göt deliiini + bıttışını zikiiiim.

OHH

A.K KAÇ GÜNDÜR RESMEN İŞKENCE ÇEKİYOZ:

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    the_deep_darkness
    the_deep_darkness's avatar
    Erkek

yaw ben de diyorum niye bu kadar yavaş..önce 3 tane filmi aynı anda indirmeye çalıştığım için yavaşladı sandım ama demek ki herkeste aynı sorun varmış... :D

arkadaşlar harakete geçelim,hepimiz modemlerimizi toplayıp üst üste koyalım ve en yakın telekom bayisine doğru ilerleyelim...:))  .Fuck you telekom!!

One Ring To Rule Them All... One Ring To Find Them, One Ring To Bring Them All And In The Darkness Bind Them!...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    sorun telekomdan da telekom naapsin a.q herbi bokumuzu ozellestirdi amele saolsun iste ondan sonra bole hizmet 0 olur bok vardı devletin elinde kalsa. bite işin ilginc yanı devletin en cok kar elde ettigi yeri yani telekomu ozellestirmesi basımıza tas yaacak yarın oburgun kapı calarda karsınızda bi yabancı gorurseniz bilinki sizide satmıs almaya gelmişler

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    armagedon
    armagedon's avatar
    Erkek
    Konuda Yaklaşık 16-17 Yorum Var...Herkesin Erkek Olduğunu Hesaba Katıp Organları Birleştirip VoltTarrak Olusturursak Burdan Telekoma Rahat Gireriz.... :))

İnsan Gibi Yaşa...Adam Gibi öL..! Ekmeğini Böl.. Vatanını Böldürme..!!
Toplam Hit: 3932 Toplam Mesaj: 27