Netflix Türkiye 2020 Top 10 (Film)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    OverLord bunu yazdı

Bu listede the platform'un olmaması beni şaşırttı

Ha filmin sonu iyimiydi diye sorarsanız bence çok saçmaydı ama içerik olarak sağlam bi ana fikri var

Yukarıdakiler beni dinlemez çünkü yukarı doğru sıçamam hanımefendi.

O filmdeki göndermeleri herkes anlayamaz o yüzden. Platform'u beğendiysen aynı tarzda 1997 yapımı Cube ve 2013 yapımı Snowpiercer filminide öneririm.

https://www.youtube.com/watch?v=YAWSkYqqkMA

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

Hepsi sikten , 10. hariç. O da işte yani dram sevenlere diyelim

Kurtlar tasma takmaz....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Darkparadise
    Darkparadise's avatar
    Dişi
    LaNCeLoT bunu yazdı

Hepsi *** , 10. hariç. O da işte yani dram sevenlere diyelim

Netflixi bebe belik izliyor da ondan :))) sağlam bir seyirci potansiyeli yok işte ne yazık ki

Dışarıda Issızlık Bensiz, Bendeyse Yalnızlık Issız...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    Darkparadise bunu yazdı
    LaNCeLoT bunu yazdı

Netflixi bebe belik izliyor da ondan :))) sağlam bir seyirci potansiyeli yok işte ne yazık ki

Netflix  ısrarla cinsellik soslu şu potansiyelde tüketici olacaksın dayatmasında amazon ise bunun değişik versiyonunda hala springfield coperfield kampı içerikli ergen kafası.Çok uğraşmıyorum YouTube daha anonim bana göre sonrasını tahmin edemem  

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    shivo
    shivo's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Yedinci Koğuştaki Mucize zaten Kore yapımı bir filmden uyarlama. Ben bu ara Kore sinemasına sardım. Ergenlerin izlediği dizilerin yanısıra filmleri gayet başarılı.

https://www.youtube.com/watch?v=nPQAJUWWvCA

hocam koreden öneri dizi olarak Hilleo (komedi,suç,aksiyon 1 sezon) ve Sigeuneol (drama ama aşırı yüklü değil,fantezi ve suçta var bu da 1 sezon).

film olarak Lady Vengeance,Daeho tavsiye ederim.

shivo tarafından 10/Ara/20 18:55 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek
    Darkparadise bunu yazdı
    LaNCeLoT bunu yazdı

21yy a baçaaam girsin aqü. Vasatlığın yüzyılı her tutan her para kazanan her değer verilen şey vasat PÜH

https://fuckthe21stcentury.com/

ona göre gençler , akımımızı markalaştırmışız biz UU.

@buzukatak facebook ve twitter sonrası burada da yayıyorum manifestomuzu ajksdhajsdh

Kurtlar tasma takmaz....
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cankol
    cankol's avatar
    Erkek

365 filminin liderliğiyle bir kez daha ülkece abazanlığın tavan olduğu ispatlanmış oldu :)

imza.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

zengo top 10'a girmiş vay ameka.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    shivo bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Yedinci Koğuştaki Mucize zaten Kore yapımı bir filmden uyarlama. Ben bu ara Kore sinemasına sardım. Ergenlerin izlediği dizilerin yanısıra filmleri gayet başarılı.

(YT_videosu)

hocam koreden öneri dizi olarak Hilleo (komedi,suç,aksiyon 1 sezon) ve Sigeuneol (drama ama aşırı yüklü değil,fantezi ve suçta var bu da 1 sezon).

film olarak Lady Vengeance,Daeho tavsiye ederim.

bu Kore Filmleri bir tek bana mı böyle geliyor; sanki laboratuvar ortamında çekilmiş, oyuncular da laboratuvar'dan çıkmış, gibi. 

son derece Yapay görünüyor.

Tamam, diğer filmlerde de sahneler yapay ve hazırlanıyor, lâkin bunlar dâhâ bi sunî gibi geliyor. 

o Cube serisini yapan yönetmeni de, yapımcısını da Eşekler kovalasın. ^^`

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek

Eltilerin savaşı başarılı asdfsadfsadfsad

He is finding himself.
Toplam Hit: 7414 Toplam Mesaj: 32
film netflix türkiye