Network Marketing

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

patates bunu yazdı:
    -----------------------------

dost kazığı diyenlere aldırma.

89 lu bebeler var ayda 500 750 doalr filan kazanıyordu. 

şimdi bu bebeler benim arkdaşlarım olsalar bana bu işi anlatmasalardı ben kızardım.

varsın olsun ben giriyim ben yapamayım.

dost kazığı diyenler.

ortaçağ ekonomisinde yaşayan kişilerdir.

eğer sunumu aldıysan kafan birazda iktisadi olaylara pazarlamaya filan basıyorsa. pazarlama bölümlerinde bu sistem ders olarak anlatılıyor zaten.

yani doğru yerinde bir karar olur.

ama işte deidğim gibi çevren önemli kimlerle çalıştığın önemli .

89 lu bebeler dıyorsun profılnde yasın 25 gosterıyor 

kesınlıkle gırme tıtan ın yasalı 

kazıklanıp baskalarını kazıklayarak paranı cıkartmaya calısıyorsun.zaten gozaltı olayları qnet tede oldu.

bu ıse gır cok kazandım dıyen varsa para kazandım dıyen varsa ya senı kazıklayıp para kazanmaya calısmaktadır.

Yada kendısı kazıklanmıstır senınde kazıklanmanı ıstıyordur. ogrencıysen gıt yuz 2 yuz liraya fılm afısı al sat daha cok para kazanırsın emın ol 

fılm dvd sı sat daha çok kazanırsın 89 lulara bebe diyen moruk bozuntularına bakma 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frt
    frt's avatar
    Erkek

patates bunu yazdı:

ben öğrenciyim.

malum o paralar benim içinde çevrem içinde oldukça zordu.

fakat girdim paramıda çıkardım parada kazandım biraz. 

sonra kardeşim vefat edince ara vermek zorunda kaldım ve işler dağıldı.

devam etseydim kazanırdım.

işe inanır ve çalışırsan para kazanırsın. 

ama tkaım önemli. sana eğer iş çok kolay diye anlatılıyorsa girme!

çünkü benim takımım işin zor olduğunu kolay olmayacağını sölemişti. ama dışarda bildiğin mesleklerden daha zor bir yanı yok ve üstelik süreklilik sonrasındada cidden iyi paralar kazanırsın.

ama şu klasik  2 ila 4 yıl arasında emekli olursun muhabetti gerçek değil.

çünkü bizim elemanlar iyi kazanmalarına rağmen 5 6 yıldır bu işteler:)

bu arada biodisk haricinde neler satılıyor şu an en son lap top filan gellcek demişlerdi.

ben 730 dolara bir saat aldım ve cidden on numara saatir. hala kullanırım bir kaç saatçiye gösteridğimdede cidden o para eder diye duydum.

biodiske gelince oda cidden on numara bir şey ama kullanışlı değil. 

tavsiyem saat al.

çünkü biodiski aldığında çevrendekilere ben bunu aldım hadi sizde alın dediğinde tepkiler çok sikik oluyo 600 dolar o cam parçasınamı verdin oluyo:)

ama klas bir saat olursa tepkilerde değişiyo ;)

hocam biodisk 2 çıktı ilkinden 7 kat daha etkili tüm deneyleri kendi üzerimde denedim ben hayatım da hiç bu kadar şaşırtılmamıştım artık biodiske uzaktan bağlanıosun abi belirli bir süre odaklanarak baktığında öle bi denge oluşuo ki çok enteresan ya yaşamak lazım diğer ürünler işte kolye saaat tatil paketleri felan ama şu biodisk power balance den 1000 lerce kat etkili ve hatta power balance onun yanında bi etkisi yok öle bişey 

son bitlisli
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

ewt ben biodisk deneylerine katılmıştım oldukça ilginç bir ürünm ama beni sarmadı çok:)

89 lu bebe olayına gelince ben üni okuyorum adam liseden sonra bu işe başlıyo parayı görünce biraz üni filan okumuyo 2 adet bmw si var ve bu işi 4 yıldır filan yapıyor. o yüzden bebe diyorum :)

neyse para kazanan varsa seni kandırıyordur diyen arkadaş itaffen. bu işe beni dahil eden arkdaşımı alan şahıs hayali amrikaya gitmek ve photo studyosu açmaktı.

şu an amerikada ve açtı.

kazanılıyor yani para tırı vırı konuşmaya gerek yok. 

bu kazanamıyordur filan diyen eleman benim yaşıma bakmış yaş 25 demiş kendisi 30 yaşında bilmeden konuşuyor.

ben gözümle gördüm içinde bulundum adam dışarıdan yok öyle birşey diyor.

acaba neden diyor diye düşünyorum sonra gülüyorum:)

boşver sen onu bunu. son kez diyeceğim şudur.

bak ben çeşitli nedenlerden dolayı yapamadım. çevremde başaramayan cidden parasını verip başkada birşey yapamayan insanlarda oldu(ama bence onların hatası idi)

onun haricinde işin üstünde durup kazananlarıda biliyorum.

yani bu iş olmaz yada olur diyemeyiz.

olayın yüzde 70 i sana bakar sen yapıcam dersen yaparsın.

yüzde 30 da bulunduğun çevre çok önemli takımın çok önemli.

gerisi hikaye umarım girersin kazanırsın.

öğretileri çok iyidir.

eğitimleri çok iyidir.

sosyal çevren için faydası olur.

kişisel gelişim olayları filan falan.

hiç birşey kazanmasan bile birşeyler kazanırsın.

https://t.me/pump_upp
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

yıllardır en yakınlarım baskı balata yaparlar, girmedim girmem de.

birçok eksik ve eksi yanı var.

ben işimden ve aldığım paradan memnunum, bana yetiyor. yıllardır bunu söylediğim halde, neden hala ısrar ederler anlamıyorum. beni çok sevdikleri için heralde(!)

All I need is a possibility.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviEkran
    MaviEkran's avatar
    Erkek

TeRRoR bunu yazdı:

Qnet = dost kazığı. Bir dostun seni kazıklayıp sisteme sokuyor, sonra sen bir dostunu kazıklayıp sisteme sokuyorsun ve onu başka arkadaşlarını kazıklamak için teşvik ediyorsun.

Dost Kazığıdır. Matematiksel olarak da ispatlı dost kazığıdır. Herkesin parasını çıkarıp kar etmesine dünya nüfüsü yetmez. Altta kalan (parasını çıkaramayanların) parası üzerine kurulu piramit zinciridir.

Ha ben dolandırıcılık yaparım, kazık da atarım sadece parama bakarım dersen de Qnet için biraz geç kaldın. Piyasa doyuma ulaştı sayılır.

Yeni kurulmus bir saadet zincirine girmen veya kendi zincirini kurman zengin olup paranın mına koymana sebep olabilir.

Marketing değildir, çünkü ASIL AMACI ÜRÜN SATMAK DEĞİLDİR. Sana davetçileri gelirken, dostum birşeyler satmak ister misinle gelmezler, sen de birşeyler satayım da para kazanayım diye bir beklentiyle girmezsin. Bu zincire giren herkesin beklentisi SİSTEME KATACAGI DAHA FAZLA INSAN sayesinde para kazanmaktır. Ürünün kalitesi, müşteri memnuniyet, ürüne ilişkin garanti servis, müşteri hizmetleri vs hiç birşey bulamazsın. Satılan ürünler sadece göz boyamadır.

Avon dersen pazarlama odur. Ortada bi ürün var, ve insanlar sana geldiğinde ben Avon almak istiyorum derler ürün ön plandadır. Sistem, zincir değil. QNet'in hangi ürünü meşhur hiç duydun mu ne satarlar ne işte iyiler. Meşhur olan tek tarafları SAADET ZİNCİRİ mekanizması ile para kazanma vaadetmeleridir

http://www.sec.gov/answers/pyramid.htm

http://en.wikipedia.org/wiki/Pyramid_scheme

Blue Screen of Death
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

sigortasi var mi ?

ssk ni yatiriyorlar mi ?

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kelomar
    kelomar's avatar
    Erkek

hocam benim oda arkadaşı bu işe girmişti 3 uv diyorlar heralde öyle bişeydi. Uğraştı altına bikaç kişi aldı, biraz da dindardı kendisi diyanete mail attı bu iş caiz mi fln diye, diyanetten network marketing helal değildir gibisinden bir cevap gelmiş, kendisi sonradan bıraktı questi. 1800 dolar gibi bişe vermişti 400 dolar fln anca kazanmıştı yani kafadan 1400 dolar zararla bıraktı.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

mizahi bunu yazdı:

ben işimden ve aldığım paradan memnunum, bana yetiyor. yıllardır bunu söylediğim halde, neden hala ısrar ederler anlamıyorum. beni çok sevdikleri için heralde(!)

:) 

bak işte sana katılıyorum.

ben kazandığım paradan memnunum diyene ısrar edenleri anlamam.

memnun olmayan hayıflayanla çalışmak gerekir.

artık sende zaten farketmişsindir bir yerden sonra sırf inat için almaya çalışıyorlar:)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

MaviEkran bunu yazdı:

TeRRoR bunu yazdı:

Qnet = dost kazığı. Bir dostun seni kazıklayıp sisteme sokuyor, sonra sen bir dostunu kazıklayıp sisteme sokuyorsun ve onu başka arkadaşlarını kazıklamak için teşvik ediyorsun.

Dost Kazığıdır. Matematiksel olarak da ispatlı dost kazığıdır. Herkesin parasını çıkarıp kar etmesine dünya nüfüsü yetmez. Altta kalan (parasını çıkaramayanların) parası üzerine kurulu piramit zinciridir.

Ha ben dolandırıcılık yaparım, kazık da atarım sadece parama bakarım dersen de Qnet için biraz geç kaldın. Piyasa doyuma ulaştı sayılır.

Yeni kurulmus bir saadet zincirine girmen veya kendi zincirini kurman zengin olup paranın mına koymana sebep olabilir.

Marketing değildir, çünkü ASIL AMACI ÜRÜN SATMAK DEĞİLDİR. Sana davetçileri gelirken, dostum birşeyler satmak ister misinle gelmezler, sen de birşeyler satayım da para kazanayım diye bir beklentiyle girmezsin. Bu zincire giren herkesin beklentisi SİSTEME KATACAGI DAHA FAZLA INSAN sayesinde para kazanmaktır. Ürünün kalitesi, müşteri memnuniyet, ürüne ilişkin garanti servis, müşteri hizmetleri vs hiç birşey bulamazsın. Satılan ürünler sadece göz boyamadır.

Avon dersen pazarlama odur. Ortada bi ürün var, ve insanlar sana geldiğinde ben Avon almak istiyorum derler ürün ön plandadır. Sistem, zincir değil. QNet'in hangi ürünü meşhur hiç duydun mu ne satarlar ne işte iyiler. Meşhur olan tek tarafları SAADET ZİNCİRİ mekanizması ile para kazanma vaadetmeleridir

http://www.sec.gov/answers/pyramid.htm

http://en.wikipedia.org/wiki/Pyramid_scheme

meslek reflexi herhalde herkese laf yetiştirmeye çalışıyorum.

sistem doyuma ulaştı diyorsunya.

hele bi desene bana türkiyyede kaç kişiyi potansiyel olarak görüyorsun kaç kişi girmiş???

sistem sadece türkiyeylemi sınırlı international mı?

bunlar hakkında fikrin varmı yoksa gözüne iliştiği kadar kulağını doyduğu kadarmı?

dünya nufusu yetmez diyorsun

sistem yıllık kaç üye alımı yapıyor dünya nufusu ne oranda çoğalıyor veri varmı elinde?

öyle atıp tutuyorsunuz

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

patates bunu yazdı:

mizahi bunu yazdı:

bak işte sana katılıyorum.

ben kazandığım paradan memnunum diyene ısrar edenleri anlamam.

memnun olmayan hayıflayanla çalışmak gerekir.

artık sende zaten farketmişsindir bir yerden sonra sırf inat için almaya çalışıyorlar:)

ya iki dakka muhabbet edemiyosun adamla. hemen bağlıyo qnet e.

zaten sevmem öyle dalavere işleri, bir de ısrarla sürekli muhabbetinin merkezinde bulunmak insanı bunaltıyor artık.

kendimi kurbanlık koyun gibi görüyorum. onlar da kurt. üşüşüyolar başıma.

All I need is a possibility.
Toplam Hit: 2835 Toplam Mesaj: 27