folder Tahribat.com Forumları
linefolder Webmaster ve Yazılım Geliştiriciler
linefolder Nickmator Ün Bile Taklidi Çıktı !!

Nickmator Ün Bile Taklidi Çıktı !!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ThEDARq bunu yazdı:
    -----------------------------

sirpence bunu yazdı:
    bu arada bu tr.gg ye kendi tasarımını nasıl koyuyorsun???

tr.gg nin kendi forumunda anlatılıyo ayrıntılı şekilde ;)

ben niye göremiyom:D hocam bi el at sen. konuyu bulda linki at bu aralar 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oksijen
    oksijen's avatar
    Erkek
    hahah süper taklite çinlilerigeçtik.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiLoZoF
    FiLoZoF's avatar
    Erkek

ooov aman diyeyim bende sitemin ufak tefek biraz işi vardı o bitmeden önce tasarımla ilgili görüş soracaktım vazgeçtim. amk. Neme lazım içerik çalınır malınır fikir hırsızları iş başında iyisimi biraz hite başlamadan öyle bir şey sormamak söylememek en iyisi

düzenleme: tırstım imzayı profili felan değiştirdim :) anasını satayım site orjinal bişey hemen hırsızlar işe başlar iyisimi biraz dursun böyle :) içerik açısından diyorum. onca iş güç arasında site yapıyorum haliyle ağır ilerliyor çakacağım ufak tefek bir iki şey kaldı onları tamamladımmı artık yayın hayatına atılırız :D 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    Made in CHIne

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ThEDARq
    ThEDARq's avatar
    Erkek

sirpence bunu yazdı:
    ThEDARq bunu yazdı:

sirpence bunu yazdı:
    bu arada bu tr.gg ye kendi tasarımını nasıl koyuyorsun???

tr.gg nin kendi forumunda anlatılıyo ayrıntılı şekilde ;)

ben niye göremiyom:D hocam bi el at sen. konuyu bulda linki at bu aralar 

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=25694

|| Beyaz Atlı Prensini Bekleme,Seyize Razı Ol,Yoksa Beygire Kalırsın..||
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Swool
    Swool's avatar
    Erkek

Belki de bahsettiğiniz kişi değildir, kendisi gelsin açıklama yapar zaten, kimseyi direk yargılayıp, dalga geçer bir hava takınmayın, aynı konulara beraber ileti attığınız bir arkadaşınız neticede...

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Problemli
    kuvvet
    kuvvet's avatar
    Erkek
    www.nickmator.com yetkiliydim ordaki yaizyi zumsuk yazmıştı bunu kopyalayıp oraya yapıştırmışlar ben zumsukun sitesini özenmem kopyalamam pmden yazdilar bu yaziyi yeni gördüm :S ben böle bişi yapmam yapsam nickmator.com yedeği vardi zamanında yapmadim :S

Bozamaz Aramızı Yarasa
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Problemli
    kuvvet
    kuvvet's avatar
    Erkek

Metanet bunu yazdı:

Sevgili NickMatör Kullanıcıları,
    NickMatör projesi aslında ufak bir projeydi fakat hem ben gelişeyim hemde hizmet olsun diye ilerletmeye karar verdim.L0qq3nt nickli arkadaşımla beraber bir kaç iş yapıyoruz.Fakat sistemin kodlama kısmı tamamen benim üzerimde buda bazı sorumlulukları getiriyor.Öncelikle güvenliğinizi sağlamak ve sizin için daha iyi bir hizmet..

Bunlar için javacript, dhtml, ajax öğrenmeye başladım bir kaç ay sonra muhtemelen php ye geçmiş olacağız access taşımayacak.Normalde yapamayacağım işleri yapmaya başladım.Bu %100 Türk projesidir.Gelişmesi tamamen sizin elinizdedir.Siz ne kadar çok tanıtırsanız ne kadar verdiğimiz hizmeti kullanırsanız gelişecektir.Fakat burda dönüp dolaşıp bizim hizmetimize bakıyor.Biz ne kadar çok hizmet sağlarsak o kadarını kullanırsınız böylece o kadar tanınırız.

Bunun için elimizden geleni yapıyoruz.Fakat sizden ricamız metallica_megadeth@windowslive.com adresine görüş, öneri ve yorumlarınızı yazınız.Bu sayede fikirlerinizle daha iyi işler yapabileceğiz.Ufak bir proje idi büyüdü.İleride çok büyük bir işleve sahip olabilir.Çünkü projenin önemini az çok kavraya biliyorum.Bu yüzden nickmatörün 3-4 yıl sonraki geleceğini şekillendirmeye çalışıyoruz.Hizmetlerimiz kısmında birazına değindik.

Bize ne gibi katkılar sağlaya bilirsiniz?

Öncelikle siteniz varsa (ücretsiz olsa dahi) linkimizi yayınlaya bilirsiniz.Yada forumlarda Nickinize Sahip Çıkın olarak açabilirsiniz.Bu sayede daha fazla kullanıcıya ulaşabiliriz.Peki neden destek verelim ki diyorsanız tabi ki sizin isteğinize kalıyor fakat unutmayın ki youtube, google, wikipedia gibi dünya devlerinin arasında hiç bir Türk sitesi yok.Biz hedefimizi büyüttük.Başta ufak bir proje idi fakat artık ciddi anlamda hedefimizi büyütüp büyük yerlere göz diktik.

Türklerin gücünüzü hissederek bunu yapıyoruz ve yanımızda olduğunuzu biliyoruz.Biz size koşulsuz olarak en iyi ve en farklı hizmet vermek için uğraşacağımıza söz veriyoruz.

Saygılarımızda NickMatör Yönetimi..

¨L0qq3nt nickli arkadaşımla beraber bir kaç iş yapıyoruz.¨                     1. paragraf 2. cümle...

L0qq3nt'i daha önce bi müridin imzasındamı ne görmüştüm müridin nicki azrail_rapi'ydi heralde :S yada karıştırıyo olabilirm
    yani dolaylı yoldan olsa bile TBT'nin içinden çıkmış gene... Bravo...

Sevgili NickMatör Kullanıcıları,
    NickMatör projesi aslında ufak bir projeydi fakat hem ben gelişeyim hemde hizmet olsun diye ilerletmeye karar verdim.L0qq3nt nickli arkadaşımla beraber bir kaç iş yapıyoruz.Fakat sistemin kodlama kısmı tamamen benim üzerimde buda bazı sorumlulukları getiriyor.Öncelikle güvenliğinizi sağlamak ve sizin için daha iyi bir hizmet..

Bunlar için javacript, dhtml, ajax öğrenmeye başladım bir kaç ay sonra muhtemelen php ye geçmiş olacağız access taşımayacak.Normalde yapamayacağım işleri yapmaya başladım.Bu %100 Türk projesidir.Gelişmesi tamamen sizin elinizdedir.Siz ne kadar çok tanıtırsanız ne kadar verdiğimiz hizmeti kullanırsanız gelişecektir.Fakat burda dönüp dolaşıp bizim hizmetimize bakıyor.Biz ne kadar çok hizmet sağlarsak o kadarını kullanırsınız böylece o kadar tanınırız.

Bunun için elimizden geleni yapıyoruz.Fakat sizden ricamız metallica_megadeth@windowslive.com adresine görüş, öneri ve yorumlarınızı yazınız.Bu sayede fikirlerinizle daha iyi işler yapabileceğiz.Ufak bir proje idi büyüdü.İleride çok büyük bir işleve sahip olabilir.Çünkü projenin önemini az çok kavraya biliyorum.Bu yüzden nickmatörün 3-4 yıl sonraki geleceğini şekillendirmeye çalışıyoruz.Hizmetlerimiz kısmında birazına değindik.

Bize ne gibi katkılar sağlaya bilirsiniz?

Öncelikle siteniz varsa (ücretsiz olsa dahi) linkimizi yayınlaya bilirsiniz.Yada forumlarda Nickinize Sahip Çıkın olarak açabilirsiniz.Bu sayede daha fazla kullanıcıya ulaşabiliriz.Peki neden destek verelim ki diyorsanız tabi ki sizin isteğinize kalıyor fakat unutmayın ki youtube, google, wikipedia gibi dünya devlerinin arasında hiç bir Türk sitesi yok.Biz hedefimizi büyüttük.Başta ufak bir proje idi fakat artık ciddi anlamda hedefimizi büyütüp büyük yerlere göz diktik.

Türklerin gücünüzü hissederek bunu yapıyoruz ve yanımızda olduğunuzu biliyoruz.Biz size koşulsuz olarak en iyi ve en farklı hizmet vermek için uğraşacağımıza söz veriyoruz.

Saygılarımızda NickMatör Yönetimi..

¨L0qq3nt nickli arkadaşımla beraber bir kaç iş yapıyoruz.¨                     1. paragraf 2. cümle...

L0qq3nt'i daha önce bi müridin imzasındamı ne görmüştüm müridin nicki azrail_rapi'ydi heralde :S yada karıştırıyo olabilirm
    yani dolaylı yoldan olsa bile TBT'nin içinden çıkmış gene... Bravo...

bu yaziyi zumsuk az değişiğini yazmıştı nickmator.com hakkimizda yerinde heralde biri kopyala yapıştır yaptı sitenin komple bende yedeği vardi nickmator.com

ftpsi vardi böel bişi yapamyı düşnümedim yedeğide siteden ayirlinca sildim bu site BANA AYİT DEĞİLDİİR !! böle kopya sitem olcana hiç olmasın :S 

Bozamaz Aramızı Yarasa
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek

başından beri inanmamıştım zaten :W

tbt müridi yapmaz böyle şeyler :W

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
Toplam Hit: 3978 Toplam Mesaj: 30