Niğde Yurt

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tuz_ruhu_03
    tuz_ruhu_03's avatar
    Erkek

KYK yurdu çıkmadı.Niğde de tavsiye edebileceğiniz özel yurt var mı? Cemaat yurdu taraftarı değilim.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DuPi
    DuPi's avatar
    Erkek

niğdede hangi bölümü okuyacaksın, sadece cemaat yurtları var :) yada özel eve çıkarsın. arkadaşlarını iyi seç öyle çık eve yurtlarda kal kısa süreliğine dost ekip kurana kadar pınar yurdu var. süleymancıların takıldığı yer orada olan arkadaşlar vardı normal hayatları devam ediyordu zorlama felan yoktu. yada o öyle kandırıyordu bizi tek sıkıntı 12 den önce yurtta olmazsan balkabağına dönersin :)

bölüm söylesene bi.

Ne zaman birşey öğrenmek istesem, Birden Vaktim Kalmıyor ?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tuz_ruhu_03
    tuz_ruhu_03's avatar
    Erkek

DuPi bunu yazdı:
    -----------------------------

niğdede hangi bölümü okuyacaksın, sadece cemaat yurtları var :) yada özel eve çıkarsın. arkadaşlarını iyi seç öyle çık eve yurtlarda kal kısa süreliğine dost ekip kurana kadar pınar yurdu var. süleymancıların takıldığı yer orada olan arkadaşlar vardı normal hayatları devam ediyordu zorlama felan yoktu. yada o öyle kandırıyordu bizi tek sıkıntı 12 den önce yurtta olmazsan balkabağına dönersin :)

bölüm söylesene bi.

-----------------------------

Bölüm Elektrik Elektronik Müh. ücretleri hakkında bi bilgin var mı ?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek

süleymancılar ise ucuzdur ama namazı öğretirler mecburi olarak(Kocaeli'dekin Namaz kıldıracak kadar öğretiyorlardı)

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    abdullahozcan
    abdullahozcan's avatar
    Erkek

özel yurtlar var sabancının başkalarıda var devlet yurdu barajın yanında fazla pahalı değil sor istersen niğde çok yakın yurtla arası

Çoğu insan ömrünün en güzel yıllarını, bir apartman dairesinin odasında, televizyon seyrederek geçirir. Çoğu insan yirmi yaşında ölür ve seksen yaşında da gömülür
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imlegend
    imlegend's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hocam bor ile Niğde arasında özel yurtlar var çoktandır dışarıda olduğum için nedir ne değildir tam bilmiyorum.

Pınar Öğrenci Yurdu Eğitim Fakültesine 5-6 dk felan belki o kadar bile sürmez. Kampus araclarına bineceğin yola uzaklığı da 3-4 dk filan tarladan direk geçiş.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

geçen hafta ordaydım :)

hatta üniversite önünde Atatürkçü Düşünce Derneği olarak stand açıp öğrencilere ev ve yurt sağlıyorduk.

önerebileceğim çarşı içindeki CHP il binasına gidip ordakilerle bir konuşman ve fırsatınız varsa bor yolundaki TOKİ konutlarına bakmanız.

daha önceki olaylardan dolayı uzun bi süre kolay kolay öğrenciye ev vermediler ama şimdi durum nedir blmiyorum.

çarşı içinden ev bakabilirsiniz. mevki ve evin duruma göre 200den başlar 350ye kadar çok güzel evler var. 

ulaşım zaten gittin gördüğün gibi otobüs kampüs içine kadar giriyor :)

Niğde'de zaten cemaat harici yurt yok.

kızları mehmet eminde erkeklerde cemaat evlerinde :)

umarım güzel bi ev bulursunuz Niğde'mizi seversiniz :)

http://www.leyladansonra.com/
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tuz_ruhu_03
    tuz_ruhu_03's avatar
    Erkek

Sağolun.Haftasonu Pınar 'a falan bi bakcam artık.

Kiralar iyiymişte ilk seneden tek başıma ev tutamam. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DuPi
    DuPi's avatar
    Erkek

Kiralar uygundur. Niğdede bölümün güzelmiş kampüstesin. yani yurttan çık 3 katlı 2 bina var onların arka tarafından 5 dk lık yol ile caddeye kadar git ordan otobüse bin :) okuluna git gel. Zor bir okuldur. başarılar dilerim.

Ne zaman birşey öğrenmek istesem, Birden Vaktim Kalmıyor ?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nigdeli
    nigdeli's avatar
    Erkek

Daha önce duymuştum toki konutları öğrenci kaynıyor kiralar ucuz diye bi araştır istersen. Niğdeye ilk gittiğinde alışman biraz zaman alabilir sosyal hayat istanbul anakara gibi büyük şehirlerdeki gibi değil. Sosyal hayat oturup kalkmaya sohbet etmeye adam akıllı yerler yeni yeni açılıyor burgerking bile daha yeni 1 sene olmamıştır açılalı. Gece saat 3 yada 4 gibi niğde merkezde caddelerde sokaklarda kimse kalmaz yazları dahil yazın gece 4 te sivilller peşime takıldı ne ayak bu diye :) kendi memleketim diye söylemiyorum sıkıcı ama güzel sakindir.

Sahte bahara aldanma ayazda kalırsın...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tuz_ruhu_03
    tuz_ruhu_03's avatar
    Erkek

Oldukca sakin hocam.Kiralık ev diye bişey de yok.Herkeste kalacak yer sıkıntısı var.KYK da misafir olarak kalıyorum şimdilik bakalım zaman ne göstercek.

Toplam Hit: 3632 Toplam Mesaj: 15