Nihal Atsız Belgeseli

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anisiz59
    anisiz59's avatar
    Erkek

http://video.google.com/videoplay?docid=4190061830618214156&ei=taqhSNj1B4-c2wK228G-Cg&hl=en

izlemiş olanlar olabilir ben yeni gördüm umarım beğenenler olur ....

@peki bu konunun grafik animasyonla alakası nedir? 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek
    atsız hoca varsa içinde begenmemk mümkünmü :) eline sağlık

47 ermeni köpeğini tek başına geberten KAHRAMAN TÜRK ŞEHİTİ MÜBARİZ İBRAHİMOV.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Swool
    Swool's avatar
    Erkek
    Görüntü kalitesi çok düşük, daha yüksek çözünürlükte izleyebileceğimiz (indirebileceğimiz) bir link var mı?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    goruntu kalitesi iyi degil :|

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Swool
    Swool's avatar
    Erkek
    Seslerle yetinmeye çalışın :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efrasyap
    efrasyap's avatar
    Erkek

ah atsız 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siganfu
    siganfu's avatar
    Erkek
    indiriyorum. teşekkürler.

Elin ekmeği ile yaşayan kurt kahrolsun, Boynunda tasma izi taşıyan kurt kahrolsun, Kar yağmış dağlarına, üşüyen kurt kahrolsun, Kahrolsun kurt postunu giyen yalancı kuzu,Dağıtanlar kahrolsun kurt sesli ordumuzu
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    IsLaMiC_ForCe
    IsLaMiC_ForCe's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Dönemin rüzgarina kapilip fasizmin moda oldugu yillardaki hastalikli zihniyette bu milletin kurtulusunu arayan cok bilgili, ama bir o kadar saplantili, Türk milletinin töresini kimligini erittigi yok ettigi arabin töresi dedigi icin Islam dinini dislayip samanist olan (saygi duyuyorum, ama bunu bilmeyenler bilsin) kafatasi ölcümleriyle kim ne kadar Türk ne kadar degil Türk ırkının safligina büyük(!) yardimlari dokunan, bir iddiaya göre kendisinin ise gürcü fenotipi tasidigi, (bakiyorum da gürcülere hakikaten cok benziyor, örnegin tayyip ile atsizi yanyana bir inceleyin) bildiginiz nazi ideolojisi ne sekildeyse, onu türkiyede türk fasizmi seklinde kendine özgü yaratmaya calisan bir insan..

Siz paylasin kardesim, saygi duyarim, ama memleketi vatani milleti koruma kurtarma adina tasidiginiz o iyi niyetli duygulari daha yapici fikirlerde aramalisiniz, atsizcilik bu yüzyilda ancak 1945 almanyasi gibi bir türkiye yaratir, baska bir sey degil..

Tanrı Insan ırkını korusun (Sadece Türk'ün tanrısı değil ya)

selametle

"Oku! Yaratan Rabbinin adıyla oku. O insanı alak'tan yaratmıştır. Oku, Rabbin sonsuz iyilikler sahibidir. İnsana bilmediklerini, ve kalemle öğreten, O'dur."
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek

IsLaMiC_ForCe bunu yazdı:
    -----------------------------

Dönemin rüzgarina kapilip fasizmin moda oldugu yillardaki hastalikli zihniyette bu milletin kurtulusunu arayan cok bilgili, ama bir o kadar saplantili, Türk milletinin töresini kimligini erittigi yok ettigi arabin töresi dedigi icin Islam dinini dislayip samanist olan (saygi duyuyorum, ama bunu bilmeyenler bilsin) kafatasi ölcümleriyle kim ne kadar Türk ne kadar degil Türk ırkının safligina büyük(!) yardimlari dokunan, bir iddiaya göre kendisinin ise gürcü fenotipi tasidigi, (bakiyorum da gürcülere hakikaten cok benziyor, örnegin tayyip ile atsizi yanyana bir inceleyin) bildiginiz nazi ideolojisi ne sekildeyse, onu türkiyede türk fasizmi seklinde kendine özgü yaratmaya calisan bir insan..

Siz paylasin kardesim, saygi duyarim, ama memleketi vatani milleti koruma kurtarma adina tasidiginiz o iyi niyetli duygulari daha yapici fikirlerde aramalisiniz, atsizcilik bu yüzyilda ancak 1945 almanyasi gibi bir türkiye yaratir, baska bir sey degil..

selametle

ne güzel demişsin hocam, zaten bilgi sahibi bir insan olduğunu forum geçmişinden farketmiştim :|

hoşgeldin bu arada :|

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackjack
    Blackjack's avatar
    Erkek

IsLaMiC_ForCe bunu yazdı:

selametle

"Atsız Beğ'in babası Gümüşhane'nin Torul kazasının Midi köyünün Çiftçioğulları ailesinden Deniz Güverte Binbaşısı Mehmet Nail Bey, annesi Trabzon'un Kadıoğulları ailesinden Deniz Yarbayı Osman Fevzi Bey'in kızı Fatma Zehra Hanım'dır. Atsız Beğ'in ailesi, Gümüşhane'nin Torul kazasının Midi köyünde Çiftçioğulları adı ile bilinmektedir. Çiftçioğulları, Midi Köyünde 18. asrın sonlarına doğru yakınındaki Edire köyünden göçmüşlerdir. Çiftçioğulları ailesinin tesbit edilen ceddi 19. asrın başlarında yaşadığı tahmin edilen Ahmed Ağa'dır. Ahmet Ağa'nın İsmail, Süleyman, Hüseyin ve Şakir adlı dört oğlu olmuştur. İsmail Ağa'nın çocukları Midi'den, Yozgat'ın Akdağ Madeni kazasının Dayılı köyüne göçmüşlerdir."

Aileler ve isimleri araştırılsın ondan sonra hakkında gürcüydü suydu buydu diye atılıp tutulsun.

Kafatası ölçümüne gelince.Atsız hakkında hiçbirşey bilmeyip sadece onu suçlamak için tekrar eden bozuk kasetten başka bir şey degildir.Kafataslarını ölçtügü alet hamile bayanların karnının ölçüldügü alettir.Onuda Atsıza bir doktor tarafından hediye edilmiştir.Atsız bununla yanına gelenlerin kafasını ölçüp sen %70 sen %50 Türksün fakat Türkiye ve Türkçülük için çalısıp bu açıgını kapatabilirsin diyerek.Zamanında dikkatleri üzerine çekip insanları bu konuda teşvik etmesinden başka bir şey degildir.Bunu kendi öz oğlu ve sıkı bir sosyalist olan Yağmur Atsız açıklamıştır.

Türkçülük-Turancılık Ziya Gökalp'ten H.N.Atsıza kadar bir çok kişiyi kapsamaktadır.Bu bir ideolojidir ve bu düşünceyi siyasi bir akıma dönüştüren ilk kişi Başbuğu M.K.ATATÜRK'ün de benim fikir babamdı dediği Ziya Gökalptir.Bu yüzden bir çıpıda ortalık 1945 yılınınn Almanyasına döner demek kimsenin haddine değildir.

Lütfen paylasım konularından siyasi tartısmayalım.Tartışacaksakta bilmeden atıp tutmayalım.

Toplam Hit: 6184 Toplam Mesaj: 40