folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Nikotin Sakızı

Nikotin Sakızı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

Bu meretten 12 gün önce arkadaşım almış o günden beri sigara içmiyormuş.Kutusuna baktım 2 mg nikotin var.kısa L&M'in nikotin oranı ise 0.8.Bu durumda bu sakız daha zararlı olmuyor mu?Hadi sigarayı bıraktın o zaman telafi edersin diyelim sakızı bırakamıyorsun,arkadaş 12 gündür geviş getirir gibi çiğniyor sakızı.Nedir bu sakızın alamet-i farikası?

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

denedim ve çok sattım bi boka yaramıyor arkadaşın bırakmak istemiş ondandır :W

onu çiğneyince sigara içince zehirlenme oluyor arkadşaın gözü ondan korkmuştur ki bi müşterimiz vardı psiko onu çiğneyip içiyordu

yoksa kesmiyor diyordu 

sonuç : sen istemezsen ister bant al ister sakız ister tütüne son ister bi tane daha var 160 lira mı ney onu al bi boka yaramıyor

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Tecrübelerime dayanarak sigaranın bağımlılığının büyük bölümünnün alışkanlığı oluşturduğunu söyleyebilirim.Yani arkadaşın alışkanlıktan kurtulunca zaten bırakması çok daha kolay olur.12 gün birşey değil 9 ay bırakıp başlamıştım.Sigarayı bırakmak ömür boyu diyet yapmak gibi birşey.. Asla gerçekten bırakamıyorsun.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

nikotin bagımlılık yapıyor gerisi zarar vemiyormu sıgarada

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aytekinet
    Aytekinet's avatar
    Erkek

1 saatinizi ayırarak http://tinyurl.com/d2gane8 şu videoyu izleyin bu video'da nikotin sakızı dahil herşeyden bahsediyor. Sonrasında kafanızdaki tüm sorulara cevap bulacaksınız.

Kendini bulmak istiyorsan, kendin için düşün.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

@kreyzi: o sakızdan bi tane bana verdi nane aromalı çiğnedim 15 dakika sonra canım sigara istedi,gittim içtim zehirlenme falan olmadı herhalde bünyeye bağlı..

@cyberangel: bak o konuda haklısın bende 6 ay bırakabilmiştim sonra geri başladım..

@Mx0TBT: bize böyle gösterdiler :) 

@Aytekinet: Kotalıyım hacım :(

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

@yanak 

bünye tabi etkili zehirlenen gördüm çünkü bünyeye aşırı nikotin girişi oluyor dikkatli olmak lazım

artı şöyle bi olay var ' sigara bırakılmaz sadece ara verilir '

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

Gavurun sakızı 15 lira pahalı amk.gerçi içinde kaç tane var saymadım..

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo
    pipoya başlayın benim gibi ;)

Çok sıkılıyom
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

Kreyzi bunu yazdı:
    -----------------------------

denedim ve çok sattım bi boka yaramıyor arkadaşın bırakmak istemiş ondandır :W

onu çiğneyince sigara içince zehirlenme oluyor arkadşaın gözü ondan korkmuştur ki bi müşterimiz vardı psiko onu çiğneyip içiyordu

yoksa kesmiyor diyordu 

sonuç : sen istemezsen ister bant al ister sakız ister tütüne son ister bi tane daha var 160 lira mı ney onu al bi boka yaramıyor

-----------------------------

söylediğin ilaç champix. bende kullandım. yan etkileri yüzünden sigarayı bırakmadım ama iilacı bıraktım. sakinleştiriciler gibi bi etkisi var. sigara içme isteğini frenliyo. ama en güzel yn etkilerinden biri rüyalar. 1080p formatında erotik rüya bile gördürüyo adama :)

nikotin sakızında 2 mg nikotin var evet ama hepsini bir anda vermiyo. sakızı çiğniyosun, yanak-dişeti arasına sıkıştırınca oradan yavaş yavaş kana karıştırmaya başlıyo. tatdı güzelleşince tekrar çiğniyosun aynı işlem v.s. ama etkisi pek yok. çünkü, sigarada en kötü etki olan el ve dudak tiryakiliği çok zorluyo adamı.

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

http://bestpage.cz/img_profil/srandovni.html

şahsen ben de elektronik sigara almayı düşünüyorum.

kullananlar var mı acep?

Toplam Hit: 3043 Toplam Mesaj: 20