folder Tahribat.com Forumları
linefolder Müzik & Sinema & Tiyatro & Kitap & Televizyon & Seminerler & Edebiyat
linefolder Nişanda İlk Çıkış Dans Müziği Eskilerden, 70Ler 80Ler

Nişanda İlk Çıkış Dans Müziği Eskilerden, 70Ler 80Ler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek

Ne kadar çok evlenen varmış gerildim bi an :| Bizim hatun burayı bilse ve konuyu görse "sen öyle boş boş dur bak elin müridi neler evlenip barklanmış" der gözümde canlandı bi an canım benım ya :))

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

herkes evleniyor amk biz evde kalıcaz böyle gidersehayırlı bir kız istiyorum sadece o yüzden temkinli olmak lazım diye beklemedeyiz :)

müzik olarak eski giriş müziklerden ; dın dın dının dın dın dını dını dın hani bilindik müzik :)

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PHP-SEO Developer
    Erdem
    Erdem's avatar
    Erkek

Peki konuyu toparlayalım çok dağalıyor..

Müzik olarak ne diyorsunuz :))

Php for SEO nun ardından Php for Gcode (CNC)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

Bende iki gün önce yaptım nişanımı. Çıkış şarkısı olarak M.Carey in My All şarkısını dedik. Tamam dedi adam. Sonra anons etti çıkıcaz bi şopar müziği geldi şaşırdık tabi neyse çıktık ortaya kadar geldik orda çaldı şarkıyı. Rahatsız herif ya uyuz oldum . Dans müziği ile ne diye başlamadıysa

Dostum şunu söylim sana bak her şeyi önceden iyice bir konuş. Şimdi anlatırken bile uyuz oluyorum. Ya öyle yüzsüz olmuşlar ki benden babamdan dayımdan kız tarafının abisinden, yüzükleri kesen abimizden. Hep adettir abi gel otur pasta ye bi bahşiş ver. Dört kişi sana bakıyor. 20 bıraksan olmaz. Ben 40 bıraktım dedim yok başka. Babam 50 bırakmış. Pastaya 40 bıraktım zaten zarfta 5er 5er 8 tane. Nişandan sonra öğreniyorum hep. Bide evvelden gittim adamla konuştum bak dedim böyle böyle bir arkadaşın nişanında zart zurt önünü kesiyorlar milletin. Tartışma çıkacaktı. O gün salça olmasınlar millete. Tmm dedi ya bi senden alırlar 5-10 adettir. Tmm dedim. Şerefsizler herkesden istemişler. 

Yani her şeyi baştan iyice konuş. Kuaförün işi en az iki saat evvelden bitsin. Yani bir araya gelipte bekleyeceğiniz bir saatiniz olsun yani. Hee bide iş bitti kameraman ile fotocu geldi abi adettendir bi çorba parası... 20 de onlara bayıldım. 100 liram gitti öyle . Ay sonuna param kalmadı daha ayın ortaları bile değil. Acayip kızgınım hala üstümden atamadım :D Fotoğrafçıyıca söylicem. Onada uyuz oldum. Bir studyo ile anlaştık. 3 poz seçtik. Sonradan girerken dedik bazılarını değiştiricez. Adam şak şak 3 poz çekti hadi eyw güle güle :D diyorum ya herşeyi düzgün konuş hiç çekinme içine sinmeyen ne varsa.

Düğün ne zaman yaparsın bilmem de . Salon kiralarken kuaför araba süsleme bahşiş prova ıvır zıvır ne varsa onları da konuş. İşin kısası bilen evli bi sadıç al yanına sonra süpriz yaşama canın sıkılmasın ...

Tmm çok uzattım ama vallahi karşıma gelseler parçalıcam adamları yüzsüz pislikler ... :P tmm tmm sustum allah mutlu mesud etsin. 

edit: Bilmem hatırlar mısın alf oyuncağı arıyorum diye başlık açmıştım. Nerden nereye hey gidi günler heyyy :) Düğünde de alf ile resim çekinip koyucam buraya inşallah :) http://www.tahribat.com/Forum-Alf-Oyuncagi-Ariyorum-138710/ buda konuydu :)))

İmzalamazsam ne olcak?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

tek geçerim

http://www.youtube.com/watch?v=g3O4dmL4-44

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PHP-SEO Developer
    Erdem
    Erdem's avatar
    Erkek

Bu gitmez üstad ya :))

Ama diğer zamanlarda dinlenilebilir tabi.

Not : Bencede dişli bi sadıç şart :))

Php for SEO nun ardından Php for Gcode (CNC)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaSevYaTerkEt
    YaSevYaTerkEt's avatar
    Erkek

Ulan yaş 30 oldu,

Düğün istemeyen hatun bulamadım gitti :) Sırf bu düğün - dans - çiftetelli üçlemesi yüzünden evde kalıcam :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    Herbst
    Herbst's avatar
    Erkek

Hocam şu parçanın girişindeki saksafon kısmı klişedir benim bildigim danslarda falan

http://www.youtube.com/watch?v=bJH1kVLLZYA 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tolgaStain
    tolgaStain's avatar
    Erkek

eskilerden değil ama Rafet El Roman - Sürgün

Toplam Hit: 10077 Toplam Mesaj: 48