Niye Gelmedi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HiO
    HiO's avatar
    Erkek
    ticari amac icin yaptıklarını sanmıyorum. adam 7 yıl sonra bile 1 numara ve albumleri yok satıyor her albumu satış rekorları kırıyor..

2pac 4ever doubLe 0wnz u!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabus
    kabus's avatar
    Erkek
    ve MTV`de bu sene bile en iyi Rap
    adayi olabiliyor :)

Laaaaaan.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HiO
    HiO's avatar
    Erkek
    eet mtv ye de bu sene adaydı 7 yıl sonra bile ;)

2pac 4ever doubLe 0wnz u!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabus
    kabus's avatar
    Erkek
    2 Pac cok acik konusan
    cesaretli bi rap`ci idi.
    ve badboys `ùn yaptiklari karsisinda
    bugünkü Rapper`ler gibi sessiz kalmayi tercih etmedi
    tüm parcalarinda heriflere satasti..

Söyle ki Hitem Up parcasinda Söylediklerinden sonra
    cok kizdirmis olacak bazilarini

bu sözleri bende sölesem benide vururular a.k
    Buyurun Türkce Lyric (Hitem up)
    //16 yasindan kücükler okumasin :))//
    http://2pacyasiyor.sitemynet.com/Turkce/hitemuptr.html

Laaaaaan.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    IsLaMiC_ForCe
    IsLaMiC_ForCe's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Napster bir zamanlar popülerken, sık sık yaptigim gibi rap odasinda bir amerikali cocukla konusuyordum, (nickim 2pacdi) "a sen tupaci seviyorsun ha" falan diye muhabbete basladik, cocuk sonra bu 7 yil teorilerini falan yazmaya basladi, yeminler ediyor, 2pac ölmedi dönecek diyor, ama bence öldügüne inanmak istemeyenler buna inanmak istiyorlar sadece.. aksine cok delil var ama bir taraftan da öldügünü kabul etmek lazim bence.. eger ölmediyese otopsi resimlerini falan ayarlamasi icin fbi ile falan anlasmasi lazim ki bu sizce mümkün mü ?

"Oku! Yaratan Rabbinin adıyla oku. O insanı alak'tan yaratmıştır. Oku, Rabbin sonsuz iyilikler sahibidir. İnsana bilmediklerini, ve kalemle öğreten, O'dur."
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    IsLaMiC_ForCe
    IsLaMiC_ForCe's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    ayrica bu is bence "Mehdi ne zaman gelecek, gelecek mi" muhabbetine dönmüs artik..

"Oku! Yaratan Rabbinin adıyla oku. O insanı alak'tan yaratmıştır. Oku, Rabbin sonsuz iyilikler sahibidir. İnsana bilmediklerini, ve kalemle öğreten, O'dur."
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lycarus
    Lycarus's avatar
    Erkek
    2pac ı sevmem hiç bi bilgim yoktur.Yazıyı okudum ben muhtemelen öldü diyorum çünkü gerçekten saklı yaşaması çok zor bu devirde.Bana göre öldüğü çok hayırlı bi iş olmuş(bu benim kişisel görüşüm tartışma konusu değildir)

ein Volk ein Reich ein Führer...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabus
    kabus's avatar
    Erkek
    way islamic hocam da dinlermis.

Laaaaaan.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    intERKANet
    intERKANet's avatar
    Erkek
    Elvis Presley ile 2PAC ölmediler sadece geldikleri Gezegenlere geri döndüler ( MIB ) !
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    IsLaMiC_ForCe
    IsLaMiC_ForCe's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    :) 1-2 senedir kafam baska yerlerle mesgul oldugu icin son iki senedir fazla piyasayi takip etmiyorum ama dinledigim ana müzik hiphop, r&b dir, hiphop foreva derim baska birsey demem.. Ama benim favori adamim Dre.. Bence westinde hiphopinda en iyisi.. SOA dinledin mi hic kabus..? > http://www.muslimstudio.com/ ÖZellikLe Imaginary Walls sarkisini mutlaka dinlemeni tavsiye ederim..

(Konuyu bölmemek adina..) 2pacyasiyor.sitemynet.com sitesini dün biraz inceledim de aslinda numara yapmis olmasi ihtimali biraz daha inandirici gelmeye basladi, düsmanlarini ölüm taktigiyle oyalayip sonra ortaya cikma felsefesini ortaya atan filozof makaveliyi cok okumasi, albümünde isim vermesi vs.. Bir de ayni gün cekildikleri iddia edilen iki resimden birinde 2pacin sakali baya uzun digerinde cok kisa, bu da cok ilginc.. Bekleyelim ve görelim..

Toplam Hit: 7622 Toplam Mesaj: 37