No Fiat ! Okuyun Gorun

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ghetto
    Ghetto's avatar
    Erkek

EVET ARKADASLAR BUNDAN 1 AY ONCE ARABA ALMISTIK VEDE KAZA YAPTIK ARABA 0 OLMASINA RAĞMEN HURDA OLDU VEDE HAVA YASTIGI ACILMADI SİZ SİZ OLUN FIAT ARABASI ALMAYIN.SOL TEKERİ KOPMASINA RAĞMEN AÇILMAYAN HAVA YASTIĞI.. TÜRK MALI DİYECEM KENDİME HAKARET EDECEM ALALH İSLAHINIZI VERSİN ORDATA CAN OYNUYOR

http://img229.imageshack.us/img229/4148/34u9567260920071018569bi9.jpg

http://img251.imageshack.us/img251/5383/34u9567260920071019044ei1.jpg

underzero: konuyu kilitlemiyorum kurallara uygun acilmadigi halde, bu konu ile ilgili konusmak isteyen muridler duygularini dile getirebilmeleri icin.  

Only Turk
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

kurallara aykiri basliklar konular acmayin

buyuk harfle yazmak gibi,

her markaya bok atmayin emniyet kemerini takmazsan degil tekerlek cikmasi araba un ufak olsa acilmaz,

her kaza sonrasinda her arabaya bok atacak olsaydik binecek araba kalmazdi dunyada.  

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ghetto
    Ghetto's avatar
    Erkek
    o arabanın içinde sen yoktun  ben vardım  anlamazsın tabiki

Only Turk
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arlong
    Arlong's avatar
    Erkek
    Ghetto bunu yazdı:
    -----------------------------
    o arabanın içinde sen yoktun  ben vardım  anlamazsın tabiki
    duygu sömürüsü yapma ülenn :) hehe
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ghetto
    Ghetto's avatar
    Erkek
    yok onunla alakası yok  :D hani öle bi konusuyokı  o araba bariyellerde 190 metre sürüklendi vede 5 takla atarak otobanın ortasında sırtı üstü durdu  görüyosun sol tekeri kopmuş arabanın  hadi fiatı kötülüyorum  arabada 18 milyarlık işçilikle beraber hasar var araba 1 aylık kim yaptırır o arabayı 1 kere vuruk dıye gececek o araba aklın sıra ordan konusma yeğenim o arabada 18 milyarlık hasar var fiat oyun oynadı bize arabayı pert etmedı yapılacak dedı!!!  (:

Only Turk
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    emniyet kemerin takilimiydi ?

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ghetto
    Ghetto's avatar
    Erkek
    evet zaten peder sürüyodu ben arkadaydım onun takılıydı emniyet kemeri takılı olmasa bile o arabanın hava yastığı acılmalıydı hani bana burda fiatı savunma aynısı senın basına gelse  sende benim yaptıgımı yaparsın kardes ;) görüyosun arabanın sol tekeri yok (: arabanın hava yastıgı %34 zararad açılır ön darbede bizim ön tarafta %80 zararımız var sen ne kadar fiatı bana savunsan bile biz fiattan tazminat aldık zaten hava yastığı için sen içini rahat tut ^^

Only Turk
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek

Ghetto bunu yazdı:
    evet zaten peder sürüyodu ben arkadaydım onun takılıydı emniyet kemeri takılı olmasa bile o arabanın hava yastığı acılmalıydı hani bana burda fiatı savunma aynısı senın basına gelse  sende benim yaptıgımı yaparsın kardes ;) görüyosun arabanın sol tekeri yok (: arabanın hava yastıgı %34 zararad açılır ön darbede bizim ön tarafta %80 zararımız var sen ne kadar fiatı bana savunsan bile biz fiattan tazminat aldık zaten hava yastığı için sen içini rahat tut ^^
    hoca yok ön teker bilmem noldu 5 takla attık falan palavra bunlar.. öbür far niye kırılmadı? senelerdir sanayide çalışıyorum ben o araba hiçte 5 takla atmışa benzemiyor..ne arabalar gördüm...190 metre sürünmekten bahsediyorsun hoca.arabanın boyasında bir aşınma göremiyorum?şimdi gelipte cidden duygu sömürüsü yapma bize..18 milyar falan palavra..siksen tutmaz o kadar.. kaldı ki siz 0 araba alıp, o arabaya kasko yapmadıysanız tamamiyle mallık etmişsiniz..

öyle bir araba da hıza binilmişken ani bir hareket yapılmaz.o arabayı kullanmayı bilmiyorsan hız yapılmaz.sen neye dayanarak o kadar bastın ki o arabada gaza? yarı ticari bir araç arkada yüksüzken gaza basılır mı hoca? max.40km hızda 2.vitese geçme isteği duyan bir araç sonuçta..(eğer geçmezsen elektriği kesiyor)

kaldı ki kötülediğin araç Türkiye genelinde en çok satılan yarı ticari araç türü..Fiat Doblo..

fiat bis dediğimiz araba da 5 takla atıpta burnu kanamadan arabadan çıkan arkadaşlarım var.

neyse anlattıkların bana pek inandırıcı gelmedi fakat dediğin gibi 190 metre sürüklenme ve 5 takla attıysan o arabanın kaportası az bile yamulmuş.

görende araba sizin mallığınız dışında durup dururken takla atmış sanır....

Bir şeyi yargılayacaksan iyi ve kötü yönleriyle yargıla..

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BaRdUcK
    BaRdUcK's avatar
    Erkek
    ilk önce geçmiş olsun diyelim. 1. olarak emniyet kemeri takılı olmasada o hava yastığı patlamalıydı cümlen olmamış. çünki emniyet kemeri bağlı olmadığı taktirde hava yastığının açılmasının bir esprisi yok. o yastık kemer seni tutarken önden gelen dreksyon cam kırıkları tavan gibi şeylere sert darbe almaman için yapılmış. kemer olmasa bunlara çarptıktan sonra havayastığı devreye girer (senin lafına göre). çarpma anında bunların olması saniyenin bilmemkaçta biri ... 190 mt demişsin buna birşey diyemeyeceğim ekspertiz daha bi doğru yanıt verir. kemer takılıyken hava yastığı açılmadıysa da ya sensöre giden kablolar ya da sensör arızalı. sadece fiat değil her markada olabilen birşey. opel ve wv de rastladım ..

imza mimza yok !
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ghetto
    Ghetto's avatar
    Erkek
    BaRdUcK bunu yazdı:
    ilk önce geçmiş olsun diyelim. 1. olarak emniyet kemeri takılı olmasada o hava yastığı patlamalıydı cümlen olmamış. çünki emniyet kemeri bağlı olmadığı taktirde hava yastığının açılmasının bir esprisi yok. o yastık kemer seni tutarken önden gelen dreksyon cam kırıkları tavan gibi şeylere sert darbe almaman için yapılmış. kemer olmasa bunlara çarptıktan sonra havayastığı devreye girer (senin lafına göre). çarpma anında bunların olması saniyenin bilmemkaçta biri ... 190 mt demişsin buna birşey diyemeyeceğim ekspertiz daha bi doğru yanıt verir. kemer takılıyken hava yastığı açılmadıysa da ya sensöre giden kablolar ya da sensör arızalı. sadece fiat değil her markada olabilen birşey. opel ve wv de rastladım ..
    ben bunları atmıyorum kardesım  trafik tutanağında yazıyor   tutanağında resimini foruma koyarım gerekirse şimdi sen sanayici deilsin bu bir  ORDU FIAT sanayiye telefon ac konus görüş 34 U 9567 plaka   yeri gelince tarfik tutanağınında koyacam araba 5 takla atarak otobanınortasında sırt üstü durmuş  resime bakmadıngaliba arabanın üstü yok :)  linke tıkla  konuyu actıgım ilk yerdeki sol taraftan bariyellerde darbe yemiş ilk konumu okumadın galiba

Only Turk
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ghetto
    Ghetto's avatar
    Erkek

Ghetto bunu yazdı:
    BaRdUcK bunu yazdı:

öncelikle saolasın kardesım.. evet  araba 180-190 da gidiyordu hızlıydı tabikide esprisi yok  arabada %80 zarar var hava yastığı için ayrı i dava açıldı zaten benim bu konuyu acmamın tek sebebi o resimleri görüpte biz o arabadan nasıl sağ çıktık onun içindi.bizim araba (26.250)ytl idi arabada 16.900 .YTL hasar çıktı ve eksper bunu pert etmedı  benim tek sözüm FIAT almayın bu kadar saolun

Only Turk
Toplam Hit: 2904 Toplam Mesaj: 20