Nokia E72 Mi E6 Mı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    costantin
    costantin's avatar
    Erkek

merhaba arkadaşlar sonunda başbelası iphonem dan kurtulmus bulunuyorum  şimdi kendime göre belirlediğim 2 telefon var biri e72 biri e6 siz olsanız hangisini tercih ederdiniz. artı ve eksi yönleriyle yzarmısnız.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    srdr_ks
    srdr_ks's avatar
    Erkek

ben olsam 2sinide secmem =)

verecegin para az degil. 600-700 civarı olan telefonlar bunlar.

e72 ve e6 da symbian var. 2sindede yapabilecegin islemler aynı özellikler aynı. e6 kamera nasıl bilmiyorum ama e72de iyidir. vede saglam bir yapısı var yere atsan kırılmaz cinsinden. arka tarafıda metal oldugundan kolayda cizilme kırılma olmuyor.

ama tavsiyem ıphonedan döneceksen nokiaya dönme derim dönüosan da dokunmatik bisi al yada hem dokunmatikhem qwerty tuslu bisi al. cünkü yazı yazmak nette gezinmek ölüm oluyor qwerty de nie dersem tak tak basıosun asagı kaydırmak icin joystick te basılı tutuosun felan =)

n97den samsung gt b 7330 a gecmistim hızlı windows var felan die sonra cok aradım eski telefonumu. hatta rene yi arayıp sormustum ben böle bisi yaptım die almadan önce nie haber etmedin die kızmıstı bana =)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    costantin
    costantin's avatar
    Erkek

aslında e6 da 8mp kamera var ve hem dokunmatık hem qwert klavye var e72 zaten bılıyosunuz arada 70 tl gıbı bı fark var. ayrıca eskısı gibi telefondan  nete girmiyorum şu an en fazla face tbt  gg  gibi siteler yogun girdiğim fazlasında bi işim yok hocalar bu sitelere rahat girer cıkarsa rahat msjlaşma olanagı olursa bide kamera iyi olursa yetiyo bana çogunda gözüm yok :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

Konusu açılmışken sorayım bende, nokia müptelaları gelir birazdan buraya :)

Nokia N8 bulmuş babam bir tane, 750tl civarında karta 12 taksit, önerir misiniz yada o fiyatlarda hangi android (2.3 tercih sebebi) olur?

Çok sıkılıyom
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByFox
    ByFox's avatar
    Erkek

Aynı ikilemde bende kalmıştım eski telefonum baya eskiydi klavyeli ve dokunmatik kullanmadım hiç olacaksa E6 olsun dedim baglantı hızı ve HD video izleme özelligi mükemel ekranı biraz küçük ama olsun :) .En cok dokumatigini kullanırsın E72 alacagına E6 al derim

Bla Bla Bla
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    costantin
    costantin's avatar
    Erkek

bende e6 yı tercıh edıcem galıba ama milletin bu symbian ile alıp veremedıklerı nedır bilmiyorum illa android yada mac olcak diyo her sorduğum kişi benim iphone vardı dün sattım dokunmatiği dışında herşeyi işkence android nasıl bilmiyorum ama

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

b7510 var elimde yani samsung galaxy pro

hem klavyeli hemde dokunmatik hemde androitli.

3g si var ama görüntülü görüşme yok

onun dışında arayıp aramayacağın herşey var tavvsiyemdir :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    srdr_ks
    srdr_ks's avatar
    Erkek

symbian la alıp veremedigim yok benimde. nokia ile var =) akıllı telefonlar gelismeye basladıgından beri aynı duruyor yani yerindee sayıyor eskiden olsa ilk o yapardı simdi anca apalıyor

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    costantin
    costantin's avatar
    Erkek

iLLuMiNaTi bunu yazdı:
    -----------------------------

b7510 var elimde yani samsung galaxy pro

hem klavyeli hemde dokunmatik hemde androitli.

3g si var ama görüntülü görüşme yok

onun dışında arayıp aramayacağın herşey var tavvsiyemdir :)

-----------------------------

abi çok büyük o telefon ya da resimden öyle gözüküyor :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hocam madem ki böyle klavyeli telefon tercih ediyorsun neden blackbery lere bakmıyosun. Bold 9700 serisini tavsiye ederim. Bir arkadaşımda E72 var. Bir diğerinde Blackberry bold 9780 var. Blackberry derim hocam. Kendini nokia ya endexleme !

Ayrıca E72 ve E6 da symbian işletim sistemi var. Nokia artık symbian a destek vermiyeceğini açıkladı. Bu sebeple alınmaz.

Ek olarak;

E72 kasası metalik. Çok sağlam. Düşsede bişe olmaz. Blackberry de defalarce düştü. Çelik kasa değil ama oldukça sağlam.

illede nokia alırım dersen E72 E6 dan iidir.

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

androidten şaşmayın !

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
Toplam Hit: 4924 Toplam Mesaj: 17