folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Nokia N73 Patlaması / Karar !!!

Nokia N73 Patlaması / Karar !!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dreampark87
    dreampark87's avatar
    Erkek
    40.000 ytl neki çok az bence

Zifir:10 mg nikotin:0.8 mg karbon monoksit:10 mg WINSTON
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    yalnız bazı arkadaşlar öyle bi yazmış ki 40bini alıp parmakalrını sonra kestirmiş gibi!!!

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chinggis
    Chinggis's avatar
    Erkek
    Salak , gerizekalı , mal vs. yazıyorsunuz , bunu parmağı kopan çocuk görüyor mu ? Görmüyor . O zaman yazmanın anlamı var mı ? Yok .
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pc-ErrOr
    Pc-ErrOr's avatar
    Erkek
    40.000 ytl ye parmağını satmış :S helal olsun ne diyim :S hukuk savaşı vermesi lasımdı ..

Dalgasız denizde herkes kaptan.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorry_13
    sorry_13's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    hoca adamların tek avantajı basının duymamasıya böle bişe duyulsa zaten türkiye hassastır bu konulara dolayısıyla 2 gün içinde türkiyede duyulacaktı ee sonra ne olucaktı finlandıya şirketleri 40,000 ytl değil 2 milyon dolar ancak verirdi davadan vazgesirmek için yazık olmus ama 40,000 de iyi sayılır ama değil parmak tırnagın bile yerinide alamaz o 40,000 ytl çok yazık geçmiş olsun dileklerimizi ilet

sevgim gercek olmasaydı aglayabilirmiydim.... aşkın benle olmasaydı nasıl gülebilirdim.. ates beni yaktıkça daha çok soğuyorum.. soğuyorum ben ateşi körükledikçe buz gibi donuyorum... bana şaşkın bakıyorlar onlarıda anlıyorum.. evvel zaman bir damla iken durumum... elhan derya hal buluyorum
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Paranoiattack
    Paranoiattack's avatar
    Erkek
    Ya 40.000 ytl ne nokia o parayı 1 saliseden daha az suzede kazanıyor. Madem paraya ihtiyaç vardı kabul etti bence daha fazlasını alabilirdi 40 tel. parası peh...

dün için aglamiyorum zira siradan bir dünya var orada.. bir şekilde bunu bulacagim ve siradan bir dünyada yolumu bulmaya çalışırken yaşamayı ögrenecegim..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fisek
    fisek's avatar
    Erkek
    vay be yaa genede insanın kendi düşüncesi Kendisi seçimini yapmış .

Beni hep kavgalarımdan bildiler...Sevdiğim kız, sevdiğimi bilmeyen kız.Yalnız, çaresiz, belimde tabanca. Sevdiğimden, sevdiğim için kaçtım. Kafanı kaldırıp bi Bak !!! Cennette Cehennemde Bu Dünyada... An gelir Izdırap dolar,İsyanlar Başlar ... Ve An gelir Ölmek İstersin... Namluya bir mermi sürüp Kendine veda Edersin... Parmağın Tetikdetir Ama.. O tetik o kadar ağır gelir ki insana.. Çekemezsin !!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    svs
    svs's avatar
    Erkek
    sonucta giden parmak geri gelmeyecek belki bundan daha iyisini yapamam dedi ve 40binytl yi kabul etti ama ben olsam parmaklarımın üstüne kolumuda verir davamdan dönmezdim
    o parmaklarla kaç tane 40bin ytl kazanılır ama dedimya sonucta arkadasımızda herkes gibi isterdi  mücadele etmeyi kimbilir ne zorluklarla karsılastıda  yıldı neyse allah sabır versin inş

Hep kardeş olacak değiliz ya, yaşasın halkların sevgililiği...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scream_vasiyet
    scream_vasiyet's avatar
    Erkek
    hem 40 bin ytl yi alsın hemde dava açsın bence.yani aynı durum bana olsa 500 bin ytl verseler tamamda 40 bin ytl için değmez.olay çıkarırım hem parayı alırım hem dava açarım herşey yaparım yetkiliye tecavüz ederim ama 40 bin ytl ye razı olmam yani.

açım diye ağlama marketleri yağmala xP
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    Hocam keşke biras daha pazarlık etseydiniz.Tehdit etseydiniz bu olay dünyaya yayılırsa rezil olursunuz diye :=)
Toplam Hit: 4775 Toplam Mesaj: 43