Norm Ender'e Re-Diss Ceza Killa Keltoş Bebeezhel

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

diss ile alakası yok onu köşeye kaydedersek.

ceza ve ezhel in kısımları güzel.

benfero ve killa nın kısımları ise çok kötü , oraları kesip arabada öyle dinlemek lazım.

norm konusuna gelirsek şarkıları güzel diyecek bişi olmamak ile birlikte 

28 yaşındayım ilk okul ve lisede ceza ile büyüdük naparlarsa yapsınlar bu 2 adamın yaptığı şarkılara kimse yetişemeyecek.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=kfIiRxVqEbw

NaZi_ tarafından 29/Tem/19 18:26 tarihinde düzenlenmiştir

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

gluk gluk burası fight klüp A:SDADASDASD 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    DadasAdam bunu yazdı
    misterio_junior bunu yazdı

Pek dinlemem ama bundada defkhan güzel söylemiş

https://www.youtube.com/watch?v=qB8Ve2KbJng

Vay be Kurşun lisede dinlerdim hala aktif olduğunu görmek güzel. Kurşun acayip flex yapar üstüne tanımam siker atar flex konusunda.

Kolnuya dönersek şu "gucci gucci trap rap nigı" saçmalığını bu ülkeye ezhel kel fero gibi yarak kürek adamlar getirdi.

Ezhel önceden oldschool yapıyordu, yeteneksizin teki olduğu için yıllarca kimse tanımadı bilmedi. Trap saçmalığıyla ünlü oldu.

Trap öyle bir saçmalık işte yıllarca yer altının en altında kalmış sıfır yetenek mcleri bir anda zengin yapan, parlatıp süsleyen gerizekalıca bir akım.

İlk topu ender attı hadi bakalım seve seve olmazsa sike sike bitecek bu saçmalık.

Arabada son ses kel fero değil, düzgün rapler dinlensin eskisi gibi.

vallahi bende kurşunu görünce lise yıllarım geldi aklıma. ne günlerdi. kurşun ft a.p.o 

az insan çok huzur.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Ceza her zaman popinin yanında olmuş bir adam. Neden bu kadar şaşırıyorlar acaba? 

while (1<2)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Seminerist
    Seminerist's avatar
    Erkek

bence rap piyasasını canlandırmak için yapılmış kasıtlı bir olay . Bu kadar kısa sürede arka arkaya denk gelmesi tesadüf olamaz.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

Popüler kültür bu trend ne ise o kişi tanınır zenginler olur. Bu ülkede sokağa çıkın çoğu kişi Erkan Oğur'u tanımaz ama Demet Akalın'ı tanımayan çok az kişiye denk gelirsiniz. Bu işler böyledir kolay tüketilen ve en düşük zeka seviyesine bile hitap eden her şey çok ilgi görür. Bunun da sebebi ortalamanın hep düşük olmasıdır, zeka seviyesi yüksek olan insan zaten tenezzül etmez.

Fero ya da Ezhel isimlerini duydum ama açıkçası dinlemezdim ve bu kadar popüler olduklarını da bilmiyordum. Yok yani serbest piyasa ekonomisi bu talep görüyor ki tarzlarını pazarlıyor adamlar sana giren çıkan ne Ender? Adam ister tek kelime ile müzik yapar ister yapmaz rapi savunmak sana mı kaldı? Rap zaten bir Türk kültürü mü ki amerikan kokusundan rahatsız oldun? O kadar şekilci isen git Türkü söyle. Ender'i çoğu kişi tanımazdi artık o da tanınıyor. Tamamen polemik üzerinden gündeme gelip reklam ile pastadan bana da pay gelsin diye yapılmış bir hamle. Ceza da ben de biraz parayı nemalandirayim dedi ama sicti batırdı.

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naruto
    Naruto's avatar
    Erkek

ezhel 2013 de kendine diss atıyor

https://www.youtube.com/watch?v=2CprNNsWsQo

la geldik bi fırtına gidiyoruz bi fırtına
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

Yani?