folder Tahribat.com Forumları
linefolder Müzik & Sinema & Tiyatro & Kitap & Televizyon & Seminerler & Edebiyat
linefolder Norm Ender'e Yeni Diss - Delaredo ( Eski İsmi Red ) Mekanın Konsomatrisi

Norm Ender'e Yeni Diss - Delaredo ( Eski İsmi Red ) Mekanın Konsomatrisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=TpKzsnYQw

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

Caliber Delaredo dinliyor. Evet arkadaşlar merhaba bugün yeni bi diss dinliyces minaki evet arkadaşlar kanalına abine olmayı ve beğenmeyi unutmayın.

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slanger
    slanger's avatar
    Erkek
    Caliber bunu yazdı

Caliber Delaredo dinliyor. Evet arkadaşlar merhaba bugün yeni bi diss dinliyces minaki evet arkadaşlar kanalına abine olmayı ve beğenmeyi unutmayın.

slanger caliber'ın delerado dinlemesini izliyor videomu yüklemek üzereyim

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

slanger caliber'ın delerado dinlemesini izliyor videosunu izlerken verdiğim tepkileri çektiğim video kanalda. abone olmayı ve zile basmayı unutmayın

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crystalmeth
    crystalmeth's avatar
    Erkek

noktalıvirgul’un slanger caliber'ın delerado dinlemesini izliyor videosunu izlerken verdiği tepki videolarını da izliyorum. video hoşunuza gittiyse beğenmeyi unutmayın, yeni videoları kaçırmamak için abone olun

“Fortes Fortuna Adiuvat”
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

norm ender'e diss atarken bir kişide eksik etek mevzusundan bahsetmesin anasini sikim. amk neredeyse 20 sene öncede kaldı. halen aynı mevzu. abicim adami yerin dibine sokabilecek baska bir arguman yok mu?
    bu mu yani sizin super laf sokmalariniz? bu mu sizin repci adam zekidir, kelimeler ile dans eder tavırlariniz.

amk mevzu 8 mile final battle'a döndü. yapacaginiz diss'e sokayim.

az insan çok huzur.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    AbdullahAzad bunu yazdı

norm ender'e diss atarken bir kişide eksik etek mevzusundan bahsetmesin anasini sikim. amk neredeyse 20 sene öncede kaldı. halen aynı mevzu. abicim adami yerin dibine sokabilecek baska bir arguman yok mu?
    bu mu yani sizin super laf sokmalariniz? bu mu sizin repci adam zekidir, kelimeler ile dans eder tavırlariniz.

Vizyonsuz beyni küçük insanlar işte mk vurabilecekleri başka yer yok. Diss şarkının ismi bile kopyala yapıştır, özgünlükleri bu kadar aq.

Şehinşahın bali çekme mevzusuna döndü, adam baliciyim diyerek freestyle king oldu herkes sesini kesti :D (https://youtu.be/uKgEmM18fWw?t=302)

Piyasada enderin zekasına yetişebilecek sadece ceza var ama o da diss atmaz. Diğerleri çöp kutusu yetenek falan değil. İki bira içip rapçi ortamı oluşturduğunu sanan abi abi diye cümleye başlayan yarak kürek tipler hepsi. Red bunlardan birisi mesela. Kendisini eminem sanıyor at kafası :D

DadasAdam tarafından 30/Tem/19 09:11 tarihinde düzenlenmiştir

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    DadasAdam bunu yazdı
    AbdullahAzad bunu yazdı

Vizyonsuz beyni küçük insanlar işte mk vurabilecekleri başka yer yok. Diss şarkının ismi bile kopyala yapıştır, özgünlükleri bu kadar aq.

Şehinşahın bali çekme mevzusuna döndü, adam baliciyim diyerek freestyle king oldu herkes sesini kesti :D (https://youtu.be/uKgEmM18fWw?t=302)

Piyasada enderin zekasına yetişebilecek sadece ceza var ama o da diss atmaz. Diğerleri çöp kutusu yetenek falan değil. İki bira içip rapçi ortamı oluşturduğunu sanan abi abi diye cümleye başlayan yarak kürek tipler hepsi. Red bunlardan birisi mesela. Kendisini eminem sanıyor at kafası :D

görsel üzdü :D

cezaya hala şaşkınım ya killa bokuna niye girdi o işe anlamadım. ondan the ringer ayarında bişey bekliyordum o ne yaptı.

edit: şarkıyı şimdi dinledim normal kahvede adamın arkasından sövüp kayıt almış gibi -_-

Kreyzi tarafından 30/Tem/19 10:54 tarihinde düzenlenmiştir

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

bizim millet kaosu seviyor aq nerde bi olay var iki kişi arasında çekirdeğini alır izler

bu olay ilk sevda demirelle hande ataizinde başladı o efsane tokatla :W

normun piyasaya dönebileceği tek bi olay vardı oda sallamaktı o da bunu yaptı,,, her geri dönüşünde yaptığı gibi :)))))

norm eğer diss yerine normal bi parça çıkarsaydı emin olun 100k dinleyicisi olmayacaktı hadi oldskul tayfa eskidir dinleyelim bi derdi 200k olsun

ezhel müptezel albümünü piyasaya sürmese şuan rapten para yiyen kimse bu kadar yükseklere çıkamayacaktı hala 10 15 tl ye liseli tayfaya party yapıp para kazanmaya çalışacaktı

ezhel ve ben fero rapin üstadı demiyorum demem de ama adamların rap müziği tekrar insanların kulaklarını alıştırıp piyasalarını 4e 5e katlamalarını sağladıktan sonra mekanın sahibi geri geldi diyip parça çıkarmak benim param bitti bi bok yiyemiyorum size sallayayım bari demekten başka bişeyde değil. 

ben tayfanın yerinde olsam cevap bile vermezdim ki mekanın sahibiyse yapsın parçalarını göstersin piyasayı sahibi kim görelim

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    g2k
    g2k's avatar
    Erkek

bombos bi diss. bi tane laf yok ki harbiden adam hakli diyesin. eksiden cok begendigim bi yorum, 

----

red'i çok eski zamandan beri takip ederim. hatta mualif, arslantürk ve no1 ile dissleşmesi ile tanımıştım. bir hayli başarılı buluyordum bu işi iyi yapıyor çoğu şarkısında rapçilerin yaşadığı parasal problemlerden bahsederdi hatta. red'in rap yaptığı dönemlerde rapçiler bu haldeydi gerçekten çoğu asgari ücret ile ek iş yapardı. ardından nadas ile ara verdi.

sonra o kadar emek verdik kuruş kazanmadık, pasta madem büyüdü bizde payımızı alalım dedi. iyi yaptığı rapi bırakıp leş trap kültürüne ürünler kattı, onlarda pek tutmadı. şimdi de baktı ortalık alev almış burdan iyi ekmek çıkar diye başkası adına norm ender'e diss attı. bu hareketten buram buram prim kokusu geliyor. maalesef, olmamış. zaten iyi rap yapıyordun, rap kültürü bu kadar yayılmışken sen üretmeye devam etsen zaten olurdu bu iş ama bu hareketle kazandığın saygıyı da yitirdin diyebilirim. 

mualif'in attığı o muhteşem dissi dinleyelim bakalım.

-----

https://eksisozluk.com/entry/93249422

g2k[et]tahribat[dat]com
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xylgn_
    xylgn_'s avatar
    Homo

bu ne ya sidik yarışı gibi çocukça şeyler klasik olacak ama ne güzelmiş bizim gençliğimiz

Toplam Hit: 3318 Toplam Mesaj: 22
rap türkçe rap norm ender red delaredo