folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Normalin Altında İnternet Hızı

Normalin Altında İnternet Hızı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyReform
    HolyReform's avatar
    Erkek

selam arkadaşlar 180 mb bir film partını yaklaşık 5 saat de indirio  indirme hızım düşük , ttnetin hız testini koyuyorum...

http://img413.imageshack.us/img413/7403/interneti.png

ttneti arasam sorun olurmu çünkü neti 3 kişi kullanıoruz apartmanda...başka bi arkaşaın üzerine ttnetten adamlar gelse kontrol için merdiven boşluğunda duran modeme bakıp bize serzenişte bulunurlar mı

yada bi başka yolu olabilirmi

**pcm de sorun yok modemim airties wav275-v2

Hakkıdır nakte tapan milletimin istismar!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kadirozdemir
    kadirozdemir's avatar
    Erkek

vala hacı riske girmeye deymez bence sakat bir gorevlı gelır cezasıda 1 000 tl mi  ne sanırım yınede sallamıs olmıyım ama bana ole demıslerdi ...

www.kadirozdemir.net @kadirozdemirnet
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

internet 1mbps ise zaten normal 

netlimitsiz kullanıyorsan 1mbps dan aşa düşmedimi bakmıolar

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wking
    wking's avatar
    Erkek

Adamlar kontrole gelmeden modemi ttnet internet sahibi kimse o alsın evine. Adam gidince eski haline getirirsiniz.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyReform
    HolyReform's avatar
    Erkek

vala dostum dediğin son derece mantıklı da adam tatile gitti:D yani net sınırsız bu hız normal mi diosunuz,bunu hızlandırmak için doping felan yapılabilirmi beelli bi ücret karşılığında peki

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    napnapp
    napnapp's avatar
    Erkek

bende bir 1mbs kullanıyorum binada 3 kişiyiz ama daireler yanyana oldugu için odanın duvarından delik açtık :) digeri zaten notebook gerçi artık yan dairede notebookla baglanıyor bi ben kaldım amk kabloyla neyse bir ara bzm nette baya dusmustu normal de rapidten 900 cekerken 50 100 arası bazen cok daha kotu oldugunu bile gormustum aradık ttneti hızı dusurmusler amk sonra duzeldi suan sorunum yok 900 1 arası cekip duruyom

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyReform
    HolyReform's avatar
    Erkek

ilginiz için teşekkürler hocam muhtemelen sorun ttnetten bizim arkadaş gelsin yada kullanan arkaşlardan biri komser o arasın :D:D veriyim ben gazı hızımızı düşürmüşler die:D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kerim
    kerim's avatar
    Erkek

geçen sene fatura gelirken yanında bi kağıt geliyodu internetinizi bölmeyin böldüğünüz kişi herhangi bi bilişim suçu işlediğinde faturada ismi yazan kişi sorgulanır diye, kontrol ediliyor cezası olabilir dikkat et.

(:
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rebellisch
    rebellisch's avatar
    Erkek

echyo bunu yazdı:
    -----------------------------

bende bir 1mbs kullanıyorum binada 3 kişiyiz ama daireler yanyana oldugu için odanın duvarından delik açtık :) digeri zaten notebook gerçi artık yan dairede notebookla baglanıyor bi ben kaldım amk kabloyla neyse bir ara bzm nette baya dusmustu normal de rapidten 900 cekerken 50 100 arası bazen cok daha kotu oldugunu bile gormustum aradık ttneti hızı dusurmusler amk sonra duzeldi suan sorunum yok 900 1 arası cekip duruyom

-----------------------------

1 mbps ile nasıl 900 1 arası çekiyorsun ??

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tuz_ruhu_03
    tuz_ruhu_03's avatar
    Erkek

Apartmanda torrent kullanan vardır,ortakların sömürüyorsa da yanıltıcı sonçlar çıkabilir.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyReform
    HolyReform's avatar
    Erkek

hocam torent kullanan arkadaş yok, adamlar virüs bulaşıo die kullanmıo öle programı :D bi ben kulllanıorum :Do yüzden hızdan sıkıntısı olan bi benim :D

Toplam Hit: 3993 Toplam Mesaj: 20