folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilgisayar Güvenliği - Backdoorlar
linefolder Norton İnternet Security 2012 - 1 Yıl 3 Kullanıcı 12 Lira

Norton İnternet Security 2012 - 1 Yıl 3 Kullanıcı 12 Lira

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdiburak
    erdiburak's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar.

Size bir fırsattı duyurmak istedim, eğer ihtiyacınız varsa kaçırmayın. Ürün Norton İnternet Security 2012 olup 3 bilgisayarda 1 yıl boyunca kullanabilirsiniz. İşin güzel yanı ürünü direkt nortondan alıyorsunuz ve sadece 12 TL. Tek kötü yanı kredi kartınız yoksa malesef alım yapamıyorsunuz.

Buraya tıklayın ürün otomatik olarak sepetenize eklenir. Alımda sadece şuna dikkat edin "Üyelik Sözleşmesini Okudum" kısmının orada "Otomatik Yenileme" var oradaki tıkı kaldırınki bir lisans bitiminde kartınızdan çekim yapmasınlar.

(ALINTIDIR)

Sizinde işinize yarar diye düşündüm müridler :)

| GTP | TBT | Desinatör | icrypex.net | Comnet=CMT637DQU
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek

Hocam o ürünün kendisi değil. Yanlış anlamışsın.

Norton Internet Security, 1 kullanıcı için tasarlanmış bir üründür. Norton'un 3 bilgisayar için olanı Norton 360 ürünüdür. O gördüğünüz fiyat, Norton Internet Security ürününü alan bir kullanıcının kodu kullanabileceği bilgisayar sayısını 1 den 3 e çıkarmak amacı ile verdiğiniz paradır. Ürünü almadan bunu almanızın size bir getirisi yok. Dikkatli olun :)

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wikwik
    wikwik's avatar
    Erkek

Yaklaşık 1 aydır kullanıyorum. Bir sorun yok.

Norton 360 değil, Norton İnternet Security satın aldım ve kullanıyorum.

wikwik tarafından 26/Eyl/12 13:16 tarihinde düzenlenmiştir

Bilgi Güçtür.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek
    wikwik bunu yazdı

Yaklaşık 1 aydır kullanıyorum. Bir sorun yok.

Norton 360 değil, Norton İnternet Security satın aldım ve kullanıyorum.

Verilen link ile mi aldınız?

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    3Dxsolid
    3Dxsolid's avatar
    Erkek

Hocam eğer buradan aldınsa haber eder misin ben de alayım .

Hayırlısı...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

Konuyu çok zaman önce donanimhaberde gördüm. Alan herkes çok memnun, şikayet yok. 

bende bi tane aldım ama daha aktif etmedim :)

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wikwik
    wikwik's avatar
    Erkek

Hocam başka bir siteden verilen linkle aldım. Ama aynı link sanırım. Konuyu aşağıya kopyalıyorum.

Ben sanal karttan aldım ve dolar olarak ekstreye yansıdı haberiniz ola.

Arkadaşlar bugün fark ettim ve hemen bir adet aldım.
    Norton İnternet Security 2012; 3 Bilgisayar için 1 Yıllık koruma sadece 12-TL.! 

Benim de tam lisansım bitiyordu çok iyi oldu, sizler de yararlanın istedim. Şu an piyasada bile en ucuz 20-30 tl arası satılıyor GG ve Sahibinden'de.... 
    Norton'un sitesine normal girip almayı denediğinizde 95-TL gibi bir rakam çıkıyor ama netten bu linki buldum, direk 12-tl olarak gözüküyor. Bugün birçok arkadaşım satın aldı, kaçırmayın derim. 

Ayrıca Norton Antivirüs değil, İnternet Security..Yani daha kapsamlı bir paket. 
    Paketler arası karşılaştırma yapmak için şuraya; http://tr.norton.com/antivirus/ 

Buyrun satın alma linki; 

https://buy.norton.com/ps?ctry=TR&lang=TR&selSKU=21174878&tppc=175F5250-F037-1019-F486-83F43325F5E0&ptype=cart 

Burada altta "12,99-TL" gözüken sistem iyileştirme programıdır. Eğer onu almak istemezseniz sağ tarafındaki çöp kutusu işaretine tıklayarak kaldırabilirsiniz. 

Önemli Uyarı: Satın Alırken "Üyelik Sözleşmesini Okudum" kısmının orada "Otomatik Yenileme" tikini kaldırın. Lisans süresi bitiminde kartınızdan tekrar otomatik olarak çekmemesini isterseniz... 
    Satın aldıktan sonra üyelik bilgileri kısmından Kredi Kartı bilgilerinizi de silerseniz kafanızda şüphe kalmaz.

Bazı tarayıcılarda yukarıdaki link açılmazsa bu vereceğim linkten de aynı ürün satın alma kısmına geçebilirsiniz. ; 
    https://buy.norton.com/estore/productsDetailsMoreInfo/productSkuCode/21174878/parentCartId/0/priceGroupId/ECOM_MKT_87PCTOFF/asoociationType/0/slotNo/-1/

https://www-secure.symantec.com/norton-support/jsp/help-solutions.jsp?ct=tr&docid=kb20090818144126EN_EndUserProfile_tr_tk&entsrc=&ispid=&layout=Retail&lg=tr&partner=&product=Norton+Internet+Security&pvid=f-nis-cur&version=current 

Bilgi Güçtür.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

NORTON MU ?

virüslere daha sıcak bakıyorum :D

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

arkadaş norton olan pc kullanacağıma virüslü pc kullanayım daha iyi..

geçen sene anasayfayı kitlemiş kendi sayfası yapmış düzeltene kadar canım çıkmıştı..

Ne varsa kaspersky'da var..

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NetBABA
    NetBABA's avatar
    Erkek
    swordfish bunu yazdı

NORTON MU ?

virüslere daha sıcak bakıyorum :D

Bencede :D

Umudumu bu güne bağlamadım ki yarınım dan umutsuz olayım.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek

Norton'a laf eden arkadaşlar en son ne zaman kullandı bilemiyorum. Ama ben uzun zamandır lisanslı olarak hem Internet Security hem de 360 ürünlerini kullanmaktayım. Ne bir kasma, ne bir zorlama, ne bir donma veya kilitlenme, ne de başka bir sıkıntı ile karşılaştım.

Kimse size ille de Norton alın demiyor elbette. Kaspersky'nin para vererek aldğınız anahtarlarınız nasıl kara listeye düşüyor bir fikriniz de yoktur sizin. Ben ve benim gibi Norton kullananlar sizlere yalnızca bir alternatif sunuyoruz. Beğenirsiniz, beğenmezsiniz. Denemeden etmeden laf edenlerin yorumları gözümde zerre kadar değersizdir. Siz yorum yapıyorsunuz diye konudan bihaber olan arkadaşlarımızı da etkilediğinizden haberiniz var mı bilemem.

Toplam Hit: 3183 Toplam Mesaj: 18