folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Norveç, Türkiye"Den 100 Bin İşçi Alacak : O

Norveç, Türkiye"Den 100 Bin İşçi Alacak : O

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xdabbex
    xdabbex's avatar
    Erkek
    Norveç, iş gücünde yaşadığı sıkıntıları, Türkiye'deki nitelikli iş gücü ile çözecek. 100 bin kişilik iş gücüne ihtiyacı olan Norveç, bunun için öncelikle göç yasasındaki katılıkları kaldıracak. Türkiye ise Norveç'e 100 bin kişilik nitelikli iş gücünü 6 ay içerisinde sağlayacağını bildirdi.

KAYNAK:http://haber.mynet.com/detay/ekonomi...O1202990800663

.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Swool
    Swool's avatar
    Erkek
    Daha önce aynı başlıkta bir konu açıldı.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyDemon
    HolyDemon's avatar
    Erkek
    Anam norveç mi ben giderim tüm black metal grupları orda gaahl ile fenriz i görsem yeter :)))
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bella_ciaa
    bella_ciaa's avatar
    Erkek

sadece Norveç değil. Bu Bir Başlangıç. Yakında Kendilerini vi şey sanan Avrupanın diğer Tüm ülkeleri birer birer düşecek.

her yerden avrupaya göç oluyor. gerk kaçak gerek legal yollarla. zaten kanar adalaındaki komiserin dediği gibi acaba bu tanrının bir cezasımı. yıllarca biz onları sömürdük. şimdikaçak göçmenlerle baş edemiyoruz. ve böyle giderse avrupa içinde yok olacak. belkide yabancılar avrupayı blok blok ele geçirecek. ki zatne şimdi lüxsemburgun %50 sinin yabancı olduğu skandalı oratya atıldı. hayırlısı. yürürn avrupay gididoz 

Rüyamda Ben Ve hazreti Fethullah hoca abey efendi aynı Keranedeydik. İkimizde Aynı Kaşarı Zükmek İstedik. Ben Qarıyı Ona Vermeyince Fışfışla Fışfışlaya Ağlamaya Ve Vaaz vermeye Başladı. "Evladım Dünya Geçicidir (fışfışpırrt) Paylaşamadığınız bişey Varsa; Önce Arkadaşına İkram Et. Sonra Sen Yap... :D
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolySeclorum
    HolySeclorum's avatar
    Erkek

Abicim Almanya gibi olmasın sonunda yav...

Her Hakkım Saklıdır
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zndmn
    zndmn's avatar
    Erkek
    imran268 bunu yazdı:
    -----------------------------

sadece Norveç değil. Bu Bir Başlangıç. Yakında Kendilerini vi şey sanan Avrupanın diğer Tüm ülkeleri birer birer düşecek.

hehe haklısın ama laf süper abi kaleler birer birer düşecek hahaa yürüyün viyanaya fethe çıkıyoz

bi an öle geldi aklıma..  =)

Zugzwang
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bella_ciaa
    bella_ciaa's avatar
    Erkek
    zndmn bunu yazdı:
    imran268 bunu yazdı:

hehe haklısın ama laf süper abi kaleler birer birer düşecek hahaa yürüyün viyanaya fethe çıkıyoz

bi an öle geldi aklıma.. =)

cidden eğer viyanaayı fethse amaç ben en önden giderim. yeterki mağlup bir avrupa göreyim :) 

Rüyamda Ben Ve hazreti Fethullah hoca abey efendi aynı Keranedeydik. İkimizde Aynı Kaşarı Zükmek İstedik. Ben Qarıyı Ona Vermeyince Fışfışla Fışfışlaya Ağlamaya Ve Vaaz vermeye Başladı. "Evladım Dünya Geçicidir (fışfışpırrt) Paylaşamadığınız bişey Varsa; Önce Arkadaşına İkram Et. Sonra Sen Yap... :D
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zndmn
    zndmn's avatar
    Erkek
    imran268 bunu yazdı:
    zndmn bunu yazdı:
    imran268 bunu yazdı:

bi an öle geldi aklıma.. =)

cidden eğer viyanaayı fethse amaç ben en önden giderim. yeterki mağlup bir avrupa göreyim :)

en önde yalnız olmassın birader merak etme =))

Zugzwang
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek

en çok gidipte görmek istediğim yerdir..

dont think twice its all right
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TugrulBaba
    TugrulBaba's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

tbt oslo buluşması :|

hava soğuk gelemedim abie 

Evde mahsur kaldım abü 

senin ben vajinana yerleştireyim emi 

kulağa hoş geliyor larvik yada narvikte oturan mürid varmı (konu başlığı olur bu) 

norveçli zabıta ısınmak için yaktığımız lastikten dolayı ceza kesti kime şikayet edecem? (kralına git)

ellerim dondu ne yapmam lazım? (nası yazdın lan?- burnumla -ne marifetli burunmuş o öyle başka ne işe yarıyo?- fax çeker, dvdr, dondur oynat seçeneği var - maşallah) 

ilk ay: çok sevdim güzel memleket

ikinci ay: hava soğuk ama ısınıyoruz güzel memleket

üçüncü:  hava soğuk götüm dondu

4.: nerden geldim ben buraya

5: ne zaman gidecez? (hava muhalefeti var pist don, gidemezsiniz anca 7 ay sonra gidebilirsiniz - manşet- havaalanında türkler 

arbede çıkardı güvenlik görevlisini dövdüler [bunun norveççesi])

hani olm koskoca ülke insanlar nerde? - mübadele yaptık abi onlar antalyaya gidiyor bizde buraya geliyoz. 

tahribat.com/murid/tugrulbaba
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek
    sallamasyon haber.norveç hükümetinden bir yetkili bugün açıklama yaptı..türk basınında yer alan haberler gerçeği yansıtmıyor diye...ezik türk basını
Toplam Hit: 1672 Toplam Mesaj: 13