folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Note 8 İçin Koruyucu Aksesuar Öneriniz Varmı?

Note 8 İçin Koruyucu Aksesuar Öneriniz Varmı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

şu ana kadar hiç ekranı bile kaplatmadım telefonlarımın. fakat şimdi note 8 in kavisli ekranı olsun fişek gibi elden kaymaya yer arayan dokusu olsun beni bir arayışa soktu.

satın aldığım bayi buna orjinal case filan al dedi ama nedir ne değildir bilmem. biryerde önüne bir film çektik ama işe yarıyormu anlamadım sanki dokunuş kalitesini bozdu gibi

http://www.hepsiburada.com/spigen-samsung-galaxy-note-8-kilif-tough-armor-gunmetal-587cs22080-p-HBV000007RCV0 şunlar filan nasıldır?

sepette 100 de 50 indirim var şu an

https://t.me/pump_upp
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

10mm kalınlıkta PVC kutu yaptırıp içini balonlu naylon kapla, orta kısmına pamuk koyup ortasına Note8'i koy. Teamviewer ve bluetooth kulaklık ile el değmeden kullan. O derece bir telefon :)

Note8 alırsam güncelleyeceğim, unutturmayın.

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı

10mm kalınlıkta PVC kutu yaptırıp içini balonlu naylon kapla, orta kısmına pamuk koyup ortasına Note8'i koy. Teamviewer ve bluetooth kulaklık ile el değmeden kullan. O derece bir telefon :)

Note8 alırsam güncelleyeceğim, unutturmayın.

ciddi anlamda durumum o modda şu an. :)

https://t.me/pump_upp
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Kılıf konusunda Spigen'in üstüne yok. Telefon eskir bu firmanın kılıfları eskimez. Aliexpress'ten vs alınan kılıflar atık plastikten üretildiği için 2 ay sonra esniyor.

https://www.spigen.com.tr/Galaxy-Note-8,LA_245-2.html

Edge ekranlı Samsunglar için ekran koruyucular para tuzağı. Ekranın şeklinden dolayı tam oturmuyor. Zamanla aradan toz alıyor vs.

mkyb tarafından 24/Kas/17 11:07 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

spigen yeter. spigen yoksa verus alabilirsiniz aynısı zaten.

özellikle spigen carbon fiber serisi oldukça güzel şık ve dayanıklı.

aq 5000k ya telefon alıyor müşteri aksesuarları pahalı diyor

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek

Getirtebilirsen bu da iyidir: http://www.otterbox.ie/en-ie/galaxy-note8/defender-series-screenless-edition-case/sam2-galaxy-note8.html#start=3

Ama tabi o zahmete girer misiniz orası size kalmış.

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JuMaN
    JuMaN's avatar
    Erkek

Arkadaşlar bende de samsung s8+ var geçen kavisli ekran aldım bayan taktı çalışan iyi hoş ama cam tam oturmuyor ve dokunmatik biraz zor algılıyor. Üst kısımda bazı yerlerde aciklik vardı çıt çıt  ediyordu huylandım söktüm bende. Önerebileceğiniz cam veya ekran jelatini var mı? 10 tl silikon kılıf aldım onunla kullanıyorum ama endişeliyim yine.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    JuMaN bunu yazdı

Arkadaşlar bende de samsung s8+ var geçen kavisli ekran aldım bayan taktı çalışan iyi hoş ama cam tam oturmuyor ve dokunmatik biraz zor algılıyor. Üst kısımda bazı yerlerde aciklik vardı çıt çıt  ediyordu huylandım söktüm bende. Önerebileceğiniz cam veya ekran jelatini var mı? 10 tl silikon kılıf aldım onunla kullanıyorum ama endişeliyim yine.

Dediğim gibi Edge ekranlar için ekran koruması yok. Hepsi para tuzağı. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    JuMaN bunu yazdı

buff markalarının var ama takmak çok zor ben bir tane edge buff taktım 15dk sürdü

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

80 liraya samsung ürünü siyah bir kapak aldim. Arkayi ve kenarlari tutuyor ve neredeyse kapaklı olduğu farkedilmiyor. 

Ekrana filme gerek yok. 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    JuMaN bunu yazdı

buff markalarının var ama takmak çok zor ben bir tane edge buff taktım 15dk sürdü

Uzun kullanımda aradan toz alıyor, üstüne basınca eski Nokia 5800 gibi bastırmatik ekran hissi yapıyor, ekranın kavisli kısımlarında dokumatik hissiyatı düşüyor vs. Sadece naylon jelatinler çekilebiliyor onlarda sadece çizilmelere karşı koruyor. 

Toplam Hit: 1937 Toplam Mesaj: 13
tavsiye