Note4 Ses Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek

Note4 bu sabah  itibari ile ses sorunu vermeye basladi. Cok bagira bagira konusmam gerekiyo ki ses karsi tarafa kisik sekilde gitsin.

Whatsapp aramasi yaptigimda ise ses sorunsu bi sekilde karsiya gidiyo veya sesli mesaj attigimda bunun nedeni ve cozumunu bilen varmi simdiden tskler.

TorNaVida tarafından 05/Oca/17 19:40 tarihinde düzenlenmiştir

47 ermeni köpeğini tek başına geberten KAHRAMAN TÜRK ŞEHİTİ MÜBARİZ İBRAHİMOV.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Hoparlöre verip bir aramayı dener misin ? Muhtemelen ana mikrofon patlamış.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Hoparlöre verip bir aramayı dener misin ? Muhtemelen ana mikrofon patlamış.

hoparlör de sknti yok calisiyo. Whatsapta ta calisiyo ses kaydida gonderiyorum.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Piratebay
    Piratebay's avatar
    Erkek

Aynı sorun başıma geldiğinde odinden orjinal romu basıp geçtim düzelmişti.

Yanlız konu açılmışken bende sorayım. Hoparlörden 1 yarım saat civarı müzik dinlersem o gün boyunca hoparlörün sesi kesiliyor bi daha açılmıyor. Test menüsünden felan ses alamıyorum. Aradan 1 gün geçiyor. Kendi kendine geliyor sesi. Neden yapar bu lanet olayı yaşayan varmı ?

Japon yolları aşar Alman'ın babaannesi kaşar... https://thepiratebay.org/
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Telefonu yere düşürdün mü hocam ? Note 4'te 3 tane mikrofon var. 2'si altta 1'i üstte kulaklık girişinin orada.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek

Hocam sat gitsin, yeni bişey al kendine.

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Telefonu yere düşürdün mü hocam ? Note 4'te 3 tane mikrofon var. 2'si altta 1'i üstte kulaklık girişinin orada.

yok hocam dusmedi

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek

Yahu benim note4 te sinavda kapatiyorum mesela 1-2 saatligine, actiktan sonra kulaklik takip sarki dinleyeyim diyorum disariya veriyor sesi. Baska boyle bir problem yasayan var mi? Orjinal kulakligi da boyleydi simdinbaska kulaklik kullaniyorum o da böyle 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    shock56
    shock56's avatar
    Erkek
    Florenzi bunu yazdı

Yeni bir telefon almayı ben de çok düşündüm ancak piyasada Note 4 ayarında, Note 4' ün yapabileceklerini yapan(kalem faktörü) telefon ne yazık ki yok. Hatta Note 5 ve Note 7 nin çıkması Note 4 ün piyasasını artırdı. Hepsiburada' da Note4 ve Note5 in fiyatı neredeyse aynı.  

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek
    shock56 bunu yazdı
    Florenzi bunu yazdı

Yeni bir telefon almayı ben de çok düşündüm ancak piyasada Note 4 ayarında, Note 4' ün yapabileceklerini yapan(kalem faktörü) telefon ne yazık ki yok. Hatta Note 5 ve Note 7 nin çıkması Note 4 ün piyasasını artırdı. Hepsiburada' da Note4 ve Note5 in fiyatı neredeyse aynı.  

Peki LG V20 ile Meizu PRO 5'i inceleme firsatin oldu mu?

Florenzi tarafından 05/Oca/17 21:17 tarihinde düzenlenmiştir

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    shock56
    shock56's avatar
    Erkek
    Florenzi bunu yazdı
    shock56 bunu yazdı
    Florenzi bunu yazdı

Peki LG V20 ile Meizu PRO 5'i inceleme firsatin oldu mu?

Evet inceledim. İkisi de güzel telefon. Ancak Not serisi telefonların kalemlerinin olması benim için en önemli tercih sebebi. Kalem bağımlılık yapıyor.(En azından bende öyle oldu) Not serisi kullananlar bunu bilir.

https://www.youtube.com/watch?v=tDIeZUzfnLg 

shock56 tarafından 05/Oca/17 21:33 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 2094 Toplam Mesaj: 20
android ses note4 problem sansung