folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Notebook Tamirinde İyi Bir Yer ?

Notebook Tamirinde İyi Bir Yer ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

arkadaşlar bildiğiniz iyi bir notebook tamir yeri varmı ? elimde 6 tane notebook var tamir ettireceğim

kalite ve fiyat açısından iyi bir yer arıyorum sorun çıkarmayacak bir yer lazım , profesyonel olması lazım anakart değiştirmek yerine tamir etmesi gerekiyor.

daha önce notebooktamirmerkezi.com ile çalışıyordum yaşamadığım sorun kalmadı o yüzden adam gibi bir firma varsa bildiğiniz sitesi vs. olan yazarsanız sevinirim.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    andidit
    andidit's avatar
    Erkek

Selam.

Senden  host almıştım yıllar once.  Temiz bir firma benimde tanıdığım. Umarım işine yarar.

http://www.fokusbilgisayar.com/asp/index.asp

Boynumuz yiğit boynu, bükerse sevda büker.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    griffin
    griffin's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    mürit swordfish görüş hocam

Türkiye, kendisine din olarak Kemalizmi almış, başka hiçbir dine hayat hakkı tanımayarak kitlelere zorla dikte ettirmiştir. Oysa en üst belirleyici İslam'ın ilkeleridir. Her şey ona göre belirlenir." -Recep Tayyip Erdoğan
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    demirci
    demirci's avatar
    Erkek

laptopservisi.com

burasi kalitelidir 

perpada da  guzel yerler var

Bir vatanin vardi da biz mi aldik elinden Bir bayragin vardi da biz mi indirdik. dedeleriniz zamaninda savasti da biz mi ellerinden aldik simdi sen neyin hakkini istiyorsun simdi sen nerenin bir karis topragini istiyorsun 30 yildir ruyalardasin birak bu siyonist gorusu birak bu ermeni dusunceyi birak....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

yassun bunu yazdı:
    -----------------------------
    p.m attım ama cevap gelmedi

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    K4R4B4S4N
    K4R4B4S4N's avatar
    Erkek

swordfish ile görüş her türlü yardımcı olur.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

Ben varım ya :)

kaç sefer göndereceğim dedin göndermedin :)

www.notebookuzman.com

www.notebooktamirii.com

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

BuZuL bunu yazdı:

yassun bunu yazdı:

bugunlerde başımda kaza bela işleri filan vardı.Trafik kazası geçirdim.Başka araba verdiler onuda soydular falan filan :) Hem ayrıca senin cep te kapalı.Aradım ulaşılamıyor

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

swordfish bunu yazdı:

BuZuL bunu yazdı:

yassun bunu yazdı:

bugunlerde başımda kaza bela işleri filan vardı.Trafik kazası geçirdim.Başka araba verdiler onuda soydular falan filan :) Hem ayrıca senin cep te kapalı.Aradım ulaşılamıyor

büyük geçmiş olsun, kanka eski cep vardır sende :) 2-3 hafta önce p.m attım cevap gelmeyince bişey diyemedim msn bakıyorum oradada bulamadım seni sen bana p.m den cep ve msn adresini salla baqim.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepHouse
    DeepHouse's avatar
    Erkek

demirci bunu yazdı:

laptopservisi.com

burasi kalitelidir 

perpada da  guzel yerler var

orası dataservisin olması lazım arıza tesbitine dahi para istiolar direk geçirirler kanımca...

perpada sword hocamın yerinin üstüne firma tanımam ve gayet sıcak kanlıdırlar ve tbt indirimi var :P

Bu işler zordur, özveri ister; hatta özveriden fazlasını, ruhunu ister...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

BuZuL bunu yazdı:

arkadaşlar bildiğiniz iyi bir notebook tamir yeri varmı ? elimde 6 tane notebook var tamir ettireceğim

kalite ve fiyat açısından iyi bir yer arıyorum sorun çıkarmayacak bir yer lazım , profesyonel olması lazım anakart değiştirmek yerine tamir etmesi gerekiyor.

daha önce notebooktamirmerkezi.com ile çalışıyordum yaşamadığım sorun kalmadı o yüzden adam gibi bir firma varsa bildiğiniz sitesi vs. olan yazarsanız sevinirim.

gönder bana, bırak notebook u köstekli saat bile tamir ediyorum :| paraya da ihtiyacım var, ucuza, temize yaparım sana :)

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
Toplam Hit: 2574 Toplam Mesaj: 20