Notebook Tavsiye

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Opter
    Opter's avatar
    Erkek

1500 lira limitim var ve beni bir kaç sene idare edecek bir laptop almayı düşünüyorum. Önerileriniz nelerdir? Autocad kullanıcam ve oyun oynarken sorun çıkartmasını istemiyorum

Adalet dolu dünya, merhamet dolu dünyadan daha büyüktür. | Kuşandık sarı laciyi, Saraçoğlu yokuşlarında...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Biocyte
    Biocyte's avatar
    Erkek

acer kullanıyorum memnumum hacı güzel aletler bulabilirsin o  fiyata hayırlı olsun :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Opter
    Opter's avatar
    Erkek

Asus, dell, lenovo, hp diye düşündüm ama...

Adalet dolu dünya, merhamet dolu dünyadan daha büyüktür. | Kuşandık sarı laciyi, Saraçoğlu yokuşlarında...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    self
    self's avatar
    Erkek

http://www.hepsiburada.com/Liste/hp-pavilion-dv6-3114et-intel-core-i5-560m-266ghz-4gb-500gb-156-tasinabilir-bilgisayar-xe080ea-/ProductDetails.aspx?productId=bd760325&categoryId=98

fiyat 1.650 işlemcisi i5 in en ii si hdd 7200 rpm 16 mb genelde notebooklarda 5400 rpm 8 m bellekli oluyo hdd ler ramler 1066 mhz demiş yanlış o 1333 mhz kasa aliminyum

notebooklarda en önemlisi Türkiye temsilcisi nin nasıl bi müşteri memnuniyeti sundugu önemli grantilik bi durum olursa  hp bu işi acmıs üst düzey müşteri menuniyeti saglıyo cihazın arıza yaptı diyelim adresini veriyosun kargo yolluyo adamlar ve kargocu kutuluyo alıp gıdıyo cok arızaya notebook gonderdım ve degişipte üst modeli gelen cok oldu 

del in de Türkiye temsilcisi ii del de adam gonderıyo gelen adam arıza onarımını evınde yapıyo :) bunlar cok onemlı şeyler 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepHouse
    DeepHouse's avatar
    Erkek

dell yada lenovo al hp alma kesinlikle alma hemde. arastır hp notebookları alayı tırttır.

asusda alabilrsinde sana kalmıs ama lenovo al ekran kartlı bi modelini y550p sanırım alabilirsin agzın acık kalır ögle bii makina.

Bu işler zordur, özveri ister; hatta özveriden fazlasını, ruhunu ister...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Opter
    Opter's avatar
    Erkek

Dell'in yerinde teknik servis muhabbeti var diye biliyorum. Gönlümde Lenovo var ama 1500 civarı bulabilecekmiyim bakalım

Vatan'da son 70 tane diyor 

http://www.vatanbilgisayar.com/asus-k52jt-sx229v-k52jt-core-i5-460m--2.53ghz-4gb-320gb-15.6-dvdrw-1024mb-hd6370-cam-bt-w7pre/productdetails.aspx?I_ID=48173#divDigerResimler

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

git samsungun r580 serisini incele i5-i7 alabilirsin bu paraya 1 gb nvdia ekran kartlı al 2 gun sonra mac yuklicem dersin sıkıntı cekmessin

ayrıca kardesim ole bi bilgisayar bulki mac ın donanımlarına yakın bişe olsun ben cok pişmanım o ozelliklere yakın bi pc almadıgıma. ama tavsiyem r580 dir eger alıcaksan kasmadan kullanabileceğin mukemmel bir cihaz benim arkadasımda var oda arkadasım yurtta onda var. ayrıca kardesimde de var samsung r580 serisiden bi cihaz dısı kahve rengi bu solediğim. bide kırmızısı var. asus alma kız arkadasımda var donma problemleri var ekrandan kaynaklanan ısınma yapıo vs vs ben toshiba kullanıyorum nb200 netbook bu mac bile kurdum cayır cayır makina :D

delimiyim ben?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nerogzay
    Nerogzay's avatar
    Erkek

hacılar banada 1000 1500 tl arası bir laptop onerebilirmisiniz?

Her sözümüz dudaklarda gülüş oldu dönme ihtimali yok artık o gülüşler düş oldu..!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavitutku
    mavitutku's avatar
    Erkek

2000 lira limite lenovo y570 gerçekten iyi.

1500 liraya da intel i5 acerler var idare eder.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nerogzay
    Nerogzay's avatar
    Erkek

acerden baska modeller varmı bir de lgnin bi modeli var a510 ama heryerde tukenmis o nasıldır?

Her sözümüz dudaklarda gülüş oldu dönme ihtimali yok artık o gülüşler düş oldu..!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

Opter bunu yazdı:
    -----------------------------

Dell'in yerinde teknik servis muhabbeti var diye biliyorum. Gönlümde Lenovo var ama 1500 civarı bulabilecekmiyim bakalım

Vatan'da son 70 tane diyor 

http://www.vatanbilgisayar.com/asus-k52jt-sx229v-k52jt-core-i5-460m--2.53ghz-4gb-320gb-15.6-dvdrw-1024mb-hd6370-cam-bt-w7pre/productdetails.aspx?I_ID=48173#divDigerResimler

-----------------------------

Lenovo g560 aldım 1550 nakitti 1720 taksitle geçti. oyunda çok ısınıyo kapanıyo 10 dk sonra soğutucu falan da kar etmedi :F. belki benim pcde vardır bi problem garantiye verdim bekliyorum gelmesini. Ben de lan ıbmden iyisi mi olacak diye aldım ama pek performansından memnun kalmadım. 1 sene oldu alalı. umarım seninkinde prob çıkmaz.hayırlı olsun şimdiden.

Toplam Hit: 2316 Toplam Mesaj: 16