Notebook Tavsiye

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    POLECAT
    POLECAT's avatar
    Erkek

slm müritler abim notebook almak istiyo suan arastırıyoruz vatan computerda bunları gördüm nasıl yada baska notebook tavsiyelerinizi  1600 ytl ye kadar  17'' ekran olcak çizim programlarını kaldıracak bişey solid works, autocad vs.

acer :  http://www.vatanbilgisayar.com/productDetails.aspx?I_ID=32975u 

toshiba :  http://www.vatanbilgisayar.com/productDetails.aspx?I_ID=32286

"" Cümleler Doğrudur Sen Doğru İsen, Doğruluk Bulunmaz Sen Eğri İsen. P.S
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cellatzade
    cellatzade's avatar
    Erkek
    toshiba dan başkasına bakma bence tek geçerim acer ucuz olabilir ama toshiba en iyisini yapar
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byercie
    byercie's avatar
    Erkek
    acer kötü değil ama ikisi arasında kararsız kaldıysan toshiba tavsiye ederim...

-
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bladex38
    bladex38's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    bende vatanda bilgisayar notebook bölümünde çalışıyorum ne büyük tesadüf dimi :)

Full Destek Notebook Onarım Merkezleri...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byercie
    byercie's avatar
    Erkek
    söle o zaman aga bişeyler =)

-
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bladex38
    bladex38's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

o fiyata çizim için 17" notebook biraz zor bulursun birincisi paylaşımsız ekran kartı olması gerekiyor en yakın fiyat olarakta

http://www.vatanbilgisayar.com/productDetails.aspx?I_ID=35176

bu ürün var 1800 tl ye filan geliyor işte bundan başkada bulamassın :)

Full Destek Notebook Onarım Merkezleri...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek
    Lenovo al :) hep derim .. salla acer ile toshibayi lenovo lara bak hele .. IBM lenovo :) alacagin en iyi alet sorunsuz kullanirsin + servis olayi mukkemmel . orn acerin servisi bok gibi yorumlardan bakabilirsin arastirip.. toshibada biraz servis konusunda oyle.. ( Lenovo ) hoca p300d kullandim bu aletin   bir ustuydu sanirim toshiba .. 17 inc :D aleti sirt cantamda  tasiyordum allahdan geri verdim:D
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bacardi
    bacardi's avatar
    Erkek
    Toshıba kullananlara bi sor istersen her alan kufur ediyor.

Şeytanla dans edersen, şeytan değişmez seni değiştirir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek

dell bulursun iyi araştır inspiron 1520 var bende memnunum cnr437de inspiron 6400 oda çok memnun.. yalnız benim yaz sonu 1.750 ye aldığım makina şuan 2.420  http://www.bimeks.com.tr/urun.aspx?kid=1002&uid=38735

kampanya kovala avea patlıcan yapıyo ara ara 19 mayısta 5 de 1 indirim falan olur vatandan alcaksan yalnız vatanı önermiyorum arkadaş bimeksten aldı bi sorun çıkmıştı dakkada değiştirdiler yenisini verdiler benim şarj cihazı arızalıydı 4-5gün sonra verdiler garantiden üstelik aldığım gibi geri götürdüm şarj olmuyodu makina bi şarj cihazı uyduramadılar bi tane parasını verdim kullanamadım :D .. gevşekler bazı konularda..

makinamın çıplaklı klipler+mesenger loglarıyla gelmeside cabası belki ben dindar bi adamım demi :P ulen keşke mahkemeye verseydim..

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    edonline
    edonline's avatar
    Erkek
    HP yada ASUS başkasına bakma derim.

sanma şahım herkesi sen sadıkane yar olur herkesi sen dost mu sandın belki o agyar olur sadıkane belki o alemde bir dildar olur yar olur agyar olur dildar olur serdar olur
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
Toplam Hit: 3756 Toplam Mesaj: 14