folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder NSIS Error Lütfen Yardım..!!!

NSIS Error Lütfen Yardım..!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaVioRtH_cL
    LaVioRtH_cL's avatar
    Erkek
    Merhabalar;
    Benim bilgisayarımdaki sorun cok kotu bir sorun.Hiçbir setup.exe veinstall.exe dosyaları calısmıyor. Tıkladığımda su uyarı cıkıyor;
    NSIS ERROR
    Installer corrupted or incomplete.
    This could be the result of a failed download or corruption from a virus.
    If desperate,try the /NCRC command line switch(NOT recommended)

veya,
    installer corrupted or incompleted
    Yardım ederseniz sevinirim , iyi günler..

Savaşma , CM oyna!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GLaDio
    GLaDio's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    This could be the result of a failed download or corruption from a virus.

burda ya indirirken hatali inmi$tir ya da bi virus vardir diyo

hicbir installer cali$miyo demi$sin. o zaman buyuk ihtimalle sende virus vardir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    eğer destekli bi virüs girdiyse..

sorada mesela f-protla virüs taraması yaptıysan exeler bozulmuştur...

yain seni bill amcamın 20 senelik bir programına havale ediyorum ismi format.com :))

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaVioRtH_cL
    LaVioRtH_cL's avatar
    Erkek
    Ben bu sorunun Winamp programından kaynaklandığını örendim. Fakat çözümünü bulamadım. Ben PC me Format da attım.Yine gidmedi ben böle sorunun a.q.

Savaşma , CM oyna!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GLaDio
    GLaDio's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    LaVioRtH_cL bunu yazdı:
    -----------------------------
    Ben bu sorunun Winamp programından kaynaklandığını örendim. Fakat çözümünü bulamadım. Ben PC me Format da attım.Yine gidmedi ben böle sorunun a.q.

ilginc
    peki formattan sonra nerden neleri indirdin, nerelere girip ciktin?
    yani virus bula$mi$ olabilir mi?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    peki nasıl anladın winampın yaptığını???

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirnight_
    sirnight_'s avatar
    Erkek
    "Installer corrupted or incomplete" diyorsun konu açık diilmi? Sorun büyük falan diil... renegadi.... haklı yapman gerekeni söylemiş... Boşu boşuna muhalefet olma.

Kolay gelsin
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirnight_
    sirnight_'s avatar
    Erkek
    ben yazınca yukarı çıkıyor holyone daha öncede olmuştu bana garezi var bu forumun:P
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaVioRtH_cL
    LaVioRtH_cL's avatar
    Erkek
    Başka bi forumda duydum zaten uzun adı da Nulsoft İnstaller ... böle bişedi..

Savaşma , CM oyna!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Erkek
    o installer bir exe oldupu için o hatayı vermiş..

yani sorum winamptan değil....
    senin exelerde.. sen bi format atacan her ihtimalde..

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Erkek
    sirnight_ bunu yazdı:
    "Installer corrupted or incomplete" diyorsun konu açık diilmi? Sorun büyük falan diil... renegadi.... haklı yapman gerekeni söylemiş... Boşu boşuna muhalefet olma.

Kolay gelsin

Toplam Hit: 6567 Toplam Mesaj: 19