folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder NTV Seçim Otobüsü"Nde Darbe Çağrısı

NTV Seçim Otobüsü"Nde Darbe Çağrısı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

NTV’de yayınlanan Seçim Otobüsü Programı’nda üç kişinin yaptığı aleni darbe çağrısı yayınlandı. Program ekranlara banttan geldi.
    NTV’nin yerel seçimin nabzını tutmak için yayına soktuğu ve belediye otobüsü görünümünde bir otobüste vatandaşların fikirleri alınarak yapılan yayın bir süredir provokatif bir hal almıştı.
    Otobüste farklı siyasi görüşte insanlar adeta birbirine düşürülüyordu. Programın bugün sabah kuşağında yayına sokulan bölümünde ise tam anlamıyla bir skandal yaşandı.
    AKP KAPATILSIN OLMAZSA DARBE
    Sözkonusu şahıs önce AKP’nin kapatılması yönünde çağrıda bulundu. Hiçbir belediye hizmetinin önemli olmadığını söyleyen şahıs, AKP’nin laiklik ya da Deniz Feneri çerçevesinde kapatılması çağrısı yaptı ve “inşallah” çekti. Daha sonra ise darbe çağrısına geçti.
    BANTTAN DARBE ÇAĞRISI
    “Çarşaflıya rozet taktı benim için CHP bitti, benim tek partim Osman Pamukoğlu’nun partisidir” diyen genç bir vatandaş açıkça darbe çağrısı yaptı ve “ben darbe taraftarıyım, birçok şeyin resetlenmesi lazım, darbeyle birçok kişiye gözdağı verilmesi lazım.” gibi cümleler kurdu. Bu sırada bir genç kız da sözkonusu şahsa destek verdi ve darbe diyaloğu başladı.
    NTV’nin banttan yayınladığı programda darbe çağrısı laf arasında da geçmiyordu. Çağrı yaklaşık 1 dakika boyunca sürdü ve askerin neden müdahale etmesi gerektiği, müdahale edip nasıl temizlik yapması gerektiği anlatıldı. Sözkonusu kişiler üniversite okumanın saçma olduğunu en doğrusunun askerin gelmesi olduğunu, ülke geriye gitse bile darbe yapılması gerektiğini söylediler. Bu sözler kesintisiz yayınlandı.

star gazatesi.

Ülkenin Tasfiye edildiğini Anlayan gençlerden birisi...Bu habere nerden baktığınıza bağlı...

http://video.google.com/videoplay?docid=4577713970026209891

Videoyu yapan abiye Teşekkürlerimi iletiyorum... bu akşam Çanakkaleye giderken görüşeceğim bu videoyu yapan abiyle..Bu gece yola çıkıyoruz..HEPAR ÇANAKKALE GEZİSİ düzenliyormuş fırsat bu fırsat Aziz Şehitlerimizi görmek nasipmiş yarına...

notu:Ben ne yaptım burda bu hainlerin haberini onların ağzıyla yayınlayacağıma habere konu olan konuyu işledim insanların habere başka acıdan yaklaşmasını sağladım.Önemli olan burda onların oyununu bozmak.

bana göre bu arkadaşımız. DARBEDEN kastının radikal kararlar ve kesin çözümler getirecek nitelikte LİDER olan OSMAN PAMUKOĞLU'nun bu başıbozukluğu ortadan kaldıracağı inancıdır diye düşünüyorum ...ve bu düşüncesine "görmek için bakan bir TÜRK GENCİ" olarak sonuna kadar katılıyorum...!!

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dontscratch
    dontscratch's avatar
    Erkek

ben vdeoyu izlemedim ama bazı yönlerden darbe yi haklı buluyorum.

eger darbe sonunda satılan topraklar,bankalar,sahiller,fabrikalar geri alınabiliyorsa darbe yapılmalıdır.

fem dersaneleri,fetonun yurtları kapatılcaksa darbe yapılmalıdır.başörtüsü deniz feneri çok basit şeyler,populist şeyler.ülkenin durumu hiçte iç açıcı deil bence sonumuz hayrola

´´Türkiye, Atatürk´ü Allah´a borçlusun, geri kalan herşeyi Atatürk´e...´´
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Demodor
    Demodor's avatar
    Erkek
    insanların canına tak etti tabi olanlar sonumuz hayrola.

VUR VUR İNLESİN FİLİSTİN DİNLESİN.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ilkut
    ilkut's avatar
    Erkek
    Darbe Vatana ihanettir...

www.gencsiviller.net
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Demodor
    Demodor's avatar
    Erkek
    ilkut bunu yazdı:
    -----------------------------
    yok artık daha neler hocam.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ilkut
    ilkut's avatar
    Erkek

Demodor bunu yazdı:
    ilkut bunu yazdı:

Darbeyle ülkemizin onlarca yıl geri gideceğini sende en az benim kadar iyi biliyorsun değil mi kardeşim?

www.gencsiviller.net
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Demodor
    Demodor's avatar
    Erkek
    doğru söylüyosun hocam ama yapılacak bir şey kalmadığında en son çare hep darbe olmuştur malesef.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZyreX
    ZyreX's avatar
    Erkek

Darbenin siyasi manada uyandırdığı çağrışım belli.Sana göre bana göre anlam çıkartılamaz..Darbeyi savunan ya cahildir ya da kendine göre radikal karar-Kesin çözüm gibi yumuşakça bir anlam çıkaran,darbe kelimesinin anlamını kavrayamamış anlam karmaşası yaşayan kişidir..

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Concept
    Concept's avatar
    Erkek
    Demodor bunu yazdı:
    ilkut bunu yazdı:

Tepeden inme hareketin halka karsi olmadigini yazmak abesle-istigaldir.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HAYVANYASAR
    HAYVANYASAR's avatar
    Erkek

"Önceki örnekler bir olayın özünü belirlemez"

Yani darbe oldu diye illa daha önceki darbelerdeki olumsuz etkiler gözlenecek diye bir şey yok... Ha demokrasiye aykırıdır her halukarda. Ama kim takar demokrasiyi, herkesin demokrasisi göstermelik. Her insan faşist fikirlerle doğar.

Blogum; http://hayvanyasar.blogspot.com/
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolygaN
    HolygaN's avatar
    Erkek

Halk aptal nede olsa. Onlar bişey bilmez. Seçtiği adamlar yanlış adamlar. 

Darbe yapılsın demek bencilliktir. ooo bak benim istediğim olmadı. hadi asker başa geçsin..

Toplam Hit: 3503 Toplam Mesaj: 27