Numara Engelleme Proğramı Lazım Arkadaşlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SüperSperm.
    evsiz
    evsiz's avatar
    Erkek
    Citizen bunu yazdı

ios 7'de rahatsız etme mi öyle bir şey olması lazım ayarlarda oradan oluyordu sanırım.

Citizen eyvallah hocam denedim oldu favori oluşturuyorsun sadece ordakiler arayabiliyor. Diğer arayanları meşgule atıyor

Bazı İnsanLar AnıLarıyLa AnıLıR Bazı İnsanLar AnaLarıyLa...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek

hocam hani sende yani öyle bir soru sormuşsun ki buna en normalimiz bile senin tabirinle "sözlükçü" yada ne bilim ne dersen o türden cevap verir..

kılsız olsun tarzından bişey istemişsin.. en kolay yolu = istediğin uygulamayı yazmaktır hocam. piyasa da yoksa yoktur yani.

he yazamam bilgim yok ben de "sözlükçü"ler gibi sadece laf için buradayım diyorsan bunun yolu da en sık arayanları engelle gerisini de açma. bu kadar basit ve düz mantık.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    demirci
    demirci's avatar
    Erkek

aptal telefonlarda bile var bu ozellik. 

beyaz liste diye arattir. listedeki numaralar arayabilir sadece

iphone da nasil bilmiyorum

http://forum.donanimhaber.com/m_22790574/tm.htm

al bu telefondan.

trident lerde de var

demirci tarafından 28/Şub/14 10:32 tarihinde düzenlenmiştir

Bir vatanin vardi da biz mi aldik elinden Bir bayragin vardi da biz mi indirdik. dedeleriniz zamaninda savasti da biz mi ellerinden aldik simdi sen neyin hakkini istiyorsun simdi sen nerenin bir karis topragini istiyorsun 30 yildir ruyalardasin birak bu siyonist gorusu birak bu ermeni dusunceyi birak....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

beyler farklı bi konu açmayım

Android içinde istenmeyen mesajları engelleme apk varmı

numaraları rehbere ekleyp blok lama çalıştım ama yine geliyor. chatparty vs

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek
    siyahbereli bunu yazdı

şuan kullanıyorum. spamları engelle diyorsun bir daha görmüyorsun. bazı arada kaldıklarını da sana soruyor.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.smsBlocker&hl=tr

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SüperSperm.
    evsiz
    evsiz's avatar
    Erkek
    zone bunu yazdı

hocam hani sende yani öyle bir soru sormuşsun ki buna en normalimiz bile senin tabirinle "sözlükçü" yada ne bilim ne dersen o türden cevap verir..

kılsız olsun tarzından bişey istemişsin.. en kolay yolu = istediğin uygulamayı yazmaktır hocam. piyasa da yoksa yoktur yani.

he yazamam bilgim yok ben de "sözlükçü"ler gibi sadece laf için buradayım diyorsan bunun yolu da en sık arayanları engelle gerisini de açma. bu kadar basit ve düz mantık.

Arkadaşım cinsel sorunların mı var senin bilgin yok ne tırıvırı yapıyorsun anlamıyorum sanki ben direk sana sordum amk atlayıp boş boş konuşuyorsun. sözlükcüler gibi burada değilim hoca yıllardır burdayım açtığım 3. konudur sadece yorum yapacam diye bu tür şeylerle gelme bana sen sırf laf için burdasın anlaşılan sorunu hallettim diyorum sen hala bişiler yazıyorsun laf için kimin burda olduğu belli tamam aslan hadi şimdi yol al...

Bazı İnsanLar AnıLarıyLa AnıLıR Bazı İnsanLar AnaLarıyLa...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek
    zone bunu yazdı
    siyahbereli bunu yazdı

şuan kullanıyorum. spamları engelle diyorsun bir daha görmüyorsun. bazı arada kaldıklarını da sana soruyor.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.smsBlocker&hl=tr

eyvallah hocam hemen deniyorum

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

hocam o telefonda rahatsız etme özelliği yok mu ya yoksa bne mi yanlıs hatırlıyorum.

ios 6 dan sonra öyle bir özellik geldi ve sadece seçtiğin kişiler sana mesaj atıp seni arayabiliyorlar. diğer kişilere numaran kapalı görünüyor.

Boş İşler Uzmanı..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

shift deleteden bir alıntı yapiyim şuraya

iOS 6 ile iPhone' a eklenen yeni özelliklerden biri de "Rahatsız Etme" modu oldu.

Bu mod sayesinde iPhone' un belirli zamanlarda bildirim vermesini engelleyebiliriz. Bu mod açıldığında Mail, Mesaj, Anlık Bildirimler (Push Notification) ve telefon aramalarında iPhone hiçbir uyarı göndermeyecek hatta ekran bile açılmayacaktır. Rahatsız Etme modu açıkken bildirim çubuğunda bir ay işareti gözükür.

Bu modu elle açıp kapatabileceğimiz gibi belirli saatler arasında otomatik olarak devreye girmesini sağlayabiliriz. Rahatsız Etme modundayken arayabilecekler konusunda istisnalar belirleyebileceğiniz gibi, aynı numaradan arka arkaya gelen aramaların engellenmemesini de sağlayabilirsiniz.

Teşekkürler

Boş İşler Uzmanı..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

Ben de kendi kendimi çaldırabilmek istiyorum telefonum s3. Cyanogen 11 4.4.2 versiyon yüklü şuan telefonumda ve kendimi aradığımda meşgul çalıyor. Kendime ulaşamıyorum :(

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
Toplam Hit: 2564 Toplam Mesaj: 22