folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Nuri Şahin Real Madrid'de

Nuri Şahin Real Madrid'de

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mramor
    mramor's avatar
    Erkek

FOXXLY bunu yazdı:
    -----------------------------

demekki real madride gitmek için alman milli takımında olmak gerekmiyomuş

mesut'a çok güzel gönderme verdi ya daha ne istiyim.

Cagito ergo sum.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mf_brhN
    Mf_brhN's avatar
    Erkek

karahanx bunu yazdı:

bazıları diyodu Türk milli takımını seçersem büyük kulüplere gidemem diye . tokat gibi cevap olmustur onlara da . cok muthıs oldu bu . Turk oyuncuların önünü büyük ölçüde açacağını düşünüyorum . + birde hamit in transfer olma olasılıgı varmıs . oda olursa bomba olur gercekten

Aynen hocam... Bazıları büyük klüplerden oynamak için başka ülke icin ter döktü... Tokat gibi cevap oldu. Türk futboluna hayırlı olsun... Hamit'te 4 yıllığına anlaşmış galiba as gazetesinde öyle yazıyordur.. devamı gelir inş.

Şimdi bana burayı tapulamış bir dünyalı gösterin//Şimdi göstermediklerinizle övünün!.. [Yunus Özyavuz]
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alibaba
    alibaba's avatar
    Erkek

Mf_brhN bunu yazdı:

karahanx bunu yazdı:

bazıları diyodu Türk milli takımını seçersem büyük kulüplere gidemem diye . tokat gibi cevap olmustur onlara da . cok muthıs oldu bu . Turk oyuncuların önünü büyük ölçüde açacağını düşünüyorum . + birde hamit in transfer olma olasılıgı varmıs . oda olursa bomba olur gercekten

Aynen hocam... Bazıları büyük klüplerden oynamak için başka ülke icin ter döktü... Tokat gibi cevap oldu. Türk futboluna hayırlı olsun... Hamit'te 4 yıllığına anlaşmış galiba as gazetesinde öyle yazıyordur.. devamı gelir inş.

bu adamlar Türkiye'de doğmadı ve büyümedi.Hepsi Mesut Özil kadar Türk. Hiç boşuna Türk futbolu vs. demeye gerek yok ikinci vatandaşlığı Alman yada herhangi başka bir Avrupa ülkesi olmasaydı ve o zaman transfer olsalardı Türk futbolu adına sevindirici olabilirdi ama şu halde Türk futbolu ile zerre alakası olmayan adamlara boşuna sevinmeye gerek yok. Aile fertlerinin Türk olmasına bakacaksak Mesut'ta en az Hamit yada Nuri kadar Türk.

Rakı, şarap içiyorsam sana ne, Yoksa sana bir zararı içerim. İkimiz de gelsek kıldan köprüye, Ben dürüstsem sarhoşken de geçerim.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CameL
    CameL's avatar
    Erkek

Türk futbolu için milattır ! Özellikle almanyadaki Türkler mesut olayından sonra Türk milli takımına sıcak bakmıyorlardı , Nuri gereken cevabı verdi .

Khedira kabızının yerine de Nuri'yi zevkle izleriz artık :D

Haberin var mı seni çok sevdiğimden ?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheIceberg
    TheIceberg's avatar
    Erkek

alibaba bunu yazdı:

Mf_brhN bunu yazdı:

karahanx bunu yazdı:

bu adamlar Türkiye'de doğmadı ve büyümedi.Hepsi Mesut Özil kadar Türk. Hiç boşuna Türk futbolu vs. demeye gerek yok ikinci vatandaşlığı Alman yada herhangi başka bir Avrupa ülkesi olmasaydı ve o zaman transfer olsalardı Türk futbolu adına sevindirici olabilirdi ama şu halde Türk futbolu ile zerre alakası olmayan adamlara boşuna sevinmeye gerek yok. Aile fertlerinin Türk olmasına bakacaksak Mesut'ta en az Hamit yada Nuri kadar Türk.

anne babasi kenya'li olan bir cocuk turkiye'de dogup buyuse futbolcu olsa sonra gidip kenya milli takimini secse turkiye milli takiminda oynayabilecek duzeydeyken yaptigi gariptir. cocugun hayati burada gecmis hic ulkesine gitmemis diyelim, bunun neresine kenyali dersiniz? aynisi mesut nuri icin de gecerli. milliyetcilik yaparken mantigi elden birakmayin. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeRoCi
    FeRoCi's avatar
    Erkek

bazen futbolcuları romadaki gladyatörlere benzeterimm.. hangisinin hüneri çoksa ve daha çok insanları eğlendiriyorsa daha çok ilgi çekiyorsa onu isterler.. yani insanların zevklerini tatmin ederler... nuri nin real madride gitmesi neden bizi gururlandırıyor anlamıyorum... ? neden messi Türkiye de oynamıyor diye onu düşünüyorum kara kara ? çelişki yok mu bu övünme de ,? 

düşünüyorum oysa aklım var; aklım var oysa düşünmem gerek; düşünmem gerekse düşünülmesi gereken şeyler var; bazı var olan şeyleri düşünürsem zamanımı düşnmeye harcarım;harcanılan bi zaman varsa kıymeti bilinmeli; kıymeti bilinmeyen zaman tek canı kalmış süpermario ya benzer; süper marionun mantarı şirinlerin evine benzer; şirinlerin evinde bi kaltak var şirine o şirineyi bütün şirinler s*kmek ister... şirinler çok şey isterde ben hala neyi düşünüyorum anlamadım !!!!!...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaNNi
    CaNNi's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Seastar bunu yazdı:

tarzına uygun lig ve takıma gitti. inşallah başarılı olur. diğer götelek gibi ben türk değilim demez en azından.

@Mesut Özil Milli takımda oynatılmadı hacı.. bazı olayları iyi gözlemleyememiş ve herkes gibi olayı vatan millet meselesine çevirmişsin.. adam Milli takımda oynatılmadıysa ve ortalıkta bir ibnelik dönmüşse ve adam yavru vatan Almanyada oynadıysa adamın suçu ne? adama resmen sktir çektiler. alsaydın milli takıma kardeşim? adam Türkiyeye 1 gol attı ağladı be! el insaf

elinizi yüreğinize koyun

sitem hep âşinâlardan gelir bîgâneden gelmez!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kut
    kut's avatar
    Erkek

TheIceberg bunu yazdı:

Kurtcebe bunu yazdı:
    Demekki R.Madrid'e gitmek için Alman olmak gerekmiyormuş.

nuri de mesut da dogma buyume almanyada, nuri bir yilini bile gecirmedigi bir ulkeyi baba vs zoruyla secti diye kahraman oluyor.

Aptal aptal konuşmayın, neymiş baba zoruyla Türk Milli Takımı'nı seçimiş... Az önce NTV'de canlı yayına bağlandı konu hakkında dört dörtlük konuştu Nuri. Hatta Almanya'da yaşayan Türklere örnek olup kendi milli takımlarını seçmelerini sağlayacağı için çok gururlu olduğundan bahsetti. Youtube vs. yüklediklerinde izle de baba zoru mu değil mi öğren öyle yaz buraya. Helal olsun Nuri'ye!

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheIceberg
    TheIceberg's avatar
    Erkek

kut bunu yazdı:

TheIceberg bunu yazdı:

Kurtcebe bunu yazdı:

nuri de mesut da dogma buyume almanyada, nuri bir yilini bile gecirmedigi bir ulkeyi baba vs zoruyla secti diye kahraman oluyor.

Aptal aptal konuşmayın, neymiş baba zoruyla Türk Milli Takımı'nı seçimiş... Az önce NTV'de canlı yayına bağlandı konu hakkında dört dörtlük konuştu Nuri. Hatta Almanya'da yaşayan Türklere örnek olup kendi milli takımlarını seçmelerini sağlayacağı için çok gururlu olduğundan bahsetti. Youtube vs. yüklediklerinde izle de baba zoru mu değil mi öğren öyle yaz buraya. Helal olsun Nuri'ye!

hocam turk hissedebilir ama dogma buyume alman olan bi insandan bahsediyorsun. turkiye ile bagini soyler misin nurinin bana? sen diyelim dogma buyume istanbullusun ama ailen x sehrinden gocmus, hepsi xspor'u tutuyor, sen de xspor'u mu tutarsin yoksa muhtemelen galatasaray fener bjkyi mi

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inception
    inception's avatar
    Erkek

TheIceberg bunu yazdı:

kut bunu yazdı:

TheIceberg bunu yazdı:

Kurtcebe bunu yazdı:

hocam turk hissedebilir ama dogma buyume alman olan bi insandan bahsediyorsun. turkiye ile bagini soyler misin nurinin bana? sen diyelim dogma buyume istanbullusun ama ailen x sehrinden gocmus, hepsi xspor'u tutuyor, sen de xspor'u mu tutarsin yoksa muhtemelen galatasaray fener bjkyi mi

ne alaka ?

hayir demek için kalabaliga arkasini dönmüs,ilk silahi icindeki öfkesi olan,vadedilen sözlerden nefret etmis,ve bilmek istedigi seyi zaten bildigini farketmis,merakini seven,yarinin sadece onu ölüme yaklastiran bir gün olduguna inanan kisi.
Toplam Hit: 4373 Toplam Mesaj: 34