O/C İçin Bir Fikir

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lekton
    lekton's avatar
    Erkek
    hojalar overclock yapan muridlerimiz varmı bu işe merak salan
    bu işlerle uzundur uyrasıyorum ama sonucta hayal gucu oldugu için kalıyoruz öyle örn yaptıklarım... soket tipi değiştirmek(yazmıstım)sulu sogutma vesaire gidiyo. yeni bi fikri olan varmı
    söyle deli divane bişe yapam fikir verin diyorum çunku bu ara elım de baya bi malzeme var sıkıntı cekmem. ama herseye acıgım akla yatarsa malzemeyi bilem yaparız.. kısacası fikirlerinizi bekliyorum....

Dikkat: Hazine Ceyhan ırmağının kıyısında iki köprü arasında... kuru ağacın Dibinde...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Kasayi buzluga koy.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Abimsin bu isle yaklasik 3 yildir profesyonel olarak ugrasiyorum...cok islemci -anakart-ram -psu yaktim...cok manyak yollar denedim....oc nin yaninda modifiye ile de ilgilendim...lcd yi kasanin yan kapagina monte edip acilip kapanan bise yaptim...isi sorunu oldu kasa kapagi ile lcd kapagi arasina sulu sogutma blogu ekledim...isi sorununu hallettim...birgun suyu degistirmek icin cihazi cikardim...pc acikti 10dk icinde lcd nin patladigini ve sivi gaz in aktigini gordum :)....En iyi derecem amd 3000 veniceyi %70 e yakin oc yapmam oldu....birde bak voltaj harcama olayi onemlidir anakart uzerinde ne kadar az voltaj dolasirsa o kadar iyi oc potansiyelin olur...sana bir yol verim mesela...pc ne 1 tane buyuk fan tak...fanin yanina ufak oyunca araba dinamolarindan tak ki fan donunce o da donup elektrik uretsin..onun urettigi elektirikle diger fanlarini calistir boylelikte 2 fan daha calistirsan 3v luk tasarruf edersin..bu sana %20 ye yakin oc potansiyeli verir kafada...:)...daha yontem cok..manyak proceler varda yazilimla ugrasiyorum bu ara pek bakamadim...

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    Bkz: http://www.modelci.com

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    legendary
    legendary's avatar
    Erkek
    Vay be compi proje manyakmış

yaratıcılık uçmak değil konmaktır...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Osiris
    Osiris's avatar
    Erkek
    kasanın içine yemek yağı doldur. Kasayı yağ kaçıröıycak şekilde silikonlaman lazım. Ses ve soğutma sorunu olmuyor ve gerçekten çalışıyor tommys hardwarede izlemiştim videosunu..

Bana bakip her zaman gulumseyin.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    peki yagli sogutma nin sadece 1 denemelik oldugunu biliyormuydun :)....ona bakarsan nitrolu sogutma ile -35 derecede calisiyor ama sadece 1 defa sonra donanim mefta :)

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    valla zükecem haa ne an koyacam buzdolabına makinayı yete rmına koyim hdd ler 70 derce oluyor işlemci 50-60 arası ekran kartı 75 dereceye cıktı biara.... la ne edecem valla yanacak bigün :Q:Q
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    catlax
    catlax's avatar
    Erkek
    ertan verdiğin linkte faydalı yerler var saol birader ;)

Ne zaman kendini yenilmiş hissedersen hatırla; kazanan sperm sensin, doğuştan savaşcısın!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    catlax
    catlax's avatar
    Erkek
    zumsuk :D iyi Allahtan ne var ne yok makinaya çekmemişsin bende ufak bir komprasör var onu kullanıyom aslında dükkanında :D nese ;)

Ne zaman kendini yenilmiş hissedersen hatırla; kazanan sperm sensin, doğuştan savaşcısın!!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyDemon
    HolyDemon's avatar
    Erkek
    O/c için bir fikir

dostum başlık biraz korkutucu olmuş başka anlamlara kayıyomuş gibi :)

dostum en iisi al makınanı buz dolabına koy 2 saat sonra tak calıstır :)))
Toplam Hit: 2600 Toplam Mesaj: 15