folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Odanızı Kiraya Verin Oturduğunuz Yerden Para Kazanın.

Odanızı Kiraya Verin Oturduğunuz Yerden Para Kazanın.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MecaniC
    MecaniC's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

maliye şu an avda bekliyor :) tecevüz eder demedi demeyin

____Best_Defender_Mecanic____
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaZu
    ZaZu's avatar
    Erkek

Aslında 1+1 müstakil evim var. Dışı boktan ama içi gayet düzgün çimli bahçesi, (yan tarafta ben oturduğum için bahçeyi kullandırmam sanırım) fakat maliye işi beni tedirgin ediyor.

Birde Airbnb nin aldığı komisyon nedir?

ZaZu tarafından 30/May/16 11:47 tarihinde düzenlenmiştir

ShutterStock Portfolio http://shutterstock.com/g/ozkan26
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Kiralikoda.org bende biriniz yapinda para kazanalim :)

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    COURAGE_x
    COURAGE_x's avatar
    Erkek

Rusya ve oeta asyada bu olay cok yaygin hatta ben bile kaldi, evi iki yabanci satin alani bile gordum 2 odali ev birine bir oda oburune diger oda 40'ar bin dolardan satmis mutfak banyo ortak,

Veya oda kiraliyorsun mutfak banyo ortak nasilmi oluyor derseniz gece! temel icgudu gibi oluyor.herkes memnun yasantisindan komsun  

Kiz ise anlasabilirsin veya ev sahibi kendisi ise duruma gore is degisir lavuk ise zaten o ev meyhane kerhane gibi oluyor.

Muhafazakar olanda cok ama her halukarda herkes halinden memnun.

Gece kondu 5 oda 2 mutfak 2 wc var vermis kiraya her bir odada 3 kisi kelle basi 200$ tek basina kiraya verse maksimum 400$ genelde orta asya ve hintliler boyle bir arada yasarlar.

Turkiyede ihtimali sifir goruyorum yani aile apatmaninda bu tarz bir yer kabul edilemez ancak tanidik arkadas olursa oda belki

Altın'ı olan kuralı koyar,kuralı koyan altın'ı alır!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ben nerde yatcam yaz olsa parkta yatarım cekerim bi battaniye miss

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek
    ZaZu bunu yazdı

Aslında 1+1 müstakil evim var. Dışı boktan ama içi gayet düzgün çimli bahçesi, (yan tarafta ben oturduğum için bahçeyi kullandırmam sanırım) fakat maliye işi beni tedirgin ediyor.

Hocam kiraların normalde banka aracılığı ile yatırılması gerekiyor fakat çoğu ev sahibi kirasını elden topluyor, sebebi ise vergilendirmeden kaçmak. Senin, site üzerinden vereceğin 1 oda kirasına maliyenin çökeceğini sanmıyorum. Kuyruk kalabalık çünkü.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaZu
    ZaZu's avatar
    Erkek
    GusFring bunu yazdı
    ZaZu bunu yazdı

Hocam kiraların normalde banka aracılığı ile yatırılması gerekiyor fakat çoğu ev sahibi kirasını elden topluyor, sebebi ise vergilendirmeden kaçmak. Senin, site üzerinden vereceğin 1 oda kirasına maliyenin çökeceğini sanmıyorum. Kuyruk kalabalık çünkü.

Aynen bu da var götü boklu dairem için uğraşcağını sanmıyorum :) 

Geçen maliyenin bir haberi vardı instagram da satış yapan butikleri mercek altına alacağını yazıyordu.

ShutterStock Portfolio http://shutterstock.com/g/ozkan26
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

ödemeler paypal ile sorun yaşamazsınız ilk gece konakladıgı an para ssize yatıyor.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehlikeyif
    ehlikeyif's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

ödemeler paypal ile sorun yaşamazsınız ilk gece konakladıgı an para ssize yatıyor.

Değişik bir ticari yaklaşım ancak, ülkemizin içinde bulunduğu terör belası yüzünden ileride sıkıntı çıkabilecek bir durum.

Ne olursa olsun evinize hiç bilmediğiniz tanımadığınız bir insanı alıyorsunuz, dikkatli olmak lazım diyeceğim ama en güzeli bu işe bulaşmamak.

Ben Sana Mecburum Bilemezsin...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    ehlikeyif bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

Değişik bir ticari yaklaşım ancak, ülkemizin içinde bulunduğu terör belası yüzünden ileride sıkıntı çıkabilecek bir durum.

Ne olursa olsun evinize hiç bilmediğiniz tanımadığınız bir insanı alıyorsunuz, dikkatli olmak lazım diyeceğim ama en güzeli bu işe bulaşmamak.

hocam gelen kişiler nasıl sizin yorumlarınızı okuyor sizde onların konaklamacılar tarafından atılan yorumlarını okuyabiliyorsunuz

zaten karşılıklı yorumlaşma olacağı için o kişide size saygılı davranıyor ki - yorum almasın.

şimdiye kadar tek sıkıntı adam 1 tane hamburger ekmeğini yemiş mutfaktan oda çok acıkmıs ondan

Toplam Hit: 4709 Toplam Mesaj: 31
evimikirayaversem yattiğinyerdenpara parabizimişimiz