folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Ödüllü League Of Legends Etkinliği Yapılcak Takım Arıyoruz

Ödüllü League Of Legends Etkinliği Yapılcak Takım Arıyoruz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    Baracuda
    Baracuda's avatar
    Erkek
    Mycity bunu yazdı
    Baracuda bunu yazdı
    Mycity bunu yazdı
    Baracuda bunu yazdı

yakın bi zamanda olursa 10 şubattan önce takım çıkartırım ama hangi server ? biz full westiz 

hocam kaç takım çıkarta bilirsin Server Türkiye Ücretsiz Geçiş Yaptırtabilirim Tr serverine

hocam 1 takım oda kendi takımım Trye ücretsiz geçtikdiyelim daha sonra weste dönme şansımız nedir. Ona göre arkadaşları bilgilendiricem

Daha sonra weste dönemezsiniz hocam Ama bildiğim kadarıyla Trde derece yapanları dünya turnuvasına göndericekler

dönemezsin derken parayla rp alıp tekrar değişim yapma şansımız kalkıyomu ortadan

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Baracuda bunu yazdı
    Mycity bunu yazdı
    Baracuda bunu yazdı
    Mycity bunu yazdı
    Baracuda bunu yazdı

yakın bi zamanda olursa 10 şubattan önce takım çıkartırım ama hangi server ? biz full westiz 

hocam kaç takım çıkarta bilirsin Server Türkiye Ücretsiz Geçiş Yaptırtabilirim Tr serverine

hocam 1 takım oda kendi takımım Trye ücretsiz geçtikdiyelim daha sonra weste dönme şansımız nedir. Ona göre arkadaşları bilgilendiricem

Daha sonra weste dönemezsiniz hocam Ama bildiğim kadarıyla Trde derece yapanları dünya turnuvasına göndericekler

dönemezsin derken parayla rp alıp tekrar değişim yapma şansımız kalkıyomu ortadan

Ha yok hocam o kalkmıyo :D

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Baracuda bunu yazdı
    Mycity bunu yazdı
    Baracuda bunu yazdı
    Mycity bunu yazdı
    Baracuda bunu yazdı

Ha yok hocam o kalkmıyo :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Tr de saçmalamışlar normalde turnuva clienti ile oynatırlar bütün şampiyonlar ve skinler açık şekilde bulunur client turnuva oyuncuları isteiklerini seçerler. Level sınırlaması olmaması zaten başlıca bir olay. Sen full 30 level 2000 elolu takımsın karşında 20 levellık elemanlar var ve bunlara karşı alacağın zafer seni uluslararası turnuvaya götürebilecek.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    RaAmLis bunu yazdı

Tr de saçmalamışlar normalde turnuva clienti ile oynatırlar bütün şampiyonlar ve skinler açık şekilde bulunur client turnuva oyuncuları isteiklerini seçerler. Level sınırlaması olmaması zaten başlıca bir olay. Sen full 30 level 2000 elolu takımsın karşında 20 levellık elemanlar var ve bunlara karşı alacağın zafer seni uluslararası turnuvaya götürebilecek.

Yok hocam turnuvada öyle zaten bu etkinlik 2 si ayrı şey

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SinusX
    SinusX's avatar
    Erkek

Dur bakıyım gelirim belki bende ama takım dağınık şuan işinde gücünde herkes :D

Si vis pacem para bellum.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    Baracuda
    Baracuda's avatar
    Erkek

hocam bi aksilik olmazsa bizim takım hazır ama erken yapman lazım turnuvayı malum okullar açılıcak herkes gidici bende dahil . 

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek

botu lazimsa atiyim gencler isinizi gorun :D

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csr288
    csr288's avatar
    Erkek

internet üzerinden katılma şansı var mı yoksa sadece cafede mi ? 

Bu site bağımlılık yapıyor şimdi fark ettim tarih 1 haziran 2011 saat 00:02
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdiburak
    erdiburak's avatar
    Erkek
    csr288 bunu yazdı

internet üzerinden katılma şansı var mı yoksa sadece cafede mi ? 

aynen hocam ben istenbuldayım gelirim neysede  geri kalan herkes eskişehirde 1 kişide ankarada :S  hade etkinlige desem gelmezler sanırsam ama konusuruz anlaşırız bakarız :D

| GTP | TBT | Desinatör | icrypex.net | Turknet = XMP85HC93OKM
Toplam Hit: 3080 Toplam Mesaj: 40