folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Odun Motoru Olan Tavsiye Verebilir Mi

Odun Motoru Olan Tavsiye Verebilir Mi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    helyum_pasha
    helyum_pasha's avatar
    Erkek

Motorcu da çalışmıştım stihl motorlar kalitelidir onun alternatifi oleo-mac. Çin motorlarına hiç bulaşma derim alırsın ya çok iyi çıkar yada makineyi 2 kullanırsın patlar gider elinde.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek

oyun motoru okuyup içeri girip hızla cevabımı yazıp uzaklaşıyorum. Hayırlı işler

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nomm
    Nomm's avatar
    Erkek

Çizik atalım bana da lazım olacak yakın zamanda bahçemiz orman olmuş vaziyette iyi bir testere arıyordum.

Aganta Burina Burinata
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spawm
    spawm's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hacı memleket giresun bu işlerin kralında kralıdır :P 

şaka bir yana illa motorla yapıcam dersen yağını atık sanayi yağı kullanmayacaksın yoksa kestiğin yerden birdaha filiz vermez daha dal çıkmaz kısacası ağacı küstürürsün yağı kullanılmış ev yağı (fritöz yağı vs... ) 

marka olarakda sthil tek geçerim yani 1 kere al ömürlük olsun yaklaşık 10 yıllık makine var bizde her yıl gittiğimizde bakımını yapar çıkartır gelirken yerine bırakırız kesmediğim ağaç türü kalmadı kaldı ki fındığın içinden geçer 

1 kere alırsın ömürlük olur derim yinede düşün sen 

Ölümün bizi nerde bekledigi belli degil, iyisimi biz onu her yerde bekleyelim.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    IvC
    IvC's avatar
    Erkek

sthil iyidir gerisini boşver. not tahtacıyım

20 yaşında komünist olmayanın kalbi, 40 yaşında komünist olanın aklı yoktur.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Olgunisik
    Olgunisik's avatar
    Erkek

fındıklığa ev yakınsa elektrikli alsana. 50 mt kablo çeker kullanırsın. sana senede 1 lazım çok para verme.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    Olgunisik bunu yazdı

fındıklığa ev yakınsa elektrikli alsana. 50 mt kablo çeker kullanırsın. sana senede 1 lazım çok para verme.

Bahceye acayip uzak ev. Benzinli olmasi sart. Sthiller 1200 liradan basliyor. Aklim hyundai de. Bende orman yok senelik iki yildan bir lazim olacak.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

oleo mac vardı bozulmuş :s 2 yıldır yatıyordu...

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    IvC bunu yazdı

sthil iyidir gerisini boşver. not tahtacıyım

İyi olacak hastanın doktor ağzına verirmiş. Bir şey soracam ben şimdi; bu palet işinde iyi para var mı? Bu paletleri nereye satıyorlar, kim böyle çılgınca palet alıp duruyor, etrafta bir kaç tane var adam 2 ayda bir araç değiştiriyor beni bu konuda bir merak aldı :|

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imlegend
    imlegend's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Aynı ayna boyutlarında stihl ve husqvarna var. Hurqvarna çok daha temiz iş çıkarıyor ve az yakıyor. Tabi az yakmasının sebebi yeni olmasi da olabilir biri 10 yıllık stihl diğeri 2 yıllık husqvarna. İkiside güzel makina.
Toplam Hit: 2570 Toplam Mesaj: 22
odun motoru