Offspringtr.Com Adminlerine Duyurulur :):)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    doguhan
    doguhan's avatar
    Hıyarlık Madalyası
    Erkek

http://www.offspringtr.com adlı sitenin anasayfasında benim Rock'n Coke geri sayım java kodlarımı kullanması üzerine ufak bir uyarı için forumlarına yaptığım "Denyo"luk onlara 700 yeni kullanıcı kazandı. Fakat java kodlarını hala kaldırmayan ve kendisi yazmış gibi hala orada tutan arkadaşlar bir de adımı anasayfalarında lamer konu başlığı olarak gösterince hedefi bugün itibari ile 100.000 e çıkarmış bulunuyorum. Canım sıkıldı ben de dalıyım diyen varsa; http://offspring.myfreebb.com/profile.php?mode=register&agreed=true buyurun.

Alta not düşüyorum.. Gerçek Offspring fanları gelsin rock'n coke e-kolay.net bilgi işlem standında olucam :) Ek$i sözlük ve e-kolay.net adminleri olarak rock nedir tekrar tartışırız :):)

hikaye
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    m3rt
    m3rt's avatar
    Erkek

puahahhaeae hakaten lamermişsin kardeşim sende..

hem nerden biliyon senin kodların olduğunu ben sana 100lerce sitede göstereyim aynı geriye sayma şeysini.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Designer
    Designer's avatar
    Erkek

ya yok öyle bişey.. bu amcam buraya "ben e-kolayın ve ekşi sözlüğün adminleriyle takılıyorum. bakın ben büüük adamım hee.. şş aloo kime diyom bak... "

diye dikkat çekmek için açmış bu başlığı....

hakkaten lamersin :)

Sen Yenisin Galiba...... ۩ шшш.ŢдћяỉБהּŢ. םכм ۩
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    doguhan
    doguhan's avatar
    Hıyarlık Madalyası
    Erkek

Removed...

hikaye
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xeox
    xeox's avatar
    Erkek
    Doguhan, sırf meraktan soruyorum.. sen bir zamanlar hackerboyz diye bir yere takılan Doguhan denen elemanla aynı kişimisin.. Konuşmalaırın ve tarzın çok benzemekte...  Zira oysan Ozcan/designer arkadaşıma birşeyler hatırlatmam gerekecek...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    doguhan
    doguhan's avatar
    Hıyarlık Madalyası
    Erkek

Removed...

hikaye
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Designer
    Designer's avatar
    Erkek
    xeox bunu yazdı:

Doguhan, sırf meraktan soruyorum.. sen bir zamanlar hackerboyz diye bir yere takılan Doguhan denen elemanla aynı kişimisin.. Konuşmalaırın ve tarzın çok benzemekte...  Zira oysan Ozcan/designer arkadaşıma birşeyler hatırlatmam gerekecek...

lütfen hatırlatırmısın....

Sen Yenisin Galiba...... ۩ шшш.ŢдћяỉБהּŢ. םכм ۩
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    doguhan
    doguhan's avatar
    Hıyarlık Madalyası
    Erkek

Removed...

hikaye
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    m3rt
    m3rt's avatar
    Erkek
    uzun uzun araştırdım ve tahribat.com da <html> kodunun kullanıldığını gördüm.. bu kodu ben yazdım. bu da tahribat'ı benim yazdığımın kanıtıdır.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    doguhan
    doguhan's avatar
    Hıyarlık Madalyası
    Erkek

Removed...

hikaye
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xeox
    xeox's avatar
    Erkek
    Hemen hatırlatayım dostum... Bir ara HB diye bir site varken Doguhan denen lamerin biri gelip buda bizim Aytek için garip garip salak şeyler yazmıştı... Bizde senin le o aralar MSN de konuşuyorduk hatırlarsan.. Neyse bu Doguhan lameri ileri geri fazla konuşunca bende HB nin admini Sheytan arkadaşım olduğu için bunu banlanmasını sağlamış ve bunu uyarmıştım. Sanada Özcan bu lamer HB nin forumlarına takılan biri vs demiştim.. Hatta www.doguhan.net yada başka bir sitede olabilir.. sitesi vardı bunun... senden ordan resimlerini çekmiş, arkadaşı makyajlamıştın. Demiştin ki çok kaışnma sonun böyle olur. Oda lamerliğine devam etmişti banlanana kadar. Sonra HB kapandı.. ordaki lamerde aradan uzun zaman geçtiği için nerde olabilir bilmiyorum. ama buraya bu başlığı aşan arkadaş aynı nicke ve aynen onun gibi konuşuyor. Umarım o değildir.  Biraz düşünürsen o zamanlar bu şahısa ısrarcı hataları ve lamerliğinden dolayı ne kadar kıl olduğumuzu  hatırlarsın. Hımm birde son bir hatırlatma, bu arkadaş MAC ciydi galiba. Arşivlere bakarsan o zamanki Topicleri bulabilirsin sanırım Özcan... 
Toplam Hit: 4285 Toplam Mesaj: 18