Ofis Çalışma Koltuğu Önerileri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    Webci58 bunu yazdı

selamlar, izmitte bulunan Life Office firmasından Casella Bella model koltuk aldım bugün. 700 TL fiyat, şimdilik güzel bi süre sonra tekrar gelir görüşlerimi yazarım.

Bunun nesi 700 TL

Sallmasyon maliyet:

75 Tl Ayak

50 Tl Amortisör

50 TL Oturak

100 TL Sırt

50 Tl Başlık

325 Tl Toplam.

375 Tl işçilik ve kar mı yani..

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Webci58
    Webci58's avatar
    Erkek
    zeybekustasi bunu yazdı
    Webci58 bunu yazdı

selamlar, izmitte bulunan Life Office firmasından Casella Bella model koltuk aldım bugün. 700 TL fiyat, şimdilik güzel bi süre sonra tekrar gelir görüşlerimi yazarım.

Bunun nesi 700 TL

Sallmasyon maliyet:

75 Tl Ayak

50 Tl Amortisör

50 TL Oturak

100 TL Sırt

50 Tl Başlık

325 Tl Toplam.

375 Tl işçilik ve kar mı yani..

hocam orası öyle ama maalesef piyasa böyle, bu tarz koltuklar için birsürü yerden fiyat aldım hep aynı makas aralığı.. en azından en kaliteli markalardan biri onun güvenilirliği var. 

Frontend Dev.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mt93
    mt93's avatar
    Erkek
    Webci58 bunu yazdı

Selam müritler,

2 aydır homeoffice çalışıyorum, koltuk ihtiyacım vardı bu bahaneyle almak istedim. İlk olarak aşağıdaki koltuğu baya araştırma sonucu aldım fakat yaslandıkça ses problemi yaşadım, mekanizma değişimi yapıldı yine aynı problemi yaşadım ürün iadesi istedim.

Casella'nın bu fiyata benzer bir ürünü var, kalitesi tartışılmaz ofiste de casella kullanıyorduk güzel ürün fakat fiyatı yüksek geliyor.

Sizin kullandığınız, önerebileceğiniz koltuk var mı? Önemli uzun vadede kullanışlılık ve firma desteği tabii ki

ben de aynısını aldım aynı ses bende de var fakat rahatsız olmadım normal karşıladım ama şimdi anlıyorumki normal değil :D

Eskiden fiyatlar böyle değildi ya anladığım kadarıyla karantina sürecinde satışlar patladı fiyatlar yükseldi. yazıklar olsun ...

mt93 tarafından 25/Eyl/20 20:53 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GuArDiAn55
    GuArDiAn55's avatar
    Erkek

https://www.ikea.com.tr/urun-katalogu/calisma-alanlari/sandalyeler/99275632/jarvfjallet-kolcakli-donen-sandalye.aspx 1500₺ bütçe ayırabilen varsa hayallerimdeki sandalyeyi konuya yazayım dedim. :) oturma kısmı sırttan bağımsız ileri geri ayarlanabiliyor. kafa kısmı yukarı aşağı ayarlanabiliyor. sırt desteğindeki yastıkta yukarı aşağı ayarlanabiliyor. gerçekten ortopedik olarak çok iyi sandalye.

keşke zengin olsaydım da sırt ağrılarımdan kurtulabilseydim. :D neyse annem kızıyor ama tekli koltuğu çektim masanın karşısına rahat rahat oturuyorum şimdilik. koltuğa oturup kalkmak sıkıntı oluyor tabi ama bu da bir çözüm. :P

HACKEROKAN!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Webci58
    Webci58's avatar
    Erkek
    Webci58 bunu yazdı

Selamlar, 2,5 aydır kullanıyorum. Herhangi bi ses sallantı vs. problem yaşamadım. Gayet rahat ve kullanışlı, bel ağrısı vs. olmuyor desteği yeterli. Bazen kalça ağrısı olabiliyor o da normal sabah 8'den gece 12'ye kadar oturunca normaldir :)  

Alacak olanlara tavsiye ederim

Frontend Dev.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Modokodan iki ay önce 800 TL'ye aldım. Renkleri oturduğum yerin süngerini ve mekanizmayı kombinasyon yaptırdım 2 haftaya teslim aldım. 

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek
    GuArDiAn55 bunu yazdı

https://www.ikea.com.tr/urun-katalogu/calisma-alanlari/sandalyeler/99275632/jarvfjallet-kolcakli-donen-sandalye.aspx 1500₺ bütçe ayırabilen varsa hayallerimdeki sandalyeyi konuya yazayım dedim. :) oturma kısmı sırttan bağımsız ileri geri ayarlanabiliyor. kafa kısmı yukarı aşağı ayarlanabiliyor. sırt desteğindeki yastıkta yukarı aşağı ayarlanabiliyor. gerçekten ortopedik olarak çok iyi sandalye.

keşke zengin olsaydım da sırt ağrılarımdan kurtulabilseydim. :D neyse annem kızıyor ama tekli koltuğu çektim masanın karşısına rahat rahat oturuyorum şimdilik. koltuğa oturup kalkmak sıkıntı oluyor tabi ama bu da bir çözüm. :P

ortakla gittik ikea'ya jarvfvallet'i de denedik, markus'u da denedik. bize oturma konforu olarak markus daha rahat geldi. (jarvfvallet'te sanki otururken öne kayacakmışım gibi hissediyorum daha dar oturma alanı) markus'un kolçakları da daha rahat. 

hareketli bel desteği ise hikaye geldi bana. bel desteğini en aşağı da alsan, yukarı da alsan markus'tan pek bir fark göremedim.

kaçınız kafasını ensesini boynunu sandalyeye tam yapıştırarak kullanıyor? yapışık kullananlarınız için boyun desteği fonksiyonel olabilir. 

arada bir gerinme rahatlama amaçlı geri yaslandığımda, yattığımda, markus gayet yeterli konfora sahip, 168'den 180'e kadar değişken boylara sahip bizim ekip, hepsi gayet rahat olduğunu söylüyor. velhasıl jarvfvallet'in hareketli boyun desteği de açmadı beni.

sonuç olarak tüm kadroya markus alıp çıktık. (tüm kadro derken 4 kişiyiz)

Ali & Dua & Zeynep'in Babası
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SerYolcu
    SerYolcu's avatar
    Erkek

Üzerinde bağdaş kurup bilgisayar kullanmışlığım vardır.

https://www.flekssit.com.tr/netrit

Ondan çocuk olmamıştır (Kimsenin babası değildir). Kendisi de doğmamıştır (kimsenin çocuğu değildir). İhlas Suresi 3 üncü ayette bunlar yazar.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

Herman Miller sandalyeleri Türkiye de satılıyor.

10 bin liradan başlıyor

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aylmz
    aylmz's avatar
    Erkek
    zeybekustasi bunu yazdı

Modokodan iki ay önce 800 TL'ye aldım. Renkleri oturduğum yerin süngerini ve mekanizmayı kombinasyon yaptırdım 2 haftaya teslim aldım. 

Zamanında modoko'nun admin panel bilgilerini felan firmaya göndermiştim, bırak koltuğu bi teşekkür bile etmediler. Püüüü

binin yarısı beş yüz o da bizde yok
Toplam Hit: 3665 Toplam Mesaj: 31
koltuk ofis koltuğu tavsiye