Ofis Ekran Görüntüsü Alma

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek
    cybermole bunu yazdı
    Dark_Lord bunu yazdı
    Coiner bunu yazdı

Snagit 13.1.5 versiyonu ile sayfayı aşağı doğru kaydırarak ekran görüntüsü alabilirsin ama oluşan resmin boyutu çok büyük olur.

Buna bir bakayım, tesekkur ederim herkese.

Edit: Foxit sayfayı yazdıramadı, sayfa geniş diye ikiye bölüyor.

ekrana sigdir dersen tam sayfa alirsin

Okunabilir gerekiyor ama olmadı parçalara ayırıp denemek durumundayım. Sabah tekrar kurcalayayım.

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Şanal yazıcının kağıt boyutunu büyük tut   ve exceldeki kağıt ayarını sanal yazıdaki boyutta seç ve bastir

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

Pdf çevir

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Şuna da bir bak ayrıca

Dediğim gibi excelde kağıdı büyüt

sanal yazıcıda da o boyutta kağıt seç

https://www.pdfill.com/freewriter_image.html

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
Toplam Hit: 1904 Toplam Mesaj: 15
office 2010 xls ekran görüntüsü alma