folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Oglum Diye Bir Hitap Şeklimi Var Yaaa

Oglum Diye Bir Hitap Şeklimi Var Yaaa

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ladre
    ladre's avatar
    Erkek
    valla arkadaslar nasıl insanlarız anlamak mümkün deil adamla 2 kelime bir sey yazıyosun 3.cümlesi oglum la baslıyo yok a.q la baslıyo cok garip,bir kişi benim yüzüme bakarak oglum diyemez cünkü bende karsımdaki kişiye bu ve buna benzer bir cümle kurmam benle böyle konusulmasınıda sevmem ama forum sayfalarında bütün sitelerde aynı tarz üslüp var igrenc caresi ne yok site adminleri bunla ugrasacak deilya walla bilmiyorum ama karsısındakine oglum die hitap edenler bilmelidirlerki anneler ve babalar cocuklarına oglum der.belki düsünmüyosunuz ama karsınızdakine oglum derken en kutsal ına giriyosunuz insanın eminim daha öncede defalarca şikayeet olmustur ama bidaha herkes uslubunu düzeltmeli

bildiklerini hayatla yüzleştir ve sınamaktan korkma , dogruyla yanlışı ancak o zaman ayırtedebilirsin
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbbsg.
    agrilion
    agrilion's avatar
    Erkek
    ben arkadaşlarımla konuşurken oğlum diye hitap ederim forum başlığının cevabı
    evet oğlum diye bi hitap şekli var

Ben Kapitalizmim ve bankacılar benim evlatlarım.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    osmansan
    osmansan's avatar
    Erkek

ya dostum bak;

buraya takılanların çoğu zamanını akşama kadar bilgisayar başında geçiren insanlardır. bazıları msn muhabbetine dalıp akşama kadar chat yapsada, bizlerin çoğunda bu yoktur bunu gözlemleyebilrsin. bu yüzdende eğlenmek ve zaman geçirmek için msn nede selam,naber,günaydın, vb yumuşak ve yapay lafları sevmeyiz. bazen tanık oluyorum başkalarının muhabbetlerine ve şöle bir durum çıkıyor, adam 4 kişiyle aynı anda konuşuyor ve hepsine doğal olmayan sözler sarfediyor. ben şahsen sevmiyorum msn ede yalakalık yapanları. kız muhabbetinide uzun zaman önce bıraktım. sanal alemden kız çıkmaz.

işte bizim farkımızda doğal oluşumuz. ;)

..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbbsg.
    agrilion
    agrilion's avatar
    Erkek
    osmansan helalin var noktayı koymuşsun

Ben Kapitalizmim ve bankacılar benim evlatlarım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BozcaN
    BozcaN's avatar
    Erkek
    coq saçma konusuon vala..olm desen noolur demesen nolr bnde hemen her arkadasma bu seklde hitp ederim şimdie kdrda bi şikayet olmadı!

√ βǾź¢ẵŋ ® //\\ ~ Türkiye"de yaşayan Türk"e biat edecek !!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    multiyano
    multiyano's avatar
    Erkek
    Kardeş Burası Türkiye Her Şey  Olur  Ve Her Ağızdan Farklı Şeyler Duyarsın.

imza
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VisualBoy
    VisualBoy's avatar
    Erkek
    walla hitap şekli senin ve konuştuğun kişi arasındaki samimilik derecesine bağlı. deca abi benim listemde ekli. ama ben hiç bir zaman "naber lan" yada "oğlum" vb. şekillerde hitap etmedim etmemde. ama tanıdık biri olursa "naberlan **t" diye de karşılarım :D.-------- dediğim gbi samimiyet e bağlı.

HolyOne'a ulasinca, bildirecegim...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ladre
    ladre's avatar
    Erkek
    tabiki bilyorum ;samimiyetten önemsememekten felan böyle konusuldugunu ama insanlar kendine oglum dedirtmemeli bence

bildiklerini hayatla yüzleştir ve sınamaktan korkma , dogruyla yanlışı ancak o zaman ayırtedebilirsin
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bokee
    Bokee's avatar
    Erkek
    osmansan bunu yazdı:

ya dostum bak;

buraya takılanların çoğu zamanını akşama kadar bilgisayar başında geçiren insanlardır. bazıları msn muhabbetine dalıp akşama kadar chat yapsada, bizlerin çoğunda bu yoktur bunu gözlemleyebilrsin. bu yüzdende eğlenmek ve zaman geçirmek için msn nede selam,naber,günaydın, vb yumuşak ve yapay lafları sevmeyiz. bazen tanık oluyorum başkalarının muhabbetlerine ve şöle bir durum çıkıyor, adam 4 kişiyle aynı anda konuşuyor ve hepsine doğal olmayan sözler sarfediyor. ben şahsen sevmiyorum msn ede yalakalık yapanları. kız muhabbetinide uzun zaman önce bıraktım. sanal alemden kız çıkmaz.

işte bizim farkımızda doğal oluşumuz. ;)

+100000 Bencede Son nokta osmansan

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

bi annem bi de babam gerçek anlamıyla bana oğlum der.

arkadaşlarım da oğlum de se de sinir olmam ama sonuçta onu bana söyleyebilecek olan kişi arkadaşımdır

yok arkadaşım değilse zaten onu söylerse muhtemelen kavga çıkar.

bu kadar basit. samimi olmadığınız kişiye oğlum demeyin o yeter :)

Zimbabwe
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vayhayvanvay
    vayhayvanvay's avatar
    Erkek

aq olm ne biçim topic lan bu? ahuhaha.. isteyen istedii gbi hitap eder.. benim faworim hajı.. "nbr hajı.. wayy hajı nerelerdeydin..--> görüldüü gbi süper!!

Toplam Hit: 2459 Toplam Mesaj: 19